Senioren
 

Leiden Heren 07 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Erik-Jan van Tol
Aanvoerder Jonas van Hattum
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Catwijck H2 (O) Alkemade H1 10:30
DSHC H10 HDS H5
Klein Zwitserland H5 Scoop Delft H3 13:45
Leonidas H22 HUDITO H8
Leonidas H23 Leiden H7
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HUDITO H8 10 26 8 2 0 38 7 0
2 DSHC H10 10 24 8 0 2 45 19 0
3 Alkemade H1 10 23 7 2 1 33 16 0
4 Scoop Delft H3 10 15 4 3 3 29 24 0
5 Leiden H7 10 13 3 4 3 28 28 0
6 Roomburg H5 10 13 3 4 3 16 19 0
7 Leonidas H22 10 12 3 3 4 25 28 0
8 Catwijck H2 10 10 3 1 6 24 33 0
9 Leonidas H23 10 10 2 4 4 20 31 0
10 HDS H5 10 4 1 1 8 8 39 0
11 Klein Zwitserland H5 10 3 1 0 9 12 34 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt !Oefenwedstrijd LOHC H9 14:00 thuis - Veld 4
8 mrt R.H.V. Leonidas H23 n.n.b uit
15 mrt Catwijck H2 n.n.b thuis
22 mrt Hockeyclub Alkemade H1 14:30 uit
29 mrt R.H.V. Leonidas H22 n.n.b thuis
5 apr Klein Zwitserland H5 n.n.b thuis
19 apr Leidse Hockey Club Roomburg H5 n.n.b uit
10 mei HDS H5 n.n.b thuis
17 mei D.H.C. Hudito H8 n.n.b uit
24 mei DSHC H10 n.n.b uit
14 jun Scoop Delft H3 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Scoop Delft H3 Klein Zwitserland H5 5-2
Alkemade H1 Catwijck H2 (O) 4-1
Leiden H7 Leonidas H23 2-2
HDS H5 DSHC H10 1-4
HUDITO H8 Leonidas H22 1-1
Roomburg H5 Alecto/Augustinus H8 3-0
zondag 15 september 2019
Leonidas H22 Alkemade H1 3-5
Catwijck H2 (O) Leiden H7 4-1
HUDITO H8 DSHC H10 4-1
Roomburg H5 Scoop Delft H3 1-1
Alecto/Augustinus H8 HDS H5 1-4
Leonidas H23 Klein Zwitserland H5 4-2
zondag 22 september 2019
HDS H5 Scoop Delft H3 1-7
Roomburg H5 Leonidas H23 3-3
HUDITO H8 Alecto/Augustinus H8 6-0
DSHC H10 Leonidas H22 6-2
Klein Zwitserland H5 Catwijck H2 (O) 1-2
Leiden H7 Alkemade H1 3-4
zondag 29 september 2019
Alkemade H1 Klein Zwitserland H5 5-3
Catwijck H2 (O) Roomburg H5 3-3
Leonidas H23 HDS H5 4-1
Leonidas H22 Leiden H7 0-5
HUDITO H8 Scoop Delft H3 2-0
Alecto/Augustinus H8 DSHC H10 0-2
zondag 6 oktober 2019
DSHC H10 Scoop Delft H3 4-2
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H22 3-0
Klein Zwitserland H5 Leiden H7 1-2
HDS H5 Catwijck H2 (O) 3-2
zondag 13 oktober 2019
Alkemade H1 HDS H5 6-0
Catwijck H2 (O) HUDITO H8 1-2
Leonidas H22 Klein Zwitserland H5 2-1
Scoop Delft H3 Alecto/Augustinus H8 4-0
Leonidas H23 DSHC H10 3-5
Leiden H7 Roomburg H5 2-2
donderdag 17 oktober 2019
Alkemade H1 Roomburg H5 4-0
zondag 20 oktober 2019
HUDITO H8 Leonidas H23 8-0
zondag 27 oktober 2019
HDS H5 Leiden H7 1-1
Scoop Delft H3 Leonidas H22 3-3
Roomburg H5 Klein Zwitserland H5 1-0
HUDITO H8 Alkemade H1 3-1
DSHC H10 Catwijck H2 (O) 10-0
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H23 2-8
zondag 3 november 2019
Leonidas H22 Roomburg H5 1-2
Scoop Delft H3 Leonidas H23 2-1
Klein Zwitserland H5 HDS H5 1-0
Catwijck H2 (O) Alecto/Augustinus H8 11-1
Leiden H7 HUDITO H8 3-3
Alkemade H1 DSHC H10 3-2
zondag 10 november 2019
Leonidas H23 Leonidas H22 2-2
Catwijck H2 (O) Scoop Delft H3 2-3
HUDITO H8 Klein Zwitserland H5 8-0
HDS H5 Roomburg H5 1-3
Alecto/Augustinus H8 Alkemade H1 0-9
Leiden H7 DSHC H10 2-6
zondag 17 november 2019
Leiden H7 Alecto/Augustinus H8 3-2
HDS H5 Leonidas H22 0-6
Alkemade H1 Scoop Delft H3 1-1
Catwijck H2 (O) Leonidas H23 6-1
Roomburg H5 HUDITO H8 0-2
Klein Zwitserland H5 DSHC H10 1-5
zondag 24 november 2019
Alecto/Augustinus H8 Klein Zwitserland H5 2-3
Leonidas H23 Alkemade H1 0-0
Scoop Delft H3 Leiden H7 5-7
HUDITO H8 HDS H5 5-0
Leonidas H22 Catwijck H2 (O) 5-3
DSHC H10 Roomburg H5 2-1