Senioren
 

Leiden Dames 01 Overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Robbert van de Peppel
Manager Madelon Delfos
Manager Jacqueline Wijs
Trainer Maarten Kramer
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 7 MAART 2021
Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Helmond D1
Beuningen D1 Leiden D1
Breda D1 Voordaan D1
Eindhoven D1 Push D1
Gooische D1 Wageningen D1
Zwolle D1 Fletiomare D1
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda D1 6 16 5 1 0 17 3 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0 17 4 0
3 Push D1 5 13 4 1 0 22 3 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0 9 4 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2 9 8 0
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2 17 17 0
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2 5 10 0
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4 8 14 0
9 Helmond D1 6 4 1 1 4 3 15 0
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3 5 10 0
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3 7 15 0
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6 7 23 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt MHCBeuningen D1 n.n.b uit
14 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
21 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
28 mrt HC Zwolle D1 n.n.b thuis
3 apr MHC Fletiomare D1 n.n.b uit
11 apr HC Helmond D1 n.n.b thuis
18 apr B.H.V. Push D1 n.n.b uit
25 apr Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
2 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis
9 mei WMHC D1 12:45 uit
16 mei BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 6 september 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
zondag 13 september 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
zondag 20 september 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
zondag 27 september 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
zondag 4 oktober 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
zondag 11 oktober 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2