Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 april 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
 

Leiden Dames 03 Reserve 1e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Bas Pinkster
Aanvoerder Anouk Boerma
Aanvoerder Marilène Heijl
Aanvoerder Frederique ten Kate
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 19 APRIL 2020
Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D2 (O) Ring Pass Delft D3
DSHC D2 (O) Rijswijk D2 (O)
HGC D2 (O) hdm D3 12:30
Leiden D3 Zoetermeer D2 (O)
Roomburg D2 Schiedam D2 (O)
Rotterdam D2 (O) Leonidas D6 10:30
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Craeyenhout D2 12 30 10 0 2 47 14 0
2 Schiedam D2 12 29 9 2 1 31 14 0
3 Roomburg D2 12 26 8 2 2 42 25 0
4 Rotterdam D2 12 26 8 2 2 26 13 0
5 Ring Pass Delft D3 12 23 7 2 3 56 25 0
6 Zoetermeer D2 12 23 7 2 3 42 19 0
7 hdm D3 12 16 5 1 6 20 29 0
8 Rijswijk D2 12 15 4 3 5 17 25 0
9 Leiden D3 12 8 2 2 8 11 37 0
10 DSHC D2 12 5 1 2 9 6 32 0
11 HGC D2 12 3 0 3 9 8 43 0
12 Leonidas D6 12 1 0 1 11 6 36 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 n.n.b thuis
10 mei HGC D2 n.n.b thuis
17 mei Hockey Club Rotterdam D2 12:30 uit
24 mei Leidse Hockey Club Roomburg D2 n.n.b thuis
7 jun DSHC D2 n.n.b uit
14 jun Craeyenhout D2 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-6
Roomburg D2 Zoetermeer D2 (O) 2-2
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 1-0
Leiden D3 Ring Pass Delft D3 1-8
Leonidas D6 Schiedam D2 (O) 0-4
hdm D3 Rijswijk D2 (O) 0-1
zondag 15 september 2019
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 3-1
Schiedam D2 (O) hdm D3 2-0
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D6 4-0
Ring Pass Delft D3 HGC D2 (O) 8-1
Rijswijk D2 (O) Leiden D3 0-0
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-2
zondag 22 september 2019
Rotterdam D2 (O) Ring Pass Delft D3 1-0
HGC D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-0
hdm D3 Leonidas D6 2-1
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-6
Roomburg D2 Craeyenhout D2 (O) 3-2
Leiden D3 Schiedam D2 (O) 2-4
zondag 29 september 2019
Leonidas D6 Leiden D3 0-1
Zoetermeer D2 (O) hdm D3 5-1
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 6-0
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2 5-6
Rijswijk D2 (O) Rotterdam D2 (O) 0-1
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 2-0
zondag 6 oktober 2019
HGC D2 (O) Leonidas D6 1-1
Leiden D3 hdm D3 0-1
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-3
DSHC D2 (O) Ring Pass Delft D3 0-6
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
dinsdag 8 oktober 2019
Rijswijk D2 (O) Roomburg D2 1-4
zondag 13 oktober 2019
Rijswijk D2 (O) DSHC D2 (O) 2-1
Schiedam D2 (O) Roomburg D2 4-2
hdm D3 HGC D2 (O) 3-1
Zoetermeer D2 (O) Leiden D3 8-0
Leonidas D6 Rotterdam D2 (O) 1-2
Ring Pass Delft D3 Craeyenhout D2 (O) 3-6
zondag 27 oktober 2019
Ring Pass Delft D3 Zoetermeer D2 (O) 4-4
HGC D2 (O) Leiden D3 1-5
Roomburg D2 Leonidas D6 5-0
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-2
Rotterdam D2 (O) hdm D3 1-2
Craeyenhout D2 (O) Rijswijk D2 (O) 4-1
zondag 3 november 2019
Leiden D3 Rotterdam D2 (O) 1-3
hdm D3 Roomburg D2 3-4
Leonidas D6 DSHC D2 (O) 0-1
Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 2-1
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D3 2-6
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
zondag 10 november 2019
Ring Pass Delft D3 Schiedam D2 (O) 2-2
Roomburg D2 Leiden D3 6-1
DSHC D2 (O) hdm D3 1-3
Rijswijk D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-1
Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 7-1
zondag 17 november 2019
Schiedam D2 (O) Rijswijk D2 (O) 3-1
Leonidas D6 Ring Pass Delft D3 1-5
Leiden D3 DSHC D2 (O) 0-0
hdm D3 Craeyenhout D2 (O) 1-3
Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-0
maandag 18 november 2019
Craeyenhout D2 (O) Leonidas D6 5-0
zondag 24 november 2019
Zoetermeer D2 (O) Schiedam D2 (O) 3-2
Craeyenhout D2 (O) Leiden D3 4-0
Rijswijk D2 (O) Leonidas D6 4-2
Ring Pass Delft D3 hdm D3 7-1
DSHC D2 (O) HGC D2 (O) 1-1
Roomburg D2 Rotterdam D2 (O) 2-2
dinsdag 26 november 2019
HGC D2 (O) Roomburg D2 2-4
zondag 8 maart 2020
DSHC D2 (O) Rotterdam D2 (O) 1-3
Ring Pass Delft D3 Leiden D3 2-0
Craeyenhout D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
Schiedam D2 (O) Leonidas D6 2-0
Zoetermeer D2 (O) Roomburg D2 3-2
Rijswijk D2 (O) hdm D3 3-3