Senioren
 

Leiden Dames DJ3 Jong Senioren 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Erik-Jan van Tol
Aanvoerder Femke Huizinga
Aanvoerder Meike de Vreeze
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alphen DJ1 11 33 11 0 0 79 3 0
2 Wateringse veld DJ1 11 30 10 0 1 59 16 0
3 HUDITO DJ3 11 24 8 0 3 34 10 0
4 Thor DJ2 11 22 7 1 3 47 21 0
5 Voorhout DJ1 11 16 6 1 4 27 37 3
6 Cartouche DJ1 11 16 5 1 5 21 29 0
7 Catwijck DJ1 11 15 4 3 4 15 19 0
8 Schiedam DJ3 11 12 4 0 7 22 40 0
9 Forescate DJ1 11 9 3 0 8 20 36 0
10 Klein Zwitserland DJ2 11 7 2 1 8 18 38 0
11 Leiden DJ3 11 7 2 1 8 15 41 0
12 Roomburg DJ2 11 0 0 0 11 9 76 0
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Klein Zwitserland DJ2 Schiedam DJ3 1-4
Thor DJ2 Catwijck DJ1 0-0
Cartouche DJ1 HUDITO DJ3 1-0
Leiden DJ3 Alphen DJ1 0-8
Voorhout DJ1 (O) Wateringse veld DJ1 (O) 4-7
Roomburg DJ2 Forescate DJ1 0-6
zondag 15 september 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Thor DJ2 8-2
Alphen DJ1 Cartouche DJ1 7-1
Forescate DJ1 Leiden DJ3 5-1
Catwijck DJ1 Roomburg DJ2 4-1
HUDITO DJ3 Klein Zwitserland DJ2 4-0
zondag 22 september 2019
Klein Zwitserland DJ2 Alphen DJ1 0-5
Schiedam DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 1-7
Roomburg DJ2 Thor DJ2 2-8
Leiden DJ3 Catwijck DJ1 1-1
Cartouche DJ1 Forescate DJ1 3-0
Voorhout DJ1 (O) HUDITO DJ3 0-2
zondag 29 september 2019
Catwijck DJ1 Cartouche DJ1 2-1
Forescate DJ1 Klein Zwitserland DJ2 3-2
Alphen DJ1 Voorhout DJ1 (O) 15-0
HUDITO DJ3 Schiedam DJ3 2-1
Wateringse veld DJ1 (O) Roomburg DJ2 9-0
Thor DJ2 Leiden DJ3 7-1
zondag 6 oktober 2019
Schiedam DJ3 Alphen DJ1 1-8
HUDITO DJ3 Wateringse veld DJ1 (O) 0-1
Leiden DJ3 Roomburg DJ2 4-0
Cartouche DJ1 Thor DJ2 1-4
Klein Zwitserland DJ2 Catwijck DJ1 2-2
Voorhout DJ1 (O) Forescate DJ1 3-2
zondag 13 oktober 2019
Wateringse veld DJ1 (O) Leiden DJ3 7-2
Alphen DJ1 HUDITO DJ3 4-0
Forescate DJ1 Schiedam DJ3 1-4
Catwijck DJ1 Voorhout DJ1 (O) 1-2
Thor DJ2 Klein Zwitserland DJ2 9-0
Roomburg DJ2 Cartouche DJ1 0-4
zondag 20 oktober 2019
Schiedam DJ3 Voorhout DJ1 (O) 1-3
zondag 27 oktober 2019
Cartouche DJ1 Leiden DJ3 2-1
HUDITO DJ3 Forescate DJ1 3-0
Schiedam DJ3 Catwijck DJ1 0-2
Voorhout DJ1 (O) Thor DJ2 2-3
Klein Zwitserland DJ2 Roomburg DJ2 2-1
Alphen DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 5-0
zondag 3 november 2019
Catwijck DJ1 HUDITO DJ3 0-2
Thor DJ2 Schiedam DJ3 8-1
Roomburg DJ2 Voorhout DJ1 (O) 3-6
Wateringse veld DJ1 (O) Cartouche DJ1 5-1
Forescate DJ1 Alphen DJ1 0-7
Leiden DJ3 Klein Zwitserland DJ2 2-1
zondag 10 november 2019
Klein Zwitserland DJ2 Cartouche DJ1 8-1
Forescate DJ1 Wateringse veld DJ1 (O) 0-7
Alphen DJ1 Catwijck DJ1 4-0
HUDITO DJ3 Thor DJ2 3-2
Schiedam DJ3 Roomburg DJ2 6-2
Voorhout DJ1 (O) Leiden DJ3 2-0
zondag 17 november 2019
Klein Zwitserland DJ2 Wateringse veld DJ1 (O) 1-4
Catwijck DJ1 Forescate DJ1 3-2
Thor DJ2 Alphen DJ1 1-2
Roomburg DJ2 HUDITO DJ3 0-13
Leiden DJ3 Schiedam DJ3 2-3
Cartouche DJ1 Voorhout DJ1 (O) 2-2
zondag 24 november 2019
Alphen DJ1 Roomburg DJ2 14-0
Wateringse veld DJ1 (O) Catwijck DJ1 4-0
Schiedam DJ3 Cartouche DJ1 0-4
HUDITO DJ3 Leiden DJ3 5-1
Voorhout DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ2 3-1
Forescate DJ1 Thor DJ2 1-3