Senioren
 

Leiden/Leidse Studs DJ4 Jong Senioren 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Erik-Jan van Tol
Aanvoerder Jip Klemens
Aanvoerder Kathinka Veldkamp
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
DSHC DJ1 Leonidas DJ4 13:00
Leiden-Leidse Studs DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 16:15
Scoop Delft DJ3 HUDITO DJ4 17:30
Voorhout DJ2 Dopie DJ3 14:45
Westland DJ2 Victoria DJ4 14:30
Ypenburg DJ2 Ring Pass Delft DJ2 14:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs DJ4

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
27-10-2019 14:30 Leiden Dames 10 R.H.V. Leonidas D20 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs DJ2 6 15 5 0 1 28 12 0
2 Leiden DJ4 6 12 4 0 2 29 13 0
3 Ring Pass Delft DJ2 6 12 4 0 2 17 12 0
4 Victoria DJ4 6 12 4 0 2 8 9 0
5 Dopie DJ3 6 11 3 2 1 11 3 0
6 Ypenburg DJ2 6 10 3 1 2 14 11 0
7 Scoop Delft DJ3 6 9 3 0 3 11 18 0
8 HUDITO DJ4 6 7 2 1 3 8 8 0
9 Leonidas DJ4 6 6 2 0 4 10 7 0
10 Voorhout DJ2 6 6 2 0 4 10 16 0
11 Westland DJ2 6 6 2 0 4 8 33 0
12 DSHC DJ1 6 0 0 0 6 5 17 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs DJ2 16:15 thuis - Veld 2
3 nov R.H.V. Leonidas DJ4 n.n.b uit
10 nov Dopie DJ3 n.n.b thuis
17 nov HV Victoria DJ4 n.n.b uit
24 nov Ring Pass Delft DJ2 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Dopie DJ3 Leonidas DJ4 1-0
Voorhout DJ2 HUDITO DJ4 0-3
Westland DJ2 DSHC DJ1 3-0
Ypenburg DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 5-4
Ring Pass Delft DJ2 Scoop Delft DJ3 7-2
Victoria DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 3-4
zondag 15 september 2019
DSHC DJ1 Voorhout DJ2 1-2
Leiden-Leidse Studs DJ4 Westland DJ2 11-0
Scoop Delft DJ3 Ypenburg DJ2 1-0
Berkel-Rodenrijs DJ2 Ring Pass Delft DJ2 2-3
Leonidas DJ4 Victoria DJ4 0-1
HUDITO DJ4 Dopie DJ3 0-0
zondag 22 september 2019
DSHC DJ1 HUDITO DJ4 0-1
Ring Pass Delft DJ2 Leonidas DJ4 1-0
Ypenburg DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-5
Westland DJ2 Scoop Delft DJ3 4-2
Victoria DJ4 Dopie DJ3 1-0
Voorhout DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 2-4
zondag 29 september 2019
Leonidas DJ4 Ypenburg DJ2 0-3
Berkel-Rodenrijs DJ2 Westland DJ2 7-1
Scoop Delft DJ3 Voorhout DJ2 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ4 DSHC DJ1 4-1
HUDITO DJ4 Victoria DJ4 0-1
Ring Pass Delft DJ2 Dopie DJ3 1-3
zondag 6 oktober 2019
Ring Pass Delft DJ2 Victoria DJ4 1-2
Westland DJ2 Leonidas DJ4 0-7
DSHC DJ1 Scoop Delft DJ3 1-2
Voorhout DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 2-5
zondag 13 oktober 2019
Leiden-Leidse Studs DJ4 Scoop Delft DJ3 3-4
HUDITO DJ4 Ring Pass Delft DJ2 3-4
Berkel-Rodenrijs DJ2 DSHC DJ1 5-2
Dopie DJ3 Westland DJ2 6-0
Victoria DJ4 Ypenburg DJ2 0-4
Leonidas DJ4 Voorhout DJ2 3-1
zondag 20 oktober 2019
Ypenburg DJ2 Dopie DJ3 1-1
Leiden-Leidse Studs DJ4 HUDITO DJ4 3-1