Senioren
 

Leiden Dames 09 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Harrison Gill
Aanvoerder Lisette Bauman
Aanvoerder Emma Rotman
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Gouda D2 (O) Leonidas D19
Groen-Geel D10 Spijkenisse D2 (O)
Leiden D8 Voorne D2 (O)
Leonidas D18 Leiden D9
Schiedam D9 Ring Pass Delft D7
Victoria D9 Forescate D3
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate D3 11 31 10 1 0 75 7 0
2 Leiden D8 11 27 9 0 2 43 17 0
3 Groen-Geel D10 11 18 5 3 3 14 16 0
4 Ring Pass Delft D7 11 17 5 2 4 25 20 0
5 Gouda D2 11 17 5 2 4 16 19 0
6 Victoria D9 11 16 5 1 5 27 31 0
7 Spijkenisse D2 11 15 4 3 4 24 17 0
8 Schiedam D9 11 12 4 0 7 18 37 0
9 Leiden D9 11 12 4 0 7 16 47 0
10 Leonidas D19 11 10 2 4 5 16 28 0
11 Leonidas D18 11 9 3 0 8 19 34 0
12 Voorne D2 11 5 1 2 8 13 33 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
12 mrt LOHC D8 n.n.b thuis
22 mrt HV Victoria D9 n.n.b uit
29 mrt MHC Forescate D3 n.n.b thuis
5 apr HC Voorne D2 n.n.b uit
19 apr Goudse MHC D2 n.n.b thuis
10 mei HV Spijkenisse D2 n.n.b thuis
17 mei Ring Pass Delft D7 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas D19 n.n.b thuis
7 jun HC Schiedam D9 n.n.b uit
14 jun Groen-Geel D10 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Spijkenisse D2 (O) Groen-Geel D10 0-2
Leiden D9 Leonidas D18 1-6
Ring Pass Delft D7 Schiedam D9 7-0
Voorne D2 (O) Leiden D8 1-5
Forescate D3 Victoria D9 12-1
Leonidas D19 Gouda D2 (O) 0-0
zondag 15 september 2019
Gouda D2 (O) Forescate D3 0-4
Schiedam D9 Leonidas D19 1-4
Groen-Geel D10 Ring Pass Delft D7 1-0
Leonidas D18 Spijkenisse D2 (O) 0-2
Leiden D8 Leiden D9 12-2
Victoria D9 Voorne D2 (O) 3-1
zondag 22 september 2019
Leonidas D19 Groen-Geel D10 1-1
Ring Pass Delft D7 Leonidas D18 1-0
Spijkenisse D2 (O) Leiden D8 1-2
Leiden D9 Victoria D9 0-7
Schiedam D9 Gouda D2 (O) 4-2
Voorne D2 (O) Forescate D3 0-5
zondag 29 september 2019
Forescate D3 Leiden D9 7-0
Victoria D9 Spijkenisse D2 (O) 2-2
Leiden D8 Ring Pass Delft D7 1-2
Leonidas D18 Leonidas D19 4-2
Groen-Geel D10 Schiedam D9 2-0
Gouda D2 (O) Voorne D2 (O) 1-0
zondag 6 oktober 2019
Schiedam D9 Leonidas D18 2-1
Groen-Geel D10 Gouda D2 (O) 1-1
Spijkenisse D2 (O) Forescate D3 3-3
zondag 13 oktober 2019
Voorne D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 1-5
Forescate D3 Ring Pass Delft D7 5-0
Victoria D9 Leonidas D19 2-0
Leiden D8 Schiedam D9 4-1
Leonidas D18 Groen-Geel D10 1-3
Gouda D2 (O) Leiden D9 4-2
zondag 20 oktober 2019
Leiden D9 Voorne D2 (O) 3-1
Leonidas D19 Leiden D8 1-2
dinsdag 22 oktober 2019
Ring Pass Delft D7 Victoria D9 1-4
zondag 27 oktober 2019
Groen-Geel D10 Leiden D8 1-4
Spijkenisse D2 (O) Leiden D9 1-2
Leonidas D18 Gouda D2 (O) 1-3
Leonidas D19 Forescate D3 1-8
Ring Pass Delft D7 Voorne D2 (O) 5-2
Schiedam D9 Victoria D9 4-3
zondag 3 november 2019
Leiden D8 Leonidas D18 3-1
Leiden D9 Ring Pass Delft D7 2-5
Voorne D2 (O) Leonidas D19 2-2
Forescate D3 Schiedam D9 7-0
Victoria D9 Groen-Geel D10 0-2
Gouda D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 1-0
zondag 10 november 2019
Schiedam D9 Voorne D2 (O) 2-1
Groen-Geel D10 Forescate D3 0-7
Leonidas D19 Leiden D9 3-1
Ring Pass Delft D7 Spijkenisse D2 (O) 1-1
Leiden D8 Gouda D2 (O) 4-1
Leonidas D18 Victoria D9 3-2
zondag 17 november 2019
Ring Pass Delft D7 Gouda D2 (O) 1-2
Spijkenisse D2 (O) Leonidas D19 5-0
Leiden D9 Schiedam D9 2-1
Forescate D3 Leonidas D18 12-1
Voorne D2 (O) Groen-Geel D10 1-1
Victoria D9 Leiden D8 1-5
zondag 24 november 2019
Groen-Geel D10 Leiden D9 0-1
Leonidas D18 Voorne D2 (O) 1-3
Leiden D8 Forescate D3 1-5
Leonidas D19 Ring Pass Delft D7 2-2
Schiedam D9 Spijkenisse D2 (O) 3-4
Gouda D2 (O) Victoria D9 1-2