Senioren
 

Leiden Heren 09 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Yves Rocourt
Aanvoerder Vincent de Jong
Aanvoerder Roderik van Rossem
Aanvoerder Casper Spronk
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
HUDITO H9 Groen-Geel H10 16:00
Leiden H9 HCRB H1 12:30
Leonidas H26 Rijswijk H5 10:55
Leonidas H27 Pollux H4 10:55
Rotterdam H6 Ring Pass Delft H7 14:45

Arbitrage verplichting Leiden Heren 09

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-10-2019 10:45 Leiden Heren 06 HV Victoria H8 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schoonhoven H1 6 18 6 0 0 25 5 0
2 Pollux H4 5 15 5 0 0 24 1 0
3 Rotterdam H6 6 12 4 0 2 12 7 0
4 Rijswijk H5 5 10 3 1 1 8 14 0
5 Leonidas H26 5 9 3 0 2 11 11 0
6 Leiden H9 6 7 2 1 3 11 17 0
7 HUDITO H9 6 6 2 0 4 14 21 0
8 HCRB H1 6 4 1 1 4 11 13 0
9 Leonidas H27 5 4 1 1 3 7 14 0
10 Groen-Geel H10 5 3 1 0 4 4 12 0
11 Ring Pass Delft H7 5 0 0 0 5 5 17 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HCRB H1 12:30 thuis - Veld 3
3 nov Ring Pass Delft H7 12:45 uit
17 nov Rijswijksche Hockey Club H5 11:15 uit
24 nov VMHC Pollux H4 n.n.b thuis
8 mrt R.H.V. Leonidas H27 n.n.b thuis
15 mrt R.H.V. Leonidas H26 n.n.b uit
22 mrt Schoonhovense MHC H1 n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Rotterdam H6 n.n.b uit
5 apr Groen-Geel H10 n.n.b uit
19 apr D.H.C. Hudito H9 n.n.b thuis
10 mei HCRB H1 n.n.b uit
17 mei Ring Pass Delft H7 n.n.b thuis
7 jun Rijswijksche Hockey Club H5 n.n.b thuis
14 jun VMHC Pollux H4 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Schoonhoven H1 Groen-Geel H10 4-0
Leonidas H26 Rotterdam H6 1-4
Leonidas H27 Leiden H9 2-2
Rijswijk H5 HCRB H1 2-2
Pollux H4 HUDITO H9 6-0
zondag 15 september 2019
Leiden H9 Leonidas H26 0-3
Rotterdam H6 Schoonhoven H1 0-2
HCRB H1 Pollux H4 0-2
Ring Pass Delft H7 Rijswijk H5 1-2
HUDITO H9 Leonidas H27 4-1
zondag 22 september 2019
Leonidas H27 HCRB H1 1-5
Rotterdam H6 Groen-Geel H10 2-0
Schoonhoven H1 Leiden H9 5-1
Leonidas H26 HUDITO H9 1-4
Pollux H4 Ring Pass Delft H7 5-1
zondag 29 september 2019
Groen-Geel H10 Rijswijk H5 1-2
HUDITO H9 Schoonhoven H1 1-5
HCRB H1 Leonidas H26 2-3
Ring Pass Delft H7 Leonidas H27 1-2
Leiden H9 Rotterdam H6 2-1
zondag 6 oktober 2019
Pollux H4 Rijswijk H5 9-0
Leonidas H26 Ring Pass Delft H7 3-1
Rotterdam H6 HUDITO H9 4-2
Schoonhoven H1 HCRB H1 4-2
zondag 13 oktober 2019
Ring Pass Delft H7 Schoonhoven H1 1-5
HUDITO H9 Leiden H9 3-4
Groen-Geel H10 Pollux H4 0-2
HCRB H1 Rotterdam H6 0-1
Rijswijk H5 Leonidas H27 2-1
zondag 20 oktober 2019
Leiden H9 Groen-Geel H10 2-3