Senioren
 

Leiden Heren 02 Reserve overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Matthieu van Antwerpen
Coach 2 Robin Bakker
Manager Petra Bosman
Trainer Matthieu van Antwerpen
Trainer Robin Bakker
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 3 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Voordaan H2 (O) Qui Vive H2 (O)
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas H2 11 27 9 0 2 30 19 0
2 Hurley H3 11 21 6 3 2 31 20 0
3 SCHC H2 11 19 6 1 4 24 21 0
4 Leiden H2 11 17 5 2 4 22 19 0
5 Amsterdam H8 11 17 5 2 4 24 26 0
6 Voordaan H2 10 16 5 1 4 28 20 0
7 Qui Vive H2 10 15 4 3 3 21 15 0
8 Pinoké H3 11 13 4 1 6 20 23 0
9 Phoenix H2 11 12 3 3 5 15 27 0
10 Kampong H3 11 10 2 4 5 21 31 0
11 Amsterdam H6 11 9 2 3 6 22 30 0
12 HBS H2 11 7 2 1 8 16 23 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 feb !Oefenwedstrijd 10:30 thuis - Veld 1
17 feb !Oefenwedstrijd 10:30 thuis - Veld 1
24 feb !Oefenwedstrijd 10:30 thuis - Veld 1
3 mrt !Oefenwedstrijd 10:30 thuis - Veld 1
10 mrt THC Hurley H3 n.n.b thuis
17 mrt SV Kampong Hockey H3 n.n.b uit
24 mrt Pinoké H3 n.n.b thuis
31 mrt U.H.C.QUI VIVE H2 n.n.b uit
7 apr MHCHBS H2 n.n.b uit
14 apr SV Phoenix H2 n.n.b thuis
5 mei AH & BC H6 n.n.b uit
12 mei R.H.V. Leonidas H2 n.n.b thuis
19 mei Hockeyclub SCHC H2 n.n.b uit
26 mei AH & BC H8 n.n.b thuis
2 jun MMHC Voordaan H2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Pinoké H3 HBS H2 (O) 2-0
Voordaan H2 (O) Phoenix H2 (O) 3-4
SCHC H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-4
Amsterdam H8 Amsterdam H6 2-1
Kampong H3 Qui Vive H2 (O) 1-0
Hurley H3 Leiden H2 (O) 1-1
dinsdag 11 september 2018
Leonidas H2 (O) Amsterdam H8 4-3
zondag 16 september 2018
Phoenix H2 (O) Hurley H3 2-5
Leiden H2 (O) Kampong H3 3-3
Amsterdam H6 Voordaan H2 (O) 1-5
HBS H2 (O) SCHC H2 (O) 3-0
Qui Vive H2 (O) Pinoké H3 2-0
zondag 23 september 2018
Amsterdam H8 SCHC H2 (O) 2-3
Voordaan H2 (O) Leonidas H2 (O) 1-3
Pinoké H3 Leiden H2 (O) 3-4
Hurley H3 Amsterdam H6 3-1
Kampong H3 Phoenix H2 (O) 2-2
Qui Vive H2 (O) HBS H2 (O) 2-1
zondag 30 september 2018
Leonidas H2 (O) Hurley H3 3-1
Amsterdam H6 Kampong H3 3-3
Phoenix H2 (O) Pinoké H3 1-0
Leiden H2 (O) Qui Vive H2 (O) 1-0
HBS H2 (O) Amsterdam H8 2-4
SCHC H2 (O) Voordaan H2 (O) 4-3
zondag 7 oktober 2018
Qui Vive H2 (O) Phoenix H2 (O) 4-1
Leiden H2 (O) HBS H2 (O) 4-2
Voordaan H2 (O) Amsterdam H8 2-3
Hurley H3 SCHC H2 (O) 3-1
Kampong H3 Leonidas H2 (O) 1-3
Pinoké H3 Amsterdam H6 4-3
zondag 14 oktober 2018
HBS H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-1
Phoenix H2 (O) Leiden H2 (O) 1-5
Amsterdam H6 Qui Vive H2 (O) 2-2
Leonidas H2 (O) Pinoké H3 4-2
SCHC H2 (O) Kampong H3 5-1
Amsterdam H8 Hurley H3 1-8
zondag 28 oktober 2018
Kampong H3 Amsterdam H8 1-3
Pinoké H3 SCHC H2 (O) 0-1
Hurley H3 Voordaan H2 (O) 1-4
Phoenix H2 (O) HBS H2 (O) 1-1
Leiden H2 (O) Amsterdam H6 3-1
Qui Vive H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-0
zondag 4 november 2018
Voordaan H2 (O) Kampong H3 5-2
HBS H2 (O) Hurley H3 1-2
Amsterdam H8 Pinoké H3 1-2
SCHC H2 (O) Qui Vive H2 (O) 3-2
Leonidas H2 (O) Leiden H2 (O) 2-1
Amsterdam H6 Phoenix H2 (O) 4-2
zondag 11 november 2018
Kampong H3 Hurley H3 2-2
Pinoké H3 Voordaan H2 (O) 2-2
Amsterdam H6 HBS H2 (O) 3-2
Phoenix H2 (O) Leonidas H2 (O) 0-3
Leiden H2 (O) SCHC H2 (O) 0-2
zondag 18 november 2018
Hurley H3 Pinoké H3 2-1
dinsdag 20 november 2018
Qui Vive H2 (O) Amsterdam H8 3-3
zondag 25 november 2018
HBS H2 (O) Leonidas H2 (O) 3-2
Qui Vive H2 (O) Hurley H3 3-3
Leiden H2 (O) Voordaan H2 (O) 0-2
Phoenix H2 (O) Amsterdam H8 0-0
Amsterdam H6 SCHC H2 (O) 2-2
Pinoké H3 Kampong H3 4-3
woensdag 28 november 2018
Amsterdam H8 Leiden H2 (O) 2-0
zondag 2 december 2018
Kampong H3 HBS H2 (O) 2-1
Leonidas H2 (O) Amsterdam H6 2-1
SCHC H2 (O) Phoenix H2 (O) 0-1