Senioren
 

Leiden Dames 01 Overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Eddie Simmons
Manager Jacqueline Wijs
Trainer Maarten Kramer
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 8 MAART 2020
Thuis Uit Aanvang
Beuningen D1 Voordaan D1 12:45
Breda D1 Eindhoven D1 12:45
Gooische D1 Push D1 12:45
Helmond D1 Alecto D1 12:45
Leiden D1 Fletiomare D1 12:45
Wageningen D1 Zwolle D1 12:45
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D1 11 30 10 0 1 34 13 0
2 Wageningen D1 11 25 8 1 2 35 21 0
3 Zwolle D1 11 20 6 2 3 30 23 0
4 Helmond D1 11 20 6 2 3 30 23 0
5 Breda D1 11 19 6 1 4 20 15 0
6 Gooische D1 11 18 5 3 3 29 19 0
7 Eindhoven D1 11 13 3 4 4 22 27 0
8 Leiden D1 11 11 2 5 4 10 16 0
9 Voordaan D1 11 10 3 1 7 23 31 0
10 Fletiomare D1 11 10 3 1 7 24 33 0
11 Beuningen D1 11 6 2 0 9 16 37 0
12 Alecto D1 11 5 1 2 8 10 25 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 feb !Oefenwedstrijd Xenios D1 20:30 uit
1 mrt !Oefenwedstrijd RingPass D1 12:45 thuis - Veld 1
3 mrt !Oefenwedstrijd Roodwit D1 19:30 thuis - Veld 1
8 mrt MHC Fletiomare D1 12:45 thuis - Veld 1
15 mrt L.S.C. ALECTO D1 12:45 uit
22 mrt B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
29 mrt HC Zwolle D1 12:45 uit
5 apr HC Eindhoven D1 n.n.b thuis
19 apr WMHC D1 12:45 uit
26 apr Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis
3 mei HC Helmond D1 12:45 uit
10 mei BH&BC Breda D1 n.n.b uit
17 mei MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
24 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 15 september 2019
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Push D1 Gooische D1 2-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
zondag 22 september 2019
Helmond D1 Push D1 0-2
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
zondag 29 september 2019
Push D1 Leiden D1 3-1
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
zondag 6 oktober 2019
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Beuningen D1 Push D1 1-4
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
zondag 13 oktober 2019
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Gooische D1 Breda D1 1-1
zondag 20 oktober 2019
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Breda D1 Alecto D1 3-1
zondag 27 oktober 2019
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Helmond D1 Breda D1 3-1
Push D1 Alecto D1 2-1
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
zondag 3 november 2019
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Breda D1 Push D1 2-0
zondag 10 november 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Leiden D1 Breda D1 1-0
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
zondag 17 november 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
zondag 24 november 2019
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Gooische D1 Alecto D1 3-0