Jeugd
 

Trainingsschema

Dit schema loopt van 4-1-2021 t/m 28-2-2021
Junioren A
MA02
18:30 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Norbert Nederlof
Opmerkingen
MA03
18:30 - 20:00
V6 - CD
Trainer(s)
Kiki Tesselaar
Opmerkingen
MA04
19:15 - 20:30
V6 - AB
Trainer(s)
Jasmijn Knoester
Opmerkingen
MA05
18:00 - 19:15
V6 - AB
Trainer(s)
Jasmijn Knoester
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Erik-Jan van Tol
Pien Nieboer
Opmerkingen
MB03
18:00 - 19:00
V5 - AB
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:00 - 18:30
V4 - AB
Trainer(s)
Juliette Mudde
Martina Friso
Opmerkingen
MC02
17:00 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Eva Knoester
Opmerkingen
MC04
17:00 - 18:00
V5 - AB
Trainer(s)
Mark van Spronsen
Bruno Sousa
Opmerkingen
MC05
17:00 - 18:00
V6 - AB
Trainer(s)
Alice Cotellessa
Bruno Sousa
Opmerkingen
MC06
17:00 - 18:00
V6 - CD
Trainer(s)
Alba Nieman
Bruno Sousa
Opmerkingen
Junioren D
MD01
18:00 - 19:00
V1
Trainer(s)
Annemoon Schilders
Opmerkingen
MD02
17:00 - 18:00
V1
Trainer(s)
Annelotte Mulder
Opmerkingen
MD03
16:00 - 17:00
V1
Trainer(s)
Emma Fakkel
Erik-Jan van Tol
Opmerkingen
MD04
16:00 - 17:00
V5 - AB
Trainer(s)
Lotte de Wever
Mirte Meijer
Opmerkingen
Om en Om
MD07
16:00 - 17:00
V6 - CD
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
MD08
16:00 - 17:00
V6 - AB
Trainer(s)
Bruno Sousa
Alice Cotellessa
Opmerkingen
MD09
16:00 - 17:00
V4 - AB
Trainer(s)
Iris Krijger
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E01
17:30 - 18:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E02
17:30 - 18:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E03
17:30 - 18:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E04
17:30 - 18:30
V3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E05
17:30 - 18:30
V3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E06
17:30 - 18:30
V3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E07
17:30 - 18:30
V3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01
16:30 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E02
16:30 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E03
16:30 - 17:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E04
16:30 - 17:30
V3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E05
16:30 - 17:30
V3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E06
16:30 - 17:30
V3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
15:45 - 16:30
V3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
15:45 - 16:30
V3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3
15:45 - 16:30
V3 - B
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
15:45 - 16:30
V3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
15:45 - 16:30
V3 - C
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6
15:45 - 16:30
V3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
MF7
15:45 - 16:30
V3 - D
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Trim MAAT
20:30 - 22:01
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA02
18:45 - 20:15
V2 - CD
Trainer(s)
Peter Kalfsterman
Opmerkingen
JA03
19:00 - 20:00
V5 - AB
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
Junioren B
JB01
18:45 - 20:15
V2 - AB
Trainer(s)
Maurits Akkerman
Tim Bosma
Opmerkingen
JB02
17:00 - 18:30
V5 - CD
Trainer(s)
Thomas Visser
Maurits Akkerman
Opmerkingen
JB04
18:30 - 20:00
V5 - CD
Trainer(s)
Joep Kieboom
Opmerkingen
Junioren C
JC01
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Thomas Visser
Bob van Brussel
Opmerkingen
JC02
18:30 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
David Janssen
Frans Laarhoven
Opmerkingen
Junioren D
JD01
18:00 - 19:00
V1
Trainer(s)
Bouwen Meeder
Jeroen de Bie Leuveling Tjeenk
Opmerkingen
JD02
17:00 - 18:00
V1
Trainer(s)
Tom van Sterkenburg
Opmerkingen
JD03
16:00 - 17:00
V1
Trainer(s)
Liam Ebbutt
Opmerkingen
JD04
16:00 - 17:00
V5 - CD
Trainer(s)
Daniƫl Blackman
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E01
17:30 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E02
17:30 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E03
17:30 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E01
16:30 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E02
16:30 - 17:30
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E03
16:30 - 17:30
V3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
15:45 - 16:30
V3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
15:45 - 16:30
V3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
15:45 - 16:30
V3 - A
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Looptraining
14:00 - 15:00
V6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Cornergroep cth
16:00 - 18:30
V1 - D
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
CTH Oefenwedstrijden
18:30 - 20:00
V3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Cornergroep cth
20:00 - 21:00
V0
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Linestopping SST
Bedrijfshockey
20:30 - 21:45
V4
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bedrijfshockey
20:30 - 21:45
V6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bedrijfshockey
20:30 - 21:45
V3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Bedrijfshockey
20:30 - 21:45
V5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen