Senioren
 

Trainingsschema

Senioren
D08
20:00 - 21:15
V3 - AB
Trainer(s)
Nicole Woodcroft
Opmerkingen
D12
21:15 - 22:30
V3 - CD
Trainer(s)
Alison Lee
Opmerkingen
D17
21:15 - 22:15
V3 - AB
Trainer(s)
Nicole Woodcroft
Opmerkingen
DA
20:00 - 21:15
V4 - AB
Trainer(s)
Raoul Niesten
Opmerkingen
DC
20:00 - 21:15
V3 - CD
Trainer(s)
Alison Lee
Opmerkingen
Junioren A
MA01
18:30 - 20:00
V2 - AB
Trainer(s)
Nicole Woodcroft
Opmerkingen
MA05
18:30 - 20:00
V5 - AB
Trainer(s)
Igna Oomen
Opmerkingen
Junioren C
MC02
16:30 - 18:00
V4 - AB
Trainer(s)
Alison Lee
Pien Nieboer
Opmerkingen
MC05
17:30 - 18:30
V6 - CD
Trainer(s)
Caroline van der Salm-vink
Opmerkingen
MC10
18:00 - 19:00
V4 - AB
Trainer(s)
Myrthe Mulder
Janna Berg
Opmerkingen
Junioren D
MD02
17:00 - 18:30
V3 - AB
Trainer(s)
Ties Burghouts
Opmerkingen
MD04
16:00 - 17:00
V4 - CD
Trainer(s)
Gerwen van der Linden
Opmerkingen
MD08
16:00 - 17:00
V3 - AB
Trainer(s)
Inske Vinkesteijn
Opmerkingen
MD09
16:00 - 17:00
V6 - CD
Trainer(s)
Helen van Roy
Opmerkingen
MD11
16:00 - 17:00
V6 - AB
Trainer(s)
Jesper Stienen
Maggiorine de Muralt
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
ME01
18:00 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME02
18:00 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME03
18:00 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME04
17:00 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME05
17:00 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME06
17:00 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME07
17:00 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
ME08
17:00 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME09
17:00 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME10
17:00 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME11
17:00 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME12
16:00 - 17:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME13
16:00 - 17:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME14
16:00 - 17:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ME15
16:00 - 17:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
16:00 - 17:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2
16:00 - 17:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3
16:00 - 17:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4
15:00 - 16:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5
15:00 - 16:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6
15:00 - 16:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MF7
15:00 - 16:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
BENMGE
15:00 - 16:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMGO
14:00 - 15:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMO
15:00 - 16:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMP
14:00 - 15:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMR
15:00 - 16:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMW
14:00 - 15:00
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
BENMZ
15:00 - 16:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMB
14:00 - 15:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMD
14:00 - 15:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMPA
14:00 - 15:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMPI
14:00 - 15:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNMS
14:00 - 15:00
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
18:30 - 20:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
CTH veld voor wedstrijden melden bij Ilja Knoester
18:30 - 20:00
V4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
ABCD BREEDTE
Senioren
H01
19:00 - 21:00
V1
Trainer(s)
Peter Kalfsterman
Opmerkingen
H08
21:15 - 22:30
V4 - AB
Trainer(s)
Raoul Niesten
Opmerkingen
HVETA
20:00 - 21:30
V2 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HVETB
20:00 - 21:30
V2 - AB
Trainer(s)
Rolf Esser
Opmerkingen
HVETC
20:00 - 21:30
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
HVETD
20:00 - 21:30
V5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA01
18:00 - 19:30
V2 - CD
Trainer(s)
Bob van Brussel
Thomas Mudde
Opmerkingen
JA03
17:30 - 18:30
V3 - CD
Trainer(s)
Nicole Woodcroft
Opmerkingen
JA04
18:30 - 20:00
V5 - CD
Trainer(s)
Alison Lee
Opmerkingen
Junioren B
JB02
17:00 - 18:30
V4 - CD
Trainer(s)
Bruno Sousa
Opmerkingen
JB03
19:00 - 20:00
V4 - AB
Trainer(s)
Wouter Clevers
Opmerkingen
JB05
17:00 - 18:30
V6 - AB
Trainer(s)
Alison Lee
Opmerkingen
Junioren C
JC02
17:00 - 18:30
V5 - CD
Trainer(s)
Tim Bosma
Opmerkingen
JC05
16:30 - 17:30
V3 - CD
Trainer(s)
Nicole Woodcroft
Opmerkingen
Junioren D
JD01
17:00 - 18:30
V5 - AB
Trainer(s)
Javier Osses
Quinten Mank
Opmerkingen
JD04
16:00 - 17:00
V5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JD05
16:00 - 17:00
V5 - CD
Trainer(s)
Tijmen Schepers
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JE01
18:00 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE02
18:00 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE03
17:00 - 18:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE04
17:00 - 18:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JE05
17:00 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE06
17:00 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE07
16:00 - 17:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE08
16:00 - 17:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JE09
16:00 - 17:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
16:00 - 17:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2
16:00 - 17:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF3
15:00 - 16:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF4
15:00 - 16:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JF5
15:00 - 16:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
BENJBL
15:00 - 16:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
BENJGR
14:00 - 15:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
BENJR
15:00 - 16:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
BENJZ
14:00 - 15:00
V2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNJG
14:00 - 15:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNJK
14:00 - 15:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
FUNJT
14:00 - 15:00
V1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Trim WAT
21:00 - 22:00
V1
Trainer(s)
Opmerkingen
Vrij hockeyen (pieluurtje)
14:00 - 15:00
V3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Vrij hockeyen (pieluurtje)
15:00 - 16:00
V3
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Extra training ABCD Breedte
18:00 - 18:30
V2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Norbert corner
Breedte Oefenwedstrijden
18:30 - 20:00
V6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Oefenwedstrijd