Senioren
 

Leiden Heren 03 Reserve 1e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Raoul Niesten
Trainer Raoul Niesten

Verslagen

Tegenstander Datum
HDS H2 9-9-2018
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Rotterdam H3 10:45
Cartouche H3 HDS H2 14:15
Groen-Geel H3 (O) Victoria H3 16:15
Leiden H3 HGC H2 (O) 10:30
Leonidas H5 HUDITO H2 (O) 17:00
Schiedam H2 (O) Ring Pass Delft H3 14:45

Arbitrage verplichting Leiden Heren 03

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 14:00 Jongens B02 MHC Forescate JB1 Maurits  Akkerman
30-3-2019 14:45 Meisjes A07 HC Schiedam MA4 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam H2 14 36 11 3 0 61 20 0
2 Leonidas H5 14 30 9 3 2 48 26 0
3 HUDITO H2 14 24 7 3 4 42 29 0
4 Groen-Geel H3 14 24 7 3 4 33 24 0
5 Ring Pass Delft H3 14 22 6 4 4 41 41 0
6 Berkel-Rodenrijs H2 14 21 6 3 5 41 30 0
7 Cartouche H3 14 19 6 1 7 35 50 0
8 HGC H2 14 16 5 1 8 28 52 0
9 HDS H2 14 13 4 1 9 32 50 0
10 Leiden H3 14 13 3 4 7 39 44 0
11 Victoria H3 14 12 3 3 8 32 42 0
12 Rotterdam H3 14 6 1 3 10 17 41 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt HGC H2 10:30 thuis - Veld 1
7 apr Hockey Club Rotterdam H3 12:30 uit
14 apr Groen-Geel H3 12:30 thuis - Veld 1
5 mei Berkel Rodenrijs H2 n.n.b uit
12 mei HV Victoria H3 12:30 thuis - Veld 2
19 mei HC Schiedam H2 10:30 thuis - Veld 1
26 mei R.H.V. Leonidas H5 n.n.b uit
2 jun V.M.H.C. CARTOUCHE H3 12:30 thuis - Veld 1
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Rotterdam H3 HGC H2 (O) 1-0
Groen-Geel H3 (O) Ring Pass Delft H3 2-1
Leonidas H5 Victoria H3 4-2
Berkel-Rodenrijs H2 (O) HUDITO H2 (O) 1-2
Leiden H3 HDS H2 7-3
Schiedam H2 (O) Cartouche H3 5-2
zondag 16 september 2018
HGC H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 0-5
HDS H2 Schiedam H2 (O) 1-6
Cartouche H3 Leonidas H5 3-2
Victoria H3 Rotterdam H3 3-1
HUDITO H2 (O) Leiden H3 4-3
Ring Pass Delft H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 4-4
zondag 23 september 2018
Cartouche H3 Victoria H3 5-4
Schiedam H2 (O) HUDITO H2 (O) 3-0
Groen-Geel H3 (O) Rotterdam H3 3-1
Berkel-Rodenrijs H2 (O) HGC H2 (O) 7-1
Leiden H3 Ring Pass Delft H3 3-4
Leonidas H5 HDS H2 2-1
zondag 30 september 2018
HGC H2 (O) Leiden H3 3-1
Victoria H3 Groen-Geel H3 (O) 1-1
HDS H2 Cartouche H3 3-2
HUDITO H2 (O) Leonidas H5 1-1
Ring Pass Delft H3 Schiedam H2 (O) 1-10
Rotterdam H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-2
zondag 7 oktober 2018
Cartouche H3 HUDITO H2 (O) 2-1
Schiedam H2 (O) HGC H2 (O) 5-1
Leonidas H5 Ring Pass Delft H3 3-0
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 4-2
Leiden H3 Rotterdam H3 3-3
HDS H2 Victoria H3 4-4
zondag 14 oktober 2018
HUDITO H2 (O) HDS H2 4-1
Rotterdam H3 Schiedam H2 (O) 1-3
Ring Pass Delft H3 Cartouche H3 6-2
HGC H2 (O) Leonidas H5 2-7
Groen-Geel H3 (O) Leiden H3 5-4
Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-1
zondag 28 oktober 2018
HDS H2 Ring Pass Delft H3 2-3
Schiedam H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 2-1
HUDITO H2 (O) Victoria H3 5-1
Cartouche H3 HGC H2 (O) 1-6
Leiden H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 3-2
Leonidas H5 Rotterdam H3 5-1
zondag 4 november 2018
Victoria H3 Leiden H3 3-4
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Schiedam H2 (O) 1-2
Groen-Geel H3 (O) Leonidas H5 3-2
Rotterdam H3 Cartouche H3 1-4
HGC H2 (O) HDS H2 4-1
Ring Pass Delft H3 HUDITO H2 (O) 3-2
zondag 11 november 2018
Leonidas H5 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 3-3
HDS H2 Rotterdam H3 4-1
Cartouche H3 Groen-Geel H3 (O) 1-5
Schiedam H2 (O) Leiden H3 2-2
Ring Pass Delft H3 Victoria H3 5-3
HUDITO H2 (O) HGC H2 (O) 14-2
zondag 18 november 2018
Rotterdam H3 HUDITO H2 (O) 1-2
Schiedam H2 (O) Victoria H3 2-0
HGC H2 (O) Ring Pass Delft H3 2-2
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Cartouche H3 5-1
Leiden H3 Leonidas H5 1-3
zondag 25 november 2018
HUDITO H2 (O) Groen-Geel H3 (O) 1-1
Victoria H3 HGC H2 (O) 4-2
Leonidas H5 Schiedam H2 (O) 3-3
HDS H2 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 3-4
Cartouche H3 Leiden H3 4-1
Ring Pass Delft H3 Rotterdam H3 6-1
vrijdag 25 januari 2019
Groen-Geel H3 (O) HDS H2 2-3
zondag 10 maart 2019
Cartouche H3 Schiedam H2 (O) 4-4
Victoria H3 Leonidas H5 2-4
Ring Pass Delft H3 Groen-Geel H3 (O) 1-1
HDS H2 Leiden H3 3-2
HGC H2 (O) Rotterdam H3 2-0
HUDITO H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-0
zondag 17 maart 2019
Leiden H3 HUDITO H2 (O) 2-2
Groen-Geel H3 (O) HGC H2 (O) 0-2
Leonidas H5 Cartouche H3 6-2
Berkel-Rodenrijs H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-2
Schiedam H2 (O) HDS H2 6-1
Rotterdam H3 Victoria H3 2-2
zondag 24 maart 2019
Victoria H3 Cartouche H3 1-2
HUDITO H2 (O) Schiedam H2 (O) 2-8
HDS H2 Leonidas H5 2-3
Ring Pass Delft H3 Leiden H3 3-3
Rotterdam H3 Groen-Geel H3 (O) 1-2
HGC H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 1-4