Senioren
 

Leiden Heren 12 Res. 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ebe Blok
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Evergreen H2 (O) Roomburg H7 10:45
Groen-Geel H11 Leonidas H28 17:45
Leiden H12 HCRB H1 14:15
Leonidas H27 HUDITO H10 11:00
Pollux H4 Rotterdam H6 12:45
Victoria H10 DSHC H11 16:00

Arbitrage verplichting Leiden Heren 12

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 14:15 Leiden Heren 07 HV Spijkenisse H2 Team
31-3-2019 16:00 Leiden Heren VETD Rijswijksche Hockey Club HA Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Evergreen H2 14 37 12 1 1 62 26 0
2 DSHC H11 13 32 10 2 1 52 7 0
3 Leiden H12 12 26 8 2 2 41 13 0
4 HUDITO H10 13 24 8 0 5 34 32 0
5 Pollux H4 13 20 6 2 5 41 21 0
6 HCRB H1 14 19 6 1 7 28 23 0
7 Victoria H10 14 17 5 2 7 27 46 0
8 Leonidas H27 14 16 5 1 8 19 21 0
9 Groen-Geel H11 14 15 4 3 7 23 23 0
10 Roomburg H7 13 15 4 3 6 31 38 0
11 Leonidas H28 14 11 3 2 9 25 64 0
12 Rotterdam H6 14 1 0 1 13 14 83 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt HCRB H1 14:15 thuis - Veld 4
7 apr Hockey Club Rotterdam H6 11:00 uit
14 apr Groen-Geel H11 12:30 thuis - Veld 2
20 apr D.H.C. Hudito H10 n.n.b uit
5 mei VMHC Pollux H4 n.n.b uit
12 mei R.H.V. Leonidas H28 16:00 thuis - Veld 2
19 mei HV Victoria H10 16:00 thuis - Veld 3
26 mei MHV Evergreen H2 10:45 uit
2 jun R.H.V. Leonidas H27 16:15 thuis - Veld 1
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Evergreen H2 (O) Leonidas H28 11-1
Victoria H10 Leonidas H27 2-1
Rotterdam H6 HCRB H1 0-4
Leiden H12 HUDITO H10 5-1
Pollux H4 Roomburg H7 7-2
Groen-Geel H11 DSHC H11 0-3
zondag 16 september 2018
Leonidas H28 Rotterdam H6 5-3
Leonidas H27 Evergreen H2 (O) 1-3
HUDITO H10 Victoria H10 2-1
Roomburg H7 Leiden H12 1-8
HCRB H1 Groen-Geel H11 0-2
DSHC H11 Pollux H4 2-0
zondag 23 september 2018
Pollux H4 HCRB H1 0-0
Leonidas H27 Leonidas H28 3-0
Leiden H12 DSHC H11 1-1
Evergreen H2 (O) HUDITO H10 7-0
Groen-Geel H11 Rotterdam H6 7-0
Victoria H10 Roomburg H7 3-5
zondag 30 september 2018
Leonidas H28 Groen-Geel H11 2-1
HUDITO H10 Leonidas H27 3-1
DSHC H11 Victoria H10 8-1
HCRB H1 Leiden H12 3-1
Rotterdam H6 Pollux H4 0-14
Roomburg H7 Evergreen H2 (O) 4-3
zondag 7 oktober 2018
Victoria H10 HCRB H1 3-2
Leiden H12 Rotterdam H6 6-1
Pollux H4 Groen-Geel H11 1-1
HUDITO H10 Leonidas H28 3-2
Leonidas H27 Roomburg H7 1-1
Evergreen H2 (O) DSHC H11 3-1
zondag 14 oktober 2018
Groen-Geel H11 Leiden H12 0-0
Rotterdam H6 Victoria H10 2-8
DSHC H11 Leonidas H27 1-0
Roomburg H7 HUDITO H10 0-3
Leonidas H28 Pollux H4 1-6
HCRB H1 Evergreen H2 (O) 2-4
zondag 28 oktober 2018
Victoria H10 Groen-Geel H11 3-1
Roomburg H7 Leonidas H28 8-1
Evergreen H2 (O) Rotterdam H6 6-2
HUDITO H10 DSHC H11 0-3
Leonidas H27 HCRB H1 2-0
Leiden H12 Pollux H4 3-1
zondag 4 november 2018
Leonidas H28 Leiden H12 1-2
HCRB H1 HUDITO H10 4-2
Rotterdam H6 Leonidas H27 1-3
Groen-Geel H11 Evergreen H2 (O) 3-4
Roomburg H7 DSHC H11 1-1
Pollux H4 Victoria H10 3-0
zondag 11 november 2018
Leonidas H27 Groen-Geel H11 2-0
HUDITO H10 Rotterdam H6 5-0
DSHC H11 Leonidas H28 11-0
Victoria H10 Leiden H12 0-10
Evergreen H2 (O) Pollux H4 4-2
Roomburg H7 HCRB H1 1-2
zondag 18 november 2018
Victoria H10 Leonidas H28 3-3
HCRB H1 DSHC H11 1-5
Rotterdam H6 Roomburg H7 0-5
Pollux H4 Leonidas H27 3-0
Leiden H12 Evergreen H2 (O) 1-3
zondag 25 november 2018
Leonidas H27 Leiden H12 0-1
HUDITO H10 Pollux H4 4-3
Roomburg H7 Groen-Geel H11 1-5
DSHC H11 Rotterdam H6 8-0
Evergreen H2 (O) Victoria H10 2-0
zondag 2 december 2018
Groen-Geel H11 HUDITO H10 1-2
Leonidas H28 HCRB H1 0-3
zondag 10 maart 2019
DSHC H11 Groen-Geel H11 4-0
Leonidas H27 Victoria H10 0-2
HCRB H1 Rotterdam H6 7-1
Leonidas H28 Evergreen H2 (O) 4-4
zondag 17 maart 2019
Pollux H4 DSHC H11 0-4
Evergreen H2 (O) Leonidas H27 3-2
Victoria H10 HUDITO H10 0-6
Leiden H12 Roomburg H7 3-1
Groen-Geel H11 HCRB H1 1-0
Rotterdam H6 Leonidas H28 3-4
zondag 24 maart 2019
HUDITO H10 Evergreen H2 (O) 3-5
Leonidas H28 Leonidas H27 1-3
Rotterdam H6 Groen-Geel H11 1-1
HCRB H1 Pollux H4 0-1
Roomburg H7 Victoria H10 1-1