header foto

Welkom op LOHC

 

Jongens A03

Ondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Maarten van den Bosch
Coach 2 Maarten van Marle
Manager Marja Guijt
Manager Germen Koot
Trainer Rory Mitchell
Trainer Bruno Sousa
Begeleider Erik Smakman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDM JA4 Forescate JA2 13:30
Kieviten JA1 HGC JA2 14:15
Leiden JA3 Wateringse veld JA1 15:15
Roomburg JA2 Voorhout JA1 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kieviten JA1 11 28 9 1 1
2 Roomburg JA2 12 27 8 3 1
3 HGC JA2 12 19 6 1 5
4 Wateringse veld JA1 12 18 4 6 2
5 Voorhout JA1 12 11 3 2 7
6 Leiden JA3 12 10 3 1 8
7 Forescate JA2 11 10 2 4 5
8 HDM JA4 12 8 2 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Hockey Club Wateringse Veld JA1 15:15 thuis - Veld 3
28 mei MHC Forescate JA2 15:35 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Wateringse veld JA1 Roomburg JA2 2-2
Kieviten JA1 Leiden JA3 2-1
HGC JA2 HDM JA4 5-2
Voorhout JA1 Forescate JA2 3-2
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Forescate JA2 HGC JA2 2-6
HDM JA4 Wateringse veld JA1 0-7
Roomburg JA2 Kieviten JA1 1-2
Leiden JA3 Voorhout JA1 5-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Kieviten JA1 HDM JA4 2-1
Wateringse veld JA1 Forescate JA2 3-3
Roomburg JA2 Leiden JA3 4-3
HGC JA2 Voorhout JA1 7-3
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Voorhout JA1 Wateringse veld JA1 1-1
HDM JA4 Roomburg JA2 0-2
Leiden JA3 HGC JA2 4-4
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Kieviten JA1 Voorhout JA1 5-1
HDM JA4 Leiden JA3 0-5
Wateringse veld JA1 HGC JA2 4-2
Roomburg JA2 Forescate JA2 2-2
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Forescate JA2 Kieviten JA1 2-8
ZATERDAG 12 MAART 2022
Voorhout JA1 Roomburg JA2 1-3
Wateringse veld JA1 Leiden JA3 3-2
HGC JA2 Kieviten JA1 3-5
Forescate JA2 HDM JA4 3-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Kieviten JA1 Wateringse veld JA1 3-2
Leiden JA3 Forescate JA2 6-3
Roomburg JA2 HGC JA2 3-2
ZATERDAG 26 MAART 2022
Leiden JA3 Kieviten JA1 2-5
Forescate JA2 Voorhout JA1 6-2
Roomburg JA2 Wateringse veld JA1 2-2
HDM JA4 HGC JA2 0-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
HGC JA2 Forescate JA2 2-4
Wateringse veld JA1 HDM JA4 1-1
Kieviten JA1 Roomburg JA2 2-6
Voorhout JA1 Leiden JA3 2-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Voorhout JA1 HGC JA2 3-2
Leiden JA3 Roomburg JA2 1-4
Forescate JA2 Wateringse veld JA1 1-1
HDM JA4 Kieviten JA1 1-6
ZATERDAG 16 APRIL 2022
HDM JA4 Voorhout JA1 6-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
HGC JA2 Leiden JA3 4-2
Wateringse veld JA1 Voorhout JA1 4-2
Roomburg JA2 HDM JA4 6-0
ZATERDAG 14 MEI 2022
Forescate JA2 Roomburg JA2 0-3
Leiden JA3 HDM JA4 1-2
HGC JA2 Wateringse veld JA1 5-3
Voorhout JA1 Kieviten JA1 2-2

Hockeyschool

Junioren

Senioren