Senioren
 

Leiden Heren 02 Reserve overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Norbert Nederlof
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
Leiden H2 (O) HIC H2 (O) 10:30
Pinoké H3 Hurley H3 9:00
Qui Vive H2 (O) Huizen H2 (O) 10:30
Ring Pass Delft H2 (O) Amsterdam H8 10:45
Rood-Wit H2 (O) Victoria H2 (O) 10:30
VVV H2 (O) Amsterdam H5 14:10
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hurley H3 6 18 6 0 0 28 10 0
2 Leiden H2 6 15 5 0 1 19 9 0
3 Qui Vive H2 6 13 4 1 1 21 10 0
4 Amsterdam H5 6 12 4 0 2 24 16 0
5 Ring Pass Delft H2 6 10 3 1 2 13 9 0
6 Pinoké H3 6 9 3 0 3 10 14 0
7 Amsterdam H8 6 8 2 2 2 12 15 0
8 Huizen H2 6 7 2 1 3 16 14 0
9 Victoria H2 6 7 2 1 3 12 13 0
10 VVV H2 6 3 1 0 5 10 16 0
11 Rood-Wit H2 6 1 0 1 5 6 20 0
12 HIC H2 6 1 0 1 5 4 29 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt HIC H2 (O) 10:30 thuis - Veld 1
3 nov THC Hurley H3 15:50 uit
10 nov U.H.C.QUI VIVE H2 10:30 uit
17 nov Hockeyclub VVV H2 n.n.b thuis
24 nov Ring Pass Delft H2 n.n.b uit
8 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H2 n.n.b uit
15 mrt Pinoké H3 n.n.b thuis
22 mrt HV Victoria H2 n.n.b uit
29 mrt AH & BC H8 n.n.b thuis
5 apr AH & BC H5 n.n.b uit
19 apr Huizer HC H2 n.n.b thuis
10 mei HIC H2 n.n.b uit
17 mei THC Hurley H3 n.n.b thuis
24 mei U.H.C.QUI VIVE H2 n.n.b thuis
7 jun Hockeyclub VVV H2 n.n.b uit
14 jun Ring Pass Delft H2 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Amsterdam H5 Amsterdam H8 3-1
Qui Vive H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 2-0
HIC H2 (O) Pinoké H3 0-1
Leiden H2 (O) Rood-Wit H2 (O) 1-0
Huizen H2 (O) Victoria H2 (O) 1-1
VVV H2 (O) Hurley H3 2-4
zondag 15 september 2019
Pinoké H3 Leiden H2 (O) 2-3
Amsterdam H8 Huizen H2 (O) 4-2
Ring Pass Delft H2 (O) VVV H2 (O) 3-2
Rood-Wit H2 (O) Qui Vive H2 (O) 1-6
Victoria H2 (O) HIC H2 (O) 3-1
Hurley H3 Amsterdam H5 7-3
zondag 22 september 2019
HIC H2 (O) Amsterdam H8 1-1
Huizen H2 (O) Amsterdam H5 1-2
VVV H2 (O) Rood-Wit H2 (O) 4-0
Ring Pass Delft H2 (O) Hurley H3 2-3
Leiden H2 (O) Victoria H2 (O) 3-1
Qui Vive H2 (O) Pinoké H3 2-0
zondag 29 september 2019
Pinoké H3 VVV H2 (O) 3-1
Rood-Wit H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 1-1
Hurley H3 Huizen H2 (O) 3-2
Victoria H2 (O) Qui Vive H2 (O) 3-6
Amsterdam H8 Leiden H2 (O) 0-5
Amsterdam H5 HIC H2 (O) 11-1
zondag 6 oktober 2019
HIC H2 (O) Huizen H2 (O) 1-6
Rood-Wit H2 (O) Hurley H3 1-4
VVV H2 (O) Victoria H2 (O) 0-3
Ring Pass Delft H2 (O) Pinoké H3 5-0
Leiden H2 (O) Amsterdam H5 4-2
zondag 13 oktober 2019
Pinoké H3 Rood-Wit H2 (O) 4-3
Huizen H2 (O) Leiden H2 (O) 4-3
Hurley H3 HIC H2 (O) 7-0
Amsterdam H5 Qui Vive H2 (O) 3-2
Amsterdam H8 VVV H2 (O) 3-1
Victoria H2 (O) Ring Pass Delft H2 (O) 1-2
zondag 20 oktober 2019
Qui Vive H2 (O) Amsterdam H8 3-3