Jeugd
 

Wedstrijdprogramma

Meisjes A
MA01 - Pinoke MA1
14:00 - V1
Thuis
MA02 - Leonidas MA2
15:50 - V1
Thuis
MA03 - Cartouche MA2
11:15
Uit
MA04 - Spijkenisse MA1
13:15 - V4
Thuis
MA05 - hdm MA5
14:50 - V4
Thuis
MA06 - Rotterdam MA7
17:55
Uit
MA07 - Alphen MA5
14:15
Uit
Meisjes B
MB01 - Groningen MB1
12:10
Uit
MB02 - Rotterdam MB3
15:50
Uit
MB03 - Kieviten MB1
17:30
Uit
MB04 - Spijkenisse MB2
10:05 - V6
Thuis
MB05 - Cartouche MB6
10:05 - V3
Thuis
MB06 - Gouda MB3
18:00 - V3
Thuis
MB07 - Dordrecht MB6
11:50
Uit
MB08 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7
18:00 - V4
Thuis
MB09 - HC Schiedam MB4
10:30
Uit
Meisjes C
MC01 - hdm MC2
14:20
Uit
MC02 - Rotterdam MC4
10:20
Uit
MC03 - HC De Hoeksche Waard MC1
14:50 - V3
Thuis
MC04 - Victoria MC3
11:50
Uit
MC05 - OMHC MC4
16:25 - V6
Thuis
MC06 - Craeyenhout MC5
13:00
Uit
MC07 - Evergreen MC2
16:25 - V4
Thuis
MC08 - HC De Hoeksche Waard MC4
11:40 - V4
Thuis
MC09 - Hudito MC3
18:00 - V6
Thuis
MC10 - Wateringse veld MC5
15:15
Uit
Meisjes D
MD01 - Barendrecht MD1
n.n.b.
Uit
MD02 - Rapid MD1
10:20 - V1
Thuis
MD03 - Victoria MD3
14:00
Uit
MD04 - Craeyenhout MD3
08:30
Uit
MD05 - Klein Zwitserland MD8
08:30 - V3
Thuis
MD06 - Alecto MD3
09:00
Uit
MD07 - Forescate MD4
11:40 - V6
Thuis
MD08 - Cartouche MD7
08:30 - V6
Thuis
MD09 - Klein Zwitserland MD12
12:35
Uit
MD10 - delfshaven MD2
11:40 - V3
Thuis
Meisjes E
M6E01 - hdm M6E2
08:45 - V4
Thuis
M6E02 - HC Schiedam M6E1
10:00 - V4
Thuis
M6E03 - Noordwijk M6E1
08:45 - V4
Thuis
M6E04 - HCRB M6E2
10:00
Uit
M6E05 - Waddinxvn M6E2
10:00
Thuis
M6E06 - Alecto M6E5
08:45
Uit
M6E07 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E6
12:40
Uit
M6E08 - Catwijck M6E3
09:00
Uit
M8E01 - Catwijck M8E1
13:15
Uit
M8E02 - Klein Zwitserland M8E3
08:45 - V2
Thuis
M8E03 - Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E2
10:00 - V5
Thuis
M8E04 - Kieviten M8E4
08:30
Uit
M8E05 - Roomburg M8E3
08:45 - V2
Thuis
M8E06 - Roomburg M8E4
08:30
Uit
Meisjes F
MF1 - Cartouche MF2
08:45 - V4
Thuis
MF2 - Klein Zwitserland MF3
09:15
Uit
MF3 - Rijswijk MF1
08:45 - V4
Thuis
MF4 - Alecto MF1
09:45
Uit
MF5 - Ypenburg MF5
10:00 - V4
Thuis
MF6 - Klein Zwitserland MF5
08:45 - V5
Thuis
MF7 - Cartouche MF4
11:30
Uit
Jongens A
JA01 - Amsterdam JA1
14:00
Uit
JA02 - Pijnacker JA1
15:50 - V2
Thuis
JA03 - Klein Zwitserland JA4
13:15 - V3
Thuis
JA04 - OMHC JA1
11:10
Uit
JA05 - Ypenburg JA2
14:15
Uit
Jongens B
JB01 - Rotterdam JB1
12:10 - V1
Thuis
JB02 - HV Westland JB1
14:00 - V2
Thuis
JB03 - Barendrecht JB1
n.n.b.
Uit
JB04 - HC Voorne JB1
13:15 - V6
Thuis
JB05 - Rotterdam JB6
10:20
Uit
Jongens C
JC01 - Leonidas JC1
10:30
Uit
JC02 - Dordrecht JC1
12:10 - V2
Thuis
JC03 - HCRB JC1
16:25 - V3
Thuis
JC04 - HCRB JC2
11:00
Uit
JC05 - Leonidas JC3
17:40 - V2
Thuis
Jongens D
JD01 - Rotterdam JD1
10:35
Uit
JD02 - Alecto JD2
08:30 - V1
Thuis
JD03 - Krimpen JD1
10:00 - V2
Thuis
JD04 - HC Feijenoord JD1
10:15
Uit
JD05 - Pijnacker JD2
14:50 - V6
Thuis
JD06 - hdm JD7
11:55
Uit
Jongens E
J6E01 - Cartouche J6E2
08:45 - V5
Thuis
J6E02 - HC Schiedam J6E1
10:00
Uit
J6E03 - Wateringse veld J6E1
12:15
Uit
J6E04 - Ypenburg J6E4
10:00 - V4
Thuis
J8E01 - Klein Zwitserland J8E1
08:30
Uit
J8E02 - HC Schiedam J8E2
12:30 - V5
Thuis
J8E03 - Rotterdam J8E4
11:15 - V5
Thuis
J8E04 - hdm J8E4
08:45
Uit
Jongens F
JF1 - Rijswijk JF3
09:30
Uit
JF2 - Ring Pass Delft JF1
10:00 - V4
Thuis
JF3 - Ypenburg JF2
08:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten