Senioren
 

Leiden/Leidse studs D07 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Max Roelofs
Trainer Patrick Verdonk
Aanvoerder Pia Potter
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 1 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D9 Derby D2 (O)
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden D7 11 30 10 0 1 50 8 0
2 Derby D2 10 30 10 0 0 43 6 0
3 Leonidas D16 11 22 7 1 3 35 24 0
4 Schiedam D8 11 22 7 1 3 20 14 0
5 Leonidas D17 11 16 5 1 5 19 24 0
6 hdm D5 11 16 4 4 3 17 18 0
7 Groen-Geel D9 10 15 4 3 3 25 20 0
8 Alecto D6 11 13 4 1 6 21 27 0
9 Schoonhoven D1 11 12 4 0 7 20 29 0
10 Victoria D8 11 8 2 2 7 21 16 0
11 HUDITO D6 11 3 1 0 10 9 40 0
12 Rijswijk D4 11 1 0 1 10 15 69 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HC Schiedam D8 n.n.b thuis
15 mrt D.H.C. Hudito D6 n.n.b uit
22 mrt H.C. Derby D2 n.n.b thuis
29 mrt Groen-Geel D9 n.n.b uit
5 apr Schoonhovense MHC D1 n.n.b thuis
19 apr HV Victoria D8 n.n.b uit
10 mei hdm D5 n.n.b thuis
17 mei Rijswijksche Hockey Club D4 n.n.b uit
24 mei R.H.V. Leonidas D17 n.n.b uit
7 jun R.H.V. Leonidas D16 n.n.b thuis
14 jun L.S.C. ALECTO D6 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Derby D2 (O) hdm D5 4-0
HUDITO D6 Rijswijk D4 3-1
Groen-Geel D9 Victoria D8 1-1
Schiedam D8 Leiden-Leidse Studs D7 0-3
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D16 2-3
Schoonhoven D1 Leonidas D17 0-2
zondag 15 september 2019
Leonidas D17 Alecto/Augustinus D6 1-2
Victoria D8 Schoonhoven D1 0-1
hdm D5 Groen-Geel D9 0-0
Rijswijk D4 Derby D2 (O) 1-9
Leiden-Leidse Studs D7 HUDITO D6 5-0
Leonidas D16 Schiedam D8 3-2
zondag 22 september 2019
Schoonhoven D1 hdm D5 2-3
Groen-Geel D9 Rijswijk D4 6-1
Derby D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 2-1
HUDITO D6 Leonidas D16 2-6
Victoria D8 Leonidas D17 0-1
Schiedam D8 Alecto/Augustinus D6 2-0
zondag 29 september 2019
Leonidas D16 Derby D2 (O) 1-2
Alecto/Augustinus D6 HUDITO D6 4-0
Leiden-Leidse Studs D7 Groen-Geel D9 5-0
Rijswijk D4 Schoonhoven D1 3-6
hdm D5 Victoria D8 3-3
Leonidas D17 Schiedam D8 2-3
zondag 6 oktober 2019
hdm D5 Leonidas D17 2-1
Victoria D8 Rijswijk D4 9-0
Derby D2 (O) Alecto/Augustinus D6 6-0
Schoonhoven D1 Leiden-Leidse Studs D7 0-4
Groen-Geel D9 Leonidas D16 3-6
zondag 13 oktober 2019
Schiedam D8 Derby D2 (O) 0-1
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D9 1-3
Leonidas D16 Schoonhoven D1 3-1
Rijswijk D4 hdm D5 0-5
Leiden-Leidse Studs D7 Victoria D8 3-1
Leonidas D17 HUDITO D6 2-1
zondag 20 oktober 2019
HUDITO D6 Schiedam D8 0-3
zondag 27 oktober 2019
Schoonhoven D1 Alecto/Augustinus D6 3-0
hdm D5 Leiden-Leidse Studs D7 0-4
Derby D2 (O) HUDITO D6 5-0
Rijswijk D4 Leonidas D17 3-5
Groen-Geel D9 Schiedam D8 1-3
Victoria D8 Leonidas D16 0-2
zondag 3 november 2019
Leonidas D16 hdm D5 2-2
HUDITO D6 Groen-Geel D9 1-5
Schiedam D8 Schoonhoven D1 2-1
Alecto/Augustinus D6 Victoria D8 1-0
Leiden-Leidse Studs D7 Rijswijk D4 8-0
Leonidas D17 Derby D2 (O) 0-7
zondag 10 november 2019
hdm D5 Alecto/Augustinus D6 1-1
Victoria D8 Schiedam D8 1-2
Schoonhoven D1 HUDITO D6 3-2
Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D17 5-2
Rijswijk D4 Leonidas D16 3-6
zondag 17 november 2019
Groen-Geel D9 Leonidas D17 1-1
Derby D2 (O) Schoonhoven D1 5-2
Alecto/Augustinus D6 Rijswijk D4 10-1
Schiedam D8 hdm D5 1-0
HUDITO D6 Victoria D8 0-5
Leonidas D16 Leiden-Leidse Studs D7 3-5
zondag 24 november 2019
hdm D5 HUDITO D6 1-0
Rijswijk D4 Schiedam D8 2-2
Leiden-Leidse Studs D7 Alecto/Augustinus D6 7-0
Schoonhoven D1 Groen-Geel D9 1-5
Victoria D8 Derby D2 (O) 1-2
Leonidas D17 Leonidas D16 2-0