Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 29 maart 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:45 Thuis Leiden/Leidse Studs DJ2 HV Victoria DJ8

zaterdag 4 april 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
 

Leiden/Leidse Studs H10 Reserve 4e klasse

 

Teamfoto

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Gijs Feenstra
Aanvoerder Daan Glass
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 19 APRIL 2020
Thuis Uit Aanvang
Krimpen H2 (O) Victoria H10 11:00
Leiden-Leidse Studs H10 Derby H3
Leonidas H28 Groen-Geel H11
Leonidas H29 Barendrecht H5
Rotterdam H7 Hoeksche Waard H2 (O) 16:15
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H10 11 26 8 2 1 28 8 0
2 Victoria H10 11 26 8 2 1 33 15 0
3 Krimpen H2 11 25 8 1 2 25 16 0
4 Derby H3 11 24 8 0 3 40 16 0
5 Barendrecht H5 11 15 4 3 4 20 28 0
6 Groen-Geel H11 11 13 3 4 4 22 19 0
7 Leonidas H28 11 11 3 2 6 20 30 0
8 Hoeksche Waard H2 11 9 2 3 6 22 26 0
9 Forcial H1 11 9 2 3 6 15 37 0
10 Leonidas H29 11 8 2 2 7 8 18 0
11 Rotterdam H7 10 2 0 2 8 7 27 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr H.C. Derby H3 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas H29 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H28 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Krimpen H2 11:00 uit
14 jun Hockey Club Rotterdam H7 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leiden-Leidse Studs H10 Hoeksche Waard H2 (O) 5-0
Barendrecht H5 Groen-Geel H11 2-2
Leonidas H28 Derby H3 0-9
Leonidas H29 Krimpen H2 (O) 0-2
Forcial H1 Victoria H10 0-5
zondag 15 september 2019
Groen-Geel H11 Forcial H1 1-1
Rotterdam H7 Leonidas H29 0-1
Krimpen H2 (O) Leonidas H28 4-1
Derby H3 Barendrecht H5 2-3
Victoria H10 Leiden-Leidse Studs H10 0-4
zondag 22 september 2019
Leonidas H29 Hoeksche Waard H2 (O) 1-1
Krimpen H2 (O) Derby H3 2-1
Forcial H1 Barendrecht H5 2-2
Leonidas H28 Rotterdam H7 3-2
Leiden-Leidse Studs H10 Groen-Geel H11 2-0
zondag 29 september 2019
Hoeksche Waard H2 (O) Leonidas H28 1-1
Rotterdam H7 Krimpen H2 (O) 0-2
Barendrecht H5 Leiden-Leidse Studs H10 1-2
Victoria H10 Leonidas H29 3-0
Derby H3 Forcial H1 5-0
zondag 6 oktober 2019
Leonidas H28 Victoria H10 0-1
Rotterdam H7 Derby H3 0-7
Krimpen H2 (O) Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
Leiden-Leidse Studs H10 Forcial H1 3-0
Leonidas H29 Groen-Geel H11 1-0
zondag 13 oktober 2019
Groen-Geel H11 Leonidas H28 2-1
Barendrecht H5 Leonidas H29 1-1
Derby H3 Leiden-Leidse Studs H10 3-2
Victoria H10 Krimpen H2 (O) 5-2
Hoeksche Waard H2 (O) Rotterdam H7 4-0
zondag 27 oktober 2019
Rotterdam H7 Victoria H10 1-1
Krimpen H2 (O) Groen-Geel H11 3-1
Hoeksche Waard H2 (O) Derby H3 3-4
Leonidas H28 Barendrecht H5 6-2
Leonidas H29 Forcial H1 1-2
zondag 3 november 2019
Victoria H10 Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
Leiden-Leidse Studs H10 Leonidas H29 3-1
Barendrecht H5 Krimpen H2 (O) 3-2
Forcial H1 Leonidas H28 3-2
Groen-Geel H11 Rotterdam H7 3-0
zondag 10 november 2019
Rotterdam H7 Barendrecht H5 1-2
Krimpen H2 (O) Forcial H1 3-2
Hoeksche Waard H2 (O) Groen-Geel H11 3-3
Leonidas H28 Leiden-Leidse Studs H10 2-2
Victoria H10 Derby H3 3-2
zondag 17 november 2019
Forcial H1 Rotterdam H7 3-3
Barendrecht H5 Hoeksche Waard H2 (O) 4-3
Leonidas H29 Derby H3 0-2
Groen-Geel H11 Victoria H10 4-4
Leiden-Leidse Studs H10 Krimpen H2 (O) 1-1
zondag 24 november 2019
Leonidas H28 Leonidas H29 2-1
Hoeksche Waard H2 (O) Forcial H1 5-1
Victoria H10 Barendrecht H5 2-0
Derby H3 Groen-Geel H11 2-1
Rotterdam H7 Leiden-Leidse Studs H10 0-1
zondag 8 maart 2020
Groen-Geel H11 Barendrecht H5 5-0
Krimpen H2 (O) Leonidas H29 2-1
Hoeksche Waard H2 (O) Leiden-Leidse Studs H10 0-3
Victoria H10 Forcial H1 7-1
Derby H3 Leonidas H28 3-2