Senioren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 2 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 29 maart 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:45 Thuis Leiden/Leidse Studs DJ2 HV Victoria DJ8

zaterdag 4 april 2020
Alle thuiswedstrijden van vandaag zijn afgelast
 

Leiden Dames 06 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lisa van Tienen
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 19 APRIL 2020
Thuis Uit Aanvang
DSHC D5 Schiedam D7
HGC D4 Groen-Geel D8 12:30
Leonidas D15 Leonidas D14
Nieuwkoop D2 (O) Roomburg D6
Schiedam D6 Leiden D6 11:00
hdm D4 Noordwijk D2 (O)
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D4 12 36 12 0 0 41 9 0
2 Noordwijk D2 12 25 8 1 3 33 20 0
3 Nieuwkoop D2 12 24 8 0 4 24 16 0
4 Schiedam D6 12 23 7 2 3 26 20 0
5 Roomburg D6 12 19 6 1 5 34 27 0
6 Groen-Geel D8 12 19 6 1 5 23 26 0
7 Leonidas D14 12 18 6 0 6 37 28 0
8 Schiedam D7 12 18 6 0 6 24 18 0
9 Leonidas D15 12 16 5 1 6 15 16 0
10 DSHC D5 12 9 3 0 9 20 25 0
11 HGC D4 12 4 1 1 10 10 55 0
12 Leiden D6 12 1 0 1 11 10 37 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr HC Schiedam D6 11:00 uit
10 mei R.H.V. Leonidas D15 n.n.b thuis
17 mei DSHC D5 n.n.b uit
24 mei HC Nieuwkoop D2 n.n.b thuis
7 jun Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b uit
14 jun HC Schiedam D7 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
Schiedam D6 DSHC D5 3-1
HGC D4 Nieuwkoop D2 (O) 2-3
hdm D4 Roomburg D6 4-3
Groen-Geel D8 Schiedam D7 2-0
Leiden D6 Leonidas D14 2-3
Leonidas D15 Noordwijk D2 (O) 3-0
zondag 15 september 2019
Noordwijk D2 (O) Leiden D6 4-1
DSHC D5 Leonidas D15 0-1
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D6 1-2
Roomburg D6 HGC D4 5-2
Schiedam D7 hdm D4 0-2
Leonidas D14 Groen-Geel D8 7-0
zondag 22 september 2019
Leonidas D15 Nieuwkoop D2 (O) 2-0
Schiedam D6 Roomburg D6 2-2
HGC D4 Schiedam D7 0-5
hdm D4 Leonidas D14 7-0
DSHC D5 Noordwijk D2 (O) 2-4
Groen-Geel D8 Leiden D6 1-0
zondag 29 september 2019
Noordwijk D2 (O) Groen-Geel D8 1-1
Nieuwkoop D2 (O) DSHC D5 2-0
Roomburg D6 Leonidas D15 2-1
Schiedam D7 Schiedam D6 2-3
Leonidas D14 HGC D4 6-0
Leiden D6 hdm D4 1-3
zondag 6 oktober 2019
HGC D4 Leiden D6 1-0
hdm D4 Groen-Geel D8 2-1
Nieuwkoop D2 (O) Noordwijk D2 (O) 2-1
DSHC D5 Roomburg D6 1-4
Leonidas D15 Schiedam D7 1-3
zondag 13 oktober 2019
Schiedam D7 DSHC D5 2-1
Groen-Geel D8 HGC D4 4-0
Leiden D6 Schiedam D6 1-5
Leonidas D14 Leonidas D15 3-0
Roomburg D6 Nieuwkoop D2 (O) 1-2
Noordwijk D2 (O) hdm D4 1-2
zondag 20 oktober 2019
Schiedam D6 Leonidas D14 3-2
zondag 27 oktober 2019
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D7 2-1
Roomburg D6 Noordwijk D2 (O) 2-4
Leonidas D14 DSHC D5 3-1
Schiedam D6 Groen-Geel D8 4-2
HGC D4 hdm D4 0-8
Leonidas D15 Leiden D6 0-0
zondag 3 november 2019
Groen-Geel D8 Leonidas D15 2-0
Leiden D6 DSHC D5 1-3
Leonidas D14 Nieuwkoop D2 (O) 1-3
Schiedam D7 Roomburg D6 0-2
hdm D4 Schiedam D6 4-0
Noordwijk D2 (O) HGC D4 8-3
zondag 10 november 2019
Nieuwkoop D2 (O) Leiden D6 3-1
Roomburg D6 Leonidas D14 6-3
Schiedam D7 Noordwijk D2 (O) 1-2
Schiedam D6 HGC D4 2-2
Leonidas D15 hdm D4 1-3
donderdag 14 november 2019
Leiden D6 Schiedam D7 1-3
zondag 17 november 2019
Schiedam D6 Noordwijk D2 (O) 1-2
HGC D4 Leonidas D15 0-3
hdm D4 DSHC D5 2-0
Leiden D6 Roomburg D6 2-3
Groen-Geel D8 Nieuwkoop D2 (O) 3-2
Leonidas D14 Schiedam D7 1-3
zondag 24 november 2019
Nieuwkoop D2 (O) hdm D4 1-2
Roomburg D6 Groen-Geel D8 3-4
Leonidas D15 Schiedam D6 1-0
Noordwijk D2 (O) Leonidas D14 3-0
HGC D4 DSHC D5 0-8
zondag 1 december 2019
DSHC D5 Groen-Geel D8 3-2
zondag 8 maart 2020
Noordwijk D2 (O) Leonidas D15 3-2
DSHC D5 Schiedam D6 0-1
Leonidas D14 Leiden D6 8-0
Roomburg D6 hdm D4 1-2
Schiedam D7 Groen-Geel D8 4-1
Nieuwkoop D2 (O) HGC D4 3-0