Senioren
 

Leiden/Leidse Studs HJ2 Jong Senioren 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Harrison Gill
Aanvoerder Kasper Verboom
 

Aankomende speelronde

WOENSDAG 23 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Leiden HJ3 Noordwijk HJ1 (O) 20:00

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs HJ2

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-10-2019 14:30 Leiden Heren 08 V.M.H.C. CARTOUCHE H6 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dopie HJ3 6 15 5 0 1 32 11 0
2 Dordrecht HJ1 5 12 4 0 1 24 7 0
3 Leiden HJ2 5 10 3 1 1 15 6 0
4 Noordwijk HJ1 5 10 3 1 1 17 10 0
5 Hoeksche Waard HJ1 5 9 3 0 2 16 9 0
6 Ypenburg HJ1 5 8 2 2 1 18 11 0
7 Forescate HJ1 5 7 2 1 2 19 9 0
8 Leiden HJ3 4 6 2 0 2 9 16 0
9 Wateringse veld HJ1 6 3 1 0 5 12 32 0
10 Berkel-Rodenrijs HJ1 6 2 0 2 4 6 18 0
11 Dopie HJ4 6 1 0 1 5 4 43 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Noordwijk HJ1 16:15 thuis - Veld 3
3 nov Dopie HJ4 10:15 uit
10 nov Dopie HJ3 n.n.b thuis
17 nov Berkel Rodenrijs HJ1 n.n.b uit
24 nov HC De Hoeksche Waard HJ1 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Berkel-Rodenrijs HJ1 Noordwijk HJ1 (O) 0-5
Dopie HJ3 Dopie HJ4 12-0
Ypenburg HJ1 (O) Leiden-Leidse Studs HJ2 1-1
Dordrecht HJ1 Forescate HJ1 2-0
Leiden HJ3 Wateringse veld HJ1 (O) 6-3
zondag 15 september 2019
Wateringse veld HJ1 (O) Dopie HJ3 2-7
Leiden-Leidse Studs HJ2 Dordrecht HJ1 1-3
Noordwijk HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 2-0
Forescate HJ1 Leiden HJ3 8-1
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ4 2-2
zondag 22 september 2019
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ4 7-0
Leiden HJ3 Leiden-Leidse Studs HJ2 0-4
Ypenburg HJ1 (O) Noordwijk HJ1 (O) 1-5
Berkel-Rodenrijs HJ1 Dopie HJ3 0-4
Forescate HJ1 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
zondag 29 september 2019
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ4 9-0
Noordwijk HJ1 (O) Dordrecht HJ1 2-6
Wateringse veld HJ1 (O) Berkel-Rodenrijs HJ1 2-1
Leiden-Leidse Studs HJ2 Forescate HJ1 2-1
zondag 6 oktober 2019
Dordrecht HJ1 Dopie HJ4 11-1
Ypenburg HJ1 (O) Dopie HJ3 4-2
Hoeksche Waard HJ1 Berkel-Rodenrijs HJ1 2-0
dinsdag 8 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs HJ2 Wateringse veld HJ1 (O) 7-1
zondag 13 oktober 2019
Dopie HJ3 Dordrecht HJ1 3-2
Wateringse veld HJ1 (O) Hoeksche Waard HJ1 3-4
Noordwijk HJ1 (O) Forescate HJ1 3-3
Dopie HJ4 Leiden HJ3 1-2
Berkel-Rodenrijs HJ1 Ypenburg HJ1 (O) 3-3
zondag 20 oktober 2019
Hoeksche Waard HJ1 Dopie HJ3 3-4