Senioren
 

Leiden Dames 10 Reserve 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Maud Lammers
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk D2 (O) Schiedam D10
Groen-Geel D11 Leiden D10
Leonidas D21 Alecto D7
Ommoord D3 Roomburg D7
Rotterdam D6 IJssel D3
Victoria D10 Leonidas D20
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Bleiswijk D2 11 28 9 1 1 43 26 0
2 Leiden D10 11 23 7 2 2 43 14 0
3 Victoria D10 11 23 7 2 2 29 14 0
4 IJssel D3 11 22 7 1 3 31 17 0
5 Ommoord D3 11 21 6 3 2 25 20 0
6 Roomburg D7 11 16 5 1 5 20 21 0
7 Leonidas D20 11 16 5 1 5 30 37 0
8 Schiedam D10 11 15 5 0 6 21 23 0
9 Alecto D7 11 12 4 0 7 27 25 0
10 Rotterdam D6 11 5 1 2 8 12 31 0
11 Leonidas D21 11 5 1 2 8 13 39 0
12 Groen-Geel D11 11 4 1 1 9 10 37 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Groen-Geel D11 n.n.b uit
15 mrt HV Victoria D10 n.n.b thuis
22 mrt HV Bleiswijk D2 n.n.b uit
29 mrt OMHC D3 n.n.b thuis
5 apr Leidse Hockey Club Roomburg D7 n.n.b uit
19 apr HC Schiedam D10 n.n.b thuis
10 mei R.H.V. Leonidas D20 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D21 n.n.b thuis
24 mei HC De IJssel D3 n.n.b thuis
7 jun L.S.C. ALECTO D7 n.n.b uit
14 jun Hockey Club Rotterdam D6 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Roomburg D7 Ommoord D3 0-3
IJssel D3 Rotterdam D6 2-1
Alecto D7 Leonidas D21 8-0
Schiedam D10 Bleiswijk D2 (O) 4-5
Leiden D10 Groen-Geel D11 6-1
Leonidas D20 Victoria D10 5-5
zondag 15 september 2019
Rotterdam D6 Alecto D7 0-5
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D20 5-3
Ommoord D3 Schiedam D10 1-0
Victoria D10 Leiden D10 3-3
Groen-Geel D11 IJssel D3 0-6
Leonidas D21 Roomburg D7 0-2
zondag 22 september 2019
Rotterdam D6 Leonidas D21 2-2
IJssel D3 Victoria D10 0-3
Schiedam D10 Roomburg D7 2-1
Leonidas D20 Ommoord D3 1-3
Alecto D7 Groen-Geel D11 5-3
Leiden D10 Bleiswijk D2 (O) 5-1
zondag 29 september 2019
Ommoord D3 Leiden D10 0-7
Bleiswijk D2 (O) IJssel D3 3-1
Groen-Geel D11 Rotterdam D6 1-1
Roomburg D7 Leonidas D20 5-1
Victoria D10 Alecto D7 3-1
Leonidas D21 Schiedam D10 1-4
zondag 6 oktober 2019
Alecto D7 Bleiswijk D2 (O) 1-2
Rotterdam D6 Victoria D10 0-5
Groen-Geel D11 Leonidas D21 1-2
IJssel D3 Ommoord D3 2-2
Leiden D10 Roomburg D7 1-1
Leonidas D20 Schiedam D10 4-3
zondag 13 oktober 2019
Bleiswijk D2 (O) Rotterdam D6 4-3
Leonidas D21 Leonidas D20 0-4
Victoria D10 Groen-Geel D11 0-1
Ommoord D3 Alecto D7 2-0
Roomburg D7 IJssel D3 0-2
Schiedam D10 Leiden D10 2-0
zondag 27 oktober 2019
Rotterdam D6 Ommoord D3 0-4
Groen-Geel D11 Bleiswijk D2 (O) 1-4
Alecto D7 Roomburg D7 3-4
IJssel D3 Schiedam D10 4-0
Leiden D10 Leonidas D20 8-0
Victoria D10 Leonidas D21 1-0
zondag 3 november 2019
Bleiswijk D2 (O) Victoria D10 3-2
Ommoord D3 Groen-Geel D11 3-1
Roomburg D7 Rotterdam D6 3-1
Leonidas D20 IJssel D3 1-5
Schiedam D10 Alecto D7 1-2
Leonidas D21 Leiden D10 3-4
zondag 10 november 2019
IJssel D3 Leiden D10 1-5
Bleiswijk D2 (O) Leonidas D21 5-1
Victoria D10 Ommoord D3 3-1
Rotterdam D6 Schiedam D10 1-2
Groen-Geel D11 Roomburg D7 0-3
Alecto D7 Leonidas D20 2-5
zondag 17 november 2019
Ommoord D3 Bleiswijk D2 (O) 4-4
Roomburg D7 Victoria D10 0-1
Schiedam D10 Groen-Geel D11 3-1
Leiden D10 Alecto D7 3-0
Leonidas D20 Rotterdam D6 2-1
IJssel D3 Leonidas D21 6-2
zondag 24 november 2019
Alecto D7 IJssel D3 0-2
Leonidas D21 Ommoord D3 2-2
Bleiswijk D2 (O) Roomburg D7 7-1
Rotterdam D6 Leiden D10 2-1
Victoria D10 Schiedam D10 3-0
Groen-Geel D11 Leonidas D20 0-4