Senioren
 

Leiden Dames 06 Reserve 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lisa van Tienen
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Thuis Uit Aanvang
HGC D4 hdm D4 10:45
Leonidas D14 DSHC D5 12:35
Leonidas D15 Leiden D6 14:15
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D7 9:45
Roomburg D6 Noordwijk D2 (O) 16:15
Schiedam D6 Groen-Geel D8 16:30
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D4 6 18 6 0 0 20 6 0
2 Schiedam D6 6 16 5 1 0 18 9 0
3 Leonidas D14 6 12 4 0 2 21 12 0
4 Nieuwkoop D2 6 12 4 0 2 10 8 0
5 Roomburg D6 6 10 3 1 2 17 12 0
6 Groen-Geel D8 6 10 3 1 2 9 10 0
7 Schiedam D7 6 9 3 0 3 12 9 0
8 Leonidas D15 6 9 3 0 3 8 8 0
9 Noordwijk D2 6 7 2 1 3 11 11 0
10 HGC D4 6 3 1 0 5 5 23 0
11 DSHC D5 6 0 0 0 6 5 16 0
12 Leiden D6 6 0 0 0 6 5 17 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt R.H.V. Leonidas D15 14:15 uit
3 nov DSHC D5 16:00 thuis - Veld 2
10 nov HC Nieuwkoop D2 n.n.b uit
14 nov HC Schiedam D7 n.n.b thuis
17 nov Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b thuis
8 mrt R.H.V. Leonidas D14 n.n.b uit
15 mrt Noordwijk D2 n.n.b thuis
22 mrt Groen-Geel D8 n.n.b thuis
29 mrt hdm D4 n.n.b uit
5 apr HGC D4 n.n.b thuis
19 apr HC Schiedam D6 n.n.b uit
10 mei R.H.V. Leonidas D15 n.n.b thuis
17 mei DSHC D5 n.n.b uit
24 mei HC Nieuwkoop D2 n.n.b thuis
7 jun Leidse Hockey Club Roomburg D6 n.n.b uit
14 jun HC Schiedam D7 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 8 september 2019
hdm D4 Roomburg D6 4-3
HGC D4 Nieuwkoop D2 (O) 2-3
Schiedam D6 DSHC D5 3-1
Groen-Geel D8 Schiedam D7 2-0
Leiden D6 Leonidas D14 2-3
Leonidas D15 Noordwijk D2 (O) 3-0
zondag 15 september 2019
Noordwijk D2 (O) Leiden D6 4-1
DSHC D5 Leonidas D15 0-1
Nieuwkoop D2 (O) Schiedam D6 1-2
Roomburg D6 HGC D4 5-2
Schiedam D7 hdm D4 0-2
Leonidas D14 Groen-Geel D8 7-0
zondag 22 september 2019
Leonidas D15 Nieuwkoop D2 (O) 2-0
Schiedam D6 Roomburg D6 2-2
HGC D4 Schiedam D7 0-5
hdm D4 Leonidas D14 7-0
DSHC D5 Noordwijk D2 (O) 2-4
Groen-Geel D8 Leiden D6 1-0
zondag 29 september 2019
Leiden D6 hdm D4 1-3
Leonidas D14 HGC D4 6-0
Schiedam D7 Schiedam D6 2-3
Roomburg D6 Leonidas D15 2-1
Nieuwkoop D2 (O) DSHC D5 2-0
Noordwijk D2 (O) Groen-Geel D8 1-1
zondag 6 oktober 2019
Leonidas D15 Schiedam D7 1-3
HGC D4 Leiden D6 1-0
hdm D4 Groen-Geel D8 2-1
Nieuwkoop D2 (O) Noordwijk D2 (O) 2-1
DSHC D5 Roomburg D6 1-4
zondag 13 oktober 2019
Noordwijk D2 (O) hdm D4 1-2
Groen-Geel D8 HGC D4 4-0
Roomburg D6 Nieuwkoop D2 (O) 1-2
Schiedam D7 DSHC D5 2-1
Leonidas D14 Leonidas D15 3-0
Leiden D6 Schiedam D6 1-5
zondag 20 oktober 2019
Schiedam D6 Leonidas D14 3-2