header foto

Welkom op LOHC

 

Jongens A05

Ondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Huibert Sandberg
Coach 2 Gert-Jan Meijer
Manager Arnaud Cohen Stuart
Trainer Alexander van den Berg
Trainer Carlijn Land
Trainer Tijmen Simon
Begeleider Erik Smakman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht JA2 Pijnacker JA2 15:50
Forescate JA3 Forcial JA1 17:40
Rijswijk JA3 Cartouche JA5 11:45
Zoetermeer JA3 Leiden JA5 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pijnacker JA2 12 29 9 2 1
2 Forescate JA3 11 24 7 3 1
3 Cartouche JA5 11 23 7 2 2
4 Barendrecht JA2 12 18 5 3 4
5 Rijswijk JA3 12 14 4 2 6
6 Zoetermeer JA3 12 13 3 4 5
7 Forcial JA1 11 8 2 2 7
8 Leiden JA5 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA3 14:15 uit
28 mei Hockeyclub Barendrecht JA2 10:10 thuis - Veld 4
4 jun MHV Forcial JA1 10:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Pijnacker JA2 Rijswijk JA3 4-4
Forescate JA3 Barendrecht JA2 8-1
Forcial JA1 Zoetermeer JA3 1-0
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Barendrecht JA2 Cartouche JA5 2-2
Zoetermeer JA3 Pijnacker JA2 1-6
Leiden JA5 Forcial JA1 4-5
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Pijnacker JA2 Leiden JA5 6-0
Forcial JA1 Cartouche JA5 2-4
Forescate JA3 Zoetermeer JA3 2-2
WOENSDAG 17 NOVEMBER 2021
Rijswijk JA3 Forescate JA3 3-5
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Zoetermeer JA3 Rijswijk JA3 2-2
Barendrecht JA2 Forcial JA1 1-1
Leiden JA5 Forescate JA3 1-4
Cartouche JA5 Pijnacker JA2 0-3
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Rijswijk JA3 Leiden JA5 5-0
Pijnacker JA2 Forcial JA1 2-2
Forescate JA3 Cartouche JA5 2-5
Zoetermeer JA3 Barendrecht JA2 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Cartouche JA5 Leiden JA5 3-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Rijswijk JA3 Barendrecht JA2 2-6
ZATERDAG 12 MAART 2022
Leiden JA5 Zoetermeer JA3 0-6
Pijnacker JA2 Barendrecht JA2 3-1
Forcial JA1 Forescate JA3 4-6
Cartouche JA5 Rijswijk JA3 4-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Forescate JA3 Pijnacker JA2 2-0
Zoetermeer JA3 Cartouche JA5 1-1
Rijswijk JA3 Forcial JA1 1-0
Barendrecht JA2 Leiden JA5 8-0
ZATERDAG 26 MAART 2022
Leiden JA5 Cartouche JA5 0-7
Rijswijk JA3 Pijnacker JA2 1-5
Zoetermeer JA3 Forcial JA1 1-0
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Pijnacker JA2 Zoetermeer JA3 2-1
Forescate JA3 Rijswijk JA3 1-0
Cartouche JA5 Barendrecht JA2 4-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Leiden JA5 Pijnacker JA2 1-5
Zoetermeer JA3 Forescate JA3 2-2
Barendrecht JA2 Rijswijk JA3 3-1
Cartouche JA5 Forcial JA1 6-1
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Barendrecht JA2 Forescate JA3 3-3
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Forescate JA3 Leiden JA5 5-2
Pijnacker JA2 Cartouche JA5 3-2
Rijswijk JA3 Zoetermeer JA3 5-4
ZATERDAG 7 MEI 2022
Forcial JA1 Barendrecht JA2 0-9
ZATERDAG 14 MEI 2022
Barendrecht JA2 Zoetermeer JA3 0-2
Forcial JA1 Pijnacker JA2 3-4
Leiden JA5 Rijswijk JA3 0-9

Hockeyschool

Junioren

Senioren