Senioren
 

Leiden Dames 08 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Alison Lee
Aanvoerder Margot Kuipers
Aanvoerder Lisanne van der Zwet
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Gouda D2 (O) Leonidas D19
Groen-Geel D10 Spijkenisse D2 (O)
Leiden D8 Voorne D2 (O)
Leonidas D18 Leiden D9
Schiedam D9 Ring Pass Delft D7 16:30
Victoria D9 Forescate D3
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Forescate D3 11 31 10 1 0 75 7 0
2 Leiden D8 11 27 9 0 2 43 17 0
3 Groen-Geel D10 11 18 5 3 3 14 16 0
4 Ring Pass Delft D7 11 17 5 2 4 25 20 0
5 Gouda D2 11 17 5 2 4 16 19 0
6 Victoria D9 11 16 5 1 5 27 31 0
7 Spijkenisse D2 11 15 4 3 4 24 17 0
8 Schiedam D9 11 12 4 0 7 18 37 0
9 Leiden D9 11 12 4 0 7 16 47 0
10 Leonidas D19 11 10 2 4 5 16 28 0
11 Leonidas D18 11 9 3 0 8 19 34 0
12 Voorne D2 11 5 1 2 8 13 33 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Voorne D2 n.n.b thuis
12 mrt LOHC D9 n.n.b uit
22 mrt HV Spijkenisse D2 n.n.b thuis
29 mrt Ring Pass Delft D7 12:45 uit
5 apr R.H.V. Leonidas D19 n.n.b thuis
19 apr HC Schiedam D9 n.n.b uit
10 mei Groen-Geel D10 n.n.b thuis
17 mei R.H.V. Leonidas D18 n.n.b uit
24 mei Goudse MHC D2 n.n.b uit
7 jun HV Victoria D9 n.n.b thuis
14 jun MHC Forescate D3 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Spijkenisse D2 (O) Groen-Geel D10 0-2
Leiden D9 Leonidas D18 1-6
Ring Pass Delft D7 Schiedam D9 7-0
Voorne D2 (O) Leiden D8 1-5
Forescate D3 Victoria D9 12-1
Leonidas D19 Gouda D2 (O) 0-0
zondag 15 september 2019
Gouda D2 (O) Forescate D3 0-4
Schiedam D9 Leonidas D19 1-4
Groen-Geel D10 Ring Pass Delft D7 1-0
Leonidas D18 Spijkenisse D2 (O) 0-2
Leiden D8 Leiden D9 12-2
Victoria D9 Voorne D2 (O) 3-1
zondag 22 september 2019
Leonidas D19 Groen-Geel D10 1-1
Ring Pass Delft D7 Leonidas D18 1-0
Spijkenisse D2 (O) Leiden D8 1-2
Leiden D9 Victoria D9 0-7
Schiedam D9 Gouda D2 (O) 4-2
Voorne D2 (O) Forescate D3 0-5
zondag 29 september 2019
Forescate D3 Leiden D9 7-0
Victoria D9 Spijkenisse D2 (O) 2-2
Leiden D8 Ring Pass Delft D7 1-2
Leonidas D18 Leonidas D19 4-2
Groen-Geel D10 Schiedam D9 2-0
Gouda D2 (O) Voorne D2 (O) 1-0
zondag 6 oktober 2019
Schiedam D9 Leonidas D18 2-1
Groen-Geel D10 Gouda D2 (O) 1-1
Spijkenisse D2 (O) Forescate D3 3-3
zondag 13 oktober 2019
Voorne D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 1-5
Forescate D3 Ring Pass Delft D7 5-0
Victoria D9 Leonidas D19 2-0
Leiden D8 Schiedam D9 4-1
Leonidas D18 Groen-Geel D10 1-3
Gouda D2 (O) Leiden D9 4-2
zondag 20 oktober 2019
Leiden D9 Voorne D2 (O) 3-1
Leonidas D19 Leiden D8 1-2
dinsdag 22 oktober 2019
Ring Pass Delft D7 Victoria D9 1-4
zondag 27 oktober 2019
Groen-Geel D10 Leiden D8 1-4
Spijkenisse D2 (O) Leiden D9 1-2
Leonidas D18 Gouda D2 (O) 1-3
Leonidas D19 Forescate D3 1-8
Ring Pass Delft D7 Voorne D2 (O) 5-2
Schiedam D9 Victoria D9 4-3
zondag 3 november 2019
Leiden D8 Leonidas D18 3-1
Leiden D9 Ring Pass Delft D7 2-5
Voorne D2 (O) Leonidas D19 2-2
Forescate D3 Schiedam D9 7-0
Victoria D9 Groen-Geel D10 0-2
Gouda D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 1-0
zondag 10 november 2019
Schiedam D9 Voorne D2 (O) 2-1
Groen-Geel D10 Forescate D3 0-7
Leonidas D19 Leiden D9 3-1
Ring Pass Delft D7 Spijkenisse D2 (O) 1-1
Leiden D8 Gouda D2 (O) 4-1
Leonidas D18 Victoria D9 3-2
zondag 17 november 2019
Ring Pass Delft D7 Gouda D2 (O) 1-2
Spijkenisse D2 (O) Leonidas D19 5-0
Leiden D9 Schiedam D9 2-1
Forescate D3 Leonidas D18 12-1
Voorne D2 (O) Groen-Geel D10 1-1
Victoria D9 Leiden D8 1-5
zondag 24 november 2019
Groen-Geel D10 Leiden D9 0-1
Leonidas D18 Voorne D2 (O) 1-3
Leiden D8 Forescate D3 1-5
Leonidas D19 Ring Pass Delft D7 2-2
Schiedam D9 Spijkenisse D2 (O) 3-4
Gouda D2 (O) Victoria D9 1-2