Senioren
 

Leiden/Leidse Studs H10 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Gijs Feenstra
Aanvoerder Daan Glass
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Derby H3 Leonidas H28
Groen-Geel H11 Barendrecht H5
Hoeksche Waard H2 (O) Leiden-Leidse Studs H10
Krimpen H2 (O) Leonidas H29
Victoria H10 Forcial H1
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H10 10 23 7 2 1 25 8 0
2 Victoria H10 10 23 7 2 1 26 14 0
3 Krimpen H2 10 22 7 1 2 23 15 0
4 Derby H3 10 21 7 0 3 37 14 0
5 Barendrecht H5 10 15 4 3 3 20 23 0
6 Leonidas H28 10 11 3 2 5 18 27 0
7 Groen-Geel H11 10 10 2 4 4 17 19 0
8 Hoeksche Waard H2 10 9 2 3 5 22 23 0
9 Forcial H1 10 9 2 3 5 14 30 0
10 Leonidas H29 10 8 2 2 6 7 16 0
11 Rotterdam H7 10 2 0 2 8 7 27 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC De Hoeksche Waard H2 n.n.b uit
15 mrt HV Victoria H10 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel H11 n.n.b uit
29 mrt Hockeyclub Barendrecht H5 n.n.b thuis
5 apr MHV Forcial H1 n.n.b uit
19 apr H.C. Derby H3 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas H29 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas H28 n.n.b thuis
7 jun M.H.C. Krimpen H2 n.n.b uit
14 jun Hockey Club Rotterdam H7 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Leonidas H28 Derby H3 0-9
Forcial H1 Victoria H10 0-5
Barendrecht H5 Groen-Geel H11 2-2
Leonidas H29 Krimpen H2 (O) 0-2
Leiden-Leidse Studs H10 Hoeksche Waard H2 (O) 5-0
zondag 15 september 2019
Victoria H10 Leiden-Leidse Studs H10 0-4
Derby H3 Barendrecht H5 2-3
Rotterdam H7 Leonidas H29 0-1
Groen-Geel H11 Forcial H1 1-1
Krimpen H2 (O) Leonidas H28 4-1
zondag 22 september 2019
Leonidas H29 Hoeksche Waard H2 (O) 1-1
Leonidas H28 Rotterdam H7 3-2
Forcial H1 Barendrecht H5 2-2
Leiden-Leidse Studs H10 Groen-Geel H11 2-0
Krimpen H2 (O) Derby H3 2-1
zondag 29 september 2019
Rotterdam H7 Krimpen H2 (O) 0-2
Hoeksche Waard H2 (O) Leonidas H28 1-1
Victoria H10 Leonidas H29 3-0
Barendrecht H5 Leiden-Leidse Studs H10 1-2
Derby H3 Forcial H1 5-0
zondag 6 oktober 2019
Krimpen H2 (O) Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
Leonidas H28 Victoria H10 0-1
Rotterdam H7 Derby H3 0-7
Leiden-Leidse Studs H10 Forcial H1 3-0
Leonidas H29 Groen-Geel H11 1-0
zondag 13 oktober 2019
Barendrecht H5 Leonidas H29 1-1
Groen-Geel H11 Leonidas H28 2-1
Derby H3 Leiden-Leidse Studs H10 3-2
Hoeksche Waard H2 (O) Rotterdam H7 4-0
Victoria H10 Krimpen H2 (O) 5-2
zondag 27 oktober 2019
Leonidas H29 Forcial H1 1-2
Krimpen H2 (O) Groen-Geel H11 3-1
Leonidas H28 Barendrecht H5 6-2
Rotterdam H7 Victoria H10 1-1
Hoeksche Waard H2 (O) Derby H3 3-4
zondag 3 november 2019
Forcial H1 Leonidas H28 3-2
Groen-Geel H11 Rotterdam H7 3-0
Leiden-Leidse Studs H10 Leonidas H29 3-1
Barendrecht H5 Krimpen H2 (O) 3-2
Victoria H10 Hoeksche Waard H2 (O) 2-1
zondag 10 november 2019
Rotterdam H7 Barendrecht H5 1-2
Leonidas H28 Leiden-Leidse Studs H10 2-2
Hoeksche Waard H2 (O) Groen-Geel H11 3-3
Krimpen H2 (O) Forcial H1 3-2
Victoria H10 Derby H3 3-2
zondag 17 november 2019
Leiden-Leidse Studs H10 Krimpen H2 (O) 1-1
Forcial H1 Rotterdam H7 3-3
Leonidas H29 Derby H3 0-2
Barendrecht H5 Hoeksche Waard H2 (O) 4-3
Groen-Geel H11 Victoria H10 4-4
zondag 24 november 2019
Rotterdam H7 Leiden-Leidse Studs H10 0-1
Hoeksche Waard H2 (O) Forcial H1 5-1
Derby H3 Groen-Geel H11 2-1
Leonidas H28 Leonidas H29 2-1
Victoria H10 Barendrecht H5 2-0