Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 29 maart 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:45 Thuis Leiden/Leidse Studs DJ2 HV Victoria DJ8

zaterdag 4 april 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
 

Leiden Heren 03 Reserve 1e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Louk Kirch
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 19 APRIL 2020
Thuis Uit Aanvang
Alecto H2 (O) Kampong H6
Cartouche H4 VVV H4
Hurley H6 Leonidas H6
Leiden H3 Groen-Geel H3 (O)
Phoenix H4 Roomburg H2 (O)
Xenios H3 Pinoké H7 11:00
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Cartouche H4 12 33 11 0 1 57 25 0
2 Roomburg H2 12 28 9 1 2 54 23 0
3 Kampong H6 12 28 9 1 2 44 16 0
4 Hurley H6 12 26 8 2 2 52 30 0
5 Xenios H3 12 23 7 2 3 38 23 0
6 Alecto H2 12 16 5 1 6 18 34 0
7 Leiden H3 12 15 4 3 5 27 32 0
8 VVV H4 12 11 3 2 7 28 42 0
9 Pinoké H7 12 10 3 1 8 19 39 0
10 Groen-Geel H3 12 9 2 3 7 21 29 0
11 Phoenix H4 12 6 2 0 10 13 45 0
12 Leonidas H6 12 3 1 0 11 11 44 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr Groen-Geel H3 n.n.b thuis
10 mei Pinoké H7 n.n.b uit
17 mei Leidse Hockey Club Roomburg H2 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub VVV H4 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas H6 n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO H2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Alecto H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 2-1
Phoenix H4 Kampong H6 0-3
Leonidas H6 Pinoké H7 0-1
VVV H4 Roomburg H2 (O) 2-3
Hurley H6 Leiden H3 3-3
Cartouche H4 Xenios H3 3-2
zondag 15 september 2019
Pinoké H7 Alecto H2 (O) 2-0
Groen-Geel H3 (O) Hurley H6 3-3
Kampong H6 VVV H4 4-1
Roomburg H2 (O) Leonidas H6 9-0
Leiden H3 Cartouche H4 2-5
Xenios H3 Phoenix H4 8-0
zondag 22 september 2019
Leonidas H6 VVV H4 2-3
Xenios H3 Kampong H6 1-1
Phoenix H4 Leiden H3 2-3
Hurley H6 Pinoké H7 2-1
Cartouche H4 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Alecto H2 (O) Roomburg H2 (O) 2-4
zondag 29 september 2019
Leiden H3 Xenios H3 1-4
Roomburg H2 (O) Hurley H6 5-6
VVV H4 Alecto H2 (O) (1-2)TEMP_RESULT
Groen-Geel H3 (O) Phoenix H4 2-0
Kampong H6 Leonidas H6 4-0
Pinoké H7 Cartouche H4 2-8
zondag 6 oktober 2019
Hurley H6 VVV H4 5-2
Alecto H2 (O) Leonidas H6 2-1
Leiden H3 Kampong H6 1-3
Xenios H3 Groen-Geel H3 (O) 4-1
Phoenix H4 Pinoké H7 3-2
Cartouche H4 Roomburg H2 (O) 3-2
zondag 13 oktober 2019
Groen-Geel H3 (O) Leiden H3 2-3
Leonidas H6 Hurley H6 0-8
Kampong H6 Alecto H2 (O) 8-0
Roomburg H2 (O) Phoenix H4 4-0
VVV H4 Cartouche H4 4-6
Pinoké H7 Xenios H3 3-4
zondag 27 oktober 2019
Xenios H3 Roomburg H2 (O) 3-3
Phoenix H4 VVV H4 2-3
Leiden H3 Pinoké H7 3-0
Groen-Geel H3 (O) Kampong H6 0-1
Hurley H6 Alecto H2 (O) 5-0
Cartouche H4 Leonidas H6 6-0
zondag 3 november 2019
VVV H4 Xenios H3 1-3
Pinoké H7 Groen-Geel H3 (O) 2-2
Roomburg H2 (O) Leiden H3 2-0
Kampong H6 Hurley H6 5-4
Leonidas H6 Phoenix H4 3-1
Alecto H2 (O) Cartouche H4 3-5
zondag 10 november 2019
Leiden H3 VVV H4 3-3
Groen-Geel H3 (O) Roomburg H2 (O) 3-5
Cartouche H4 Hurley H6 5-3
Xenios H3 Leonidas H6 2-1
Pinoké H7 Kampong H6 2-6
zondag 17 november 2019
VVV H4 Groen-Geel H3 (O) 3-3
Leonidas H6 Leiden H3 2-3
Hurley H6 Phoenix H4 5-1
Alecto H2 (O) Xenios H3 2-1
Cartouche H4 Kampong H6 3-2
Roomburg H2 (O) Pinoké H7 5-1
zondag 24 november 2019
Phoenix H4 Cartouche H4 0-6
Pinoké H7 VVV H4 0-4
Kampong H6 Roomburg H2 (O) 2-3
Xenios H3 Hurley H6 2-4
Groen-Geel H3 (O) Leonidas H6 2-0
Leiden H3 Alecto H2 (O) 2-2
zondag 1 maart 2020
Phoenix H4 Alecto H2 (O) 3-1
zondag 8 maart 2020
Roomburg H2 (O) VVV H4 9-1
Kampong H6 Phoenix H4 5-1
Pinoké H7 Leonidas H6 3-2
Groen-Geel H3 (O) Alecto H2 (O) 1-2
Leiden H3 Hurley H6 3-4
Xenios H3 Cartouche H4 4-3