Senioren
 

Leiden Dames 05 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Roderik van Rossem
Aanvoerder Sophie Mommersteeg
Aanvoerder Floor Stevens
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D7 Schiedam D5
HUDITO D5 Rotterdam D5
Leonidas D12 Pijnacker D3
Leonidas D13 Barendrecht D2 (O)
Ring Pass Delft D6 DSHC D4 9:15
Victoria D7 Leiden D5
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 DSHC D4 11 29 9 2 0 67 10 0
2 HUDITO D5 11 29 9 2 0 31 11 0
3 Schiedam D5 11 21 6 3 2 25 16 0
4 Barendrecht D2 11 19 6 1 4 20 20 0
5 Ring Pass Delft D6 11 19 6 1 4 16 23 0
6 Pijnacker D3 11 17 5 2 4 28 21 0
7 Leonidas D13 11 13 4 1 6 22 27 0
8 Rotterdam D5 11 12 4 0 7 17 15 0
9 Groen-Geel D7 11 11 3 2 6 16 34 0
10 Victoria D7 11 9 2 3 6 17 23 0
11 Leiden D5 11 6 2 0 9 14 39 0
12 Leonidas D12 11 4 1 1 9 7 41 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt !Oefenwedstrijd D4/D8 11:30 thuis - Veld 3
8 mrt HV Victoria D7 n.n.b uit
15 mrt R.H.V. Leonidas D12 n.n.b thuis
22 mrt Hockeyclub Barendrecht D2 n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Rotterdam D5 16:15 uit
5 apr HC Schiedam D5 n.n.b thuis
19 apr Ring Pass Delft D6 n.n.b uit
10 mei HC Pijnacker D3 n.n.b thuis
17 mei DSHC D4 n.n.b uit
24 mei Groen-Geel D7 n.n.b thuis
7 jun D.H.C. Hudito D5 n.n.b uit
14 jun R.H.V. Leonidas D13 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Pijnacker D3 Leonidas D12 5-0
Barendrecht D2 (O) Leonidas D13 3-2
DSHC D4 Ring Pass Delft D6 9-1
Rotterdam D5 HUDITO D5 1-2
Leiden D5 Victoria D7 3-1
Schiedam D5 Groen-Geel D7 2-1
zondag 15 september 2019
Leonidas D13 Rotterdam D5 1-5
Leonidas D12 Leiden D5 4-0
Groen-Geel D7 Ring Pass Delft D6 1-0
Victoria D7 Barendrecht D2 (O) 2-2
HUDITO D5 Schiedam D5 6-2
Pijnacker D3 DSHC D4 4-5
zondag 22 september 2019
Ring Pass Delft D6 HUDITO D5 0-4
DSHC D4 Leonidas D12 12-0
Schiedam D5 Leonidas D13 2-2
Barendrecht D2 (O) Leiden D5 2-1
Rotterdam D5 Victoria D7 0-2
Pijnacker D3 Groen-Geel D7 3-3
zondag 29 september 2019
Leonidas D13 Ring Pass Delft D6 0-1
Groen-Geel D7 DSHC D4 1-11
Victoria D7 Schiedam D5 2-3
Leonidas D12 Barendrecht D2 (O) 0-1
HUDITO D5 Pijnacker D3 1-1
Leiden D5 Rotterdam D5 1-4
zondag 6 oktober 2019
DSHC D4 HUDITO D5 1-1
Ring Pass Delft D6 Victoria D7 0-3
Groen-Geel D7 Leonidas D12 4-0
zondag 13 oktober 2019
Leiden D5 Ring Pass Delft D6 2-4
Barendrecht D2 (O) Schiedam D5 1-2
HUDITO D5 Groen-Geel D7 5-0
Leonidas D13 DSHC D4 2-6
Victoria D7 Pijnacker D3 2-4
Leonidas D12 Rotterdam D5 0-4
woensdag 16 oktober 2019
Rotterdam D5 Barendrecht D2 (O) 1-2
zondag 20 oktober 2019
Schiedam D5 Leiden D5 3-0
Pijnacker D3 Leonidas D13 4-1
zondag 27 oktober 2019
Pijnacker D3 Leiden D5 5-2
HUDITO D5 Leonidas D12 2-1
Groen-Geel D7 Leonidas D13 1-3
Victoria D7 DSHC D4 0-3
Schiedam D5 Rotterdam D5 0-1
Ring Pass Delft D6 Barendrecht D2 (O) 1-0
zondag 3 november 2019
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 2-1
Leiden D5 DSHC D4 0-10
Victoria D7 Groen-Geel D7 2-2
Leonidas D13 HUDITO D5 1-3
Leonidas D12 Schiedam D5 0-4
Rotterdam D5 Ring Pass Delft D6 1-2
zondag 10 november 2019
Barendrecht D2 (O) DSHC D4 0-7
HUDITO D5 Victoria D7 2-1
Pijnacker D3 Rotterdam D5 1-0
Ring Pass Delft D6 Schiedam D5 2-2
Leonidas D13 Leonidas D12 4-0
zondag 17 november 2019
Victoria D7 Leonidas D13 1-3
Ring Pass Delft D6 Leonidas D12 4-1
Schiedam D5 Pijnacker D3 4-0
DSHC D4 Rotterdam D5 2-0
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 5-0
Leiden D5 HUDITO D5 1-2
zondag 24 november 2019
Groen-Geel D7 Rotterdam D5 2-0
HUDITO D5 Barendrecht D2 (O) 3-2
Leonidas D12 Victoria D7 1-1
Schiedam D5 DSHC D4 1-1
Leonidas D13 Leiden D5 3-1
Pijnacker D3 Ring Pass Delft D6 0-1
dinsdag 26 november 2019
Groen-Geel D7 Leiden D5 1-3