Senioren
 

Leiden Dames 09 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Harrison Gill
Aanvoerder Lisette Bauman
Aanvoerder Emma Rotman
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D2-O Leonidas D19 10:30
Leiden D9 Schiedam D8
Leonidas D18 Gouda D2-O
Rotterdam D5 Groen-Geel D11
Victoria D10 Schoonhoven D1
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gouda D2 6 16 5 1 0 24 3 0
2 Spijkenisse D2 5 15 5 0 0 35 1 0
3 Groen-Geel D11 6 15 5 0 1 19 8 0
4 Schoonhoven D1 5 10 3 1 1 14 12 0
5 Schiedam D8 5 9 3 0 2 19 8 0
6 Barendrecht D2 5 8 2 2 1 15 12 0
7 Leonidas D19 5 5 1 2 2 11 12 0
8 Rotterdam D5 4 1 0 1 3 2 13 0
9 Leiden D9 6 1 0 1 5 2 26 0
10 Victoria D10 4 0 0 0 4 2 15 0
11 Leonidas D18 5 0 0 0 5 3 36 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Schiedam D8 n.n.b thuis
14 mrt Schoonhovense MHC D1 n.n.b uit
21 mrt HV Spijkenisse D2 n.n.b thuis
28 mrt Groen-Geel D11 n.n.b uit
11 apr Hockeyclub Barendrecht D2 n.n.b thuis
18 apr Goudse MHC D2 n.n.b uit
25 apr R.H.V. Leonidas D18 n.n.b thuis
16 mei R.H.V. Leonidas D19 n.n.b uit
30 mei Hockey Club Rotterdam D5 n.n.b thuis
13 jun HV Victoria D10 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Schoonhoven D1 Victoria D10 5-2
Groen-Geel D11 Rotterdam D5 4-2
Gouda D2-O Leonidas D18 6-0
Leonidas D19 Barendrecht D2-O 3-3
Schiedam D8 Leiden D9 6-0
zondag 13 september 2020
Leiden D9 Schoonhoven D1 0-3
Spijkenisse D2-O Schiedam D8 4-1
Leonidas D18 Leonidas D19 3-6
Rotterdam D5 Gouda D2-O 0-3
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
zondag 20 september 2020
Spijkenisse D2-O Leiden D9 7-0
Schiedam D8 Barendrecht D2-O 3-4
Leonidas D19 Rotterdam D5 0-0
Gouda D2-O Victoria D10 4-0
Groen-Geel D11 Schoonhoven D1 7-2
zondag 27 september 2020
Barendrecht D2-O Spijkenisse D2-O 0-5
Leiden D9 Groen-Geel D11 0-3
Schoonhoven D1 Gouda D2-O 2-2
Leonidas D18 Schiedam D8 0-4
zondag 4 oktober 2020
Barendrecht D2-O Leiden D9 1-1
Gouda D2-O Groen-Geel D11 3-0
Leonidas D19 Schoonhoven D1 1-2
Spijkenisse D2-O Leonidas D18 13-0
zondag 11 oktober 2020
Victoria D10 Schiedam D8 0-5
Leiden D9 Gouda D2-O 1-6
Leonidas D18 Barendrecht D2-O 0-7
Rotterdam D5 Spijkenisse D2-O 0-6
Groen-Geel D11 Leonidas D19 4-1