Senioren
 

Leiden Dames 05 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Roderik van Rossem
Trainer Roderik van Rossem
Aanvoerder Sophie Mommersteeg
Aanvoerder Floor Stevens
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D6 Leiden D5
Groen-Geel D7 Victoria D7
Leiden D6 Leonidas D12
Leonidas D13 hdm D4
Schiedam D5 Rijswijk D3
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen D4 5 15 5 0 0 21 2 0
2 Schiedam D5 6 15 5 0 1 13 7 0
3 Rijswijk D3 6 12 4 0 2 24 5 0
4 Alecto D6 6 10 3 1 2 9 7 0
5 hdm D4 5 7 2 1 2 6 5 0
6 Victoria D7 5 7 2 1 2 5 4 0
7 Leiden D5 6 7 2 1 3 11 19 0
8 Leonidas D12 5 5 1 2 2 6 12 0
9 Groen-Geel D7 5 4 1 1 3 3 18 0
10 Leiden D6 5 1 0 1 4 4 14 0
11 Leonidas D13 4 0 0 0 4 4 13 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt L.S.C. ALECTO D6 n.n.b uit
14 mrt HC Schiedam D5 n.n.b thuis
21 mrt HC Alphen D4 n.n.b uit
28 mrt Groen-Geel D7 n.n.b thuis
11 apr R.H.V. Leonidas D13 n.n.b uit
18 apr LOHC D6 n.n.b thuis
25 apr R.H.V. Leonidas D12 n.n.b uit
16 mei hdm D4 n.n.b thuis
30 mei HV Victoria D7 n.n.b uit
13 jun Rijswijksche Hockey Club D3 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Rijswijk D3 Schiedam D5 1-2
Leonidas D12 Leiden D6 3-1
Victoria D7 Groen-Geel D7 0-1
Leiden D5 Alecto/Augustinus D6 0-4
hdm D4 Leonidas D13 2-1
zondag 13 september 2020
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D12 1-1
Alphen D4 Rijswijk D3 2-0
Leiden D6 hdm D4 0-2
Schiedam D5 Leiden D5 3-1
zondag 20 september 2020
Rijswijk D3 Groen-Geel D7 9-0
Schiedam D5 Alecto/Augustinus D6 2-1
hdm D4 Leonidas D12 1-1
Victoria D7 Leiden D6 1-1
Leiden D5 Alphen D4 1-7
zondag 27 september 2020
Leonidas D13 Rijswijk D3 1-3
Groen-Geel D7 Leiden D5 1-1
Alphen D4 Schiedam D5 3-1
Alecto/Augustinus D6 hdm D4 2-1
Leonidas D12 Victoria D7 1-3
zondag 4 oktober 2020
Schiedam D5 Groen-Geel D7 2-1
Alphen D4 Alecto/Augustinus D6 3-0
Victoria D7 hdm D4 1-0
Rijswijk D3 Leiden D6 5-0
Leiden D5 Leonidas D13 5-2
zondag 11 oktober 2020
Alecto/Augustinus D6 Victoria D7 (1-0)TEMP_RESULT
Groen-Geel D7 Alphen D4 0-6
Leonidas D13 Schiedam D5 0-3
Leiden D6 Leiden D5 2-3
Leonidas D12 Rijswijk D3 0-6