Senioren
 

Leiden Heren 13 Res. 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Thijs Gostelie
Aanvoerder Vincent de Jong
Aanvoerder Yves Rocourt
Aanvoerder Roderik van Rossem
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Cartouche H6 Ring Pass Delft H7
DSHC H10 Rijswijk H5
Leiden H13 Zoetermeer H6
Leonidas H26 Klein Zwitserland H7
Roomburg H6 Pijnacker H4
Scoop Delft H3 Groen-Geel H10
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pijnacker H4 11 28 9 1 1 41 18 0
2 Rijswijk H5 11 26 8 2 1 29 11 0
3 Groen-Geel H10 11 22 7 1 3 42 15 0
4 Klein Zwitserland H7 11 22 7 1 3 38 19 0
5 DSHC H10 11 19 6 1 4 30 26 0
6 Leonidas H26 11 18 6 0 5 25 25 0
7 Roomburg H6 11 14 4 2 5 27 44 0
8 Ring Pass Delft H7 11 13 4 1 6 24 33 0
9 Cartouche H6 11 11 3 2 6 31 34 0
10 Scoop Delft H3 11 6 1 3 7 20 30 0
11 Zoetermeer H6 11 4 2 1 8 20 49 3
12 Leiden H13 11 4 1 1 9 19 42 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H6 n.n.b thuis
17 mrt HC Pijnacker H4 n.n.b uit
24 mrt Ring Pass Delft H7 n.n.b thuis
31 mrt Groen-Geel H10 n.n.b uit
7 apr Klein Zwitserland H7 n.n.b thuis
14 apr Scoop Delft H3 n.n.b uit
5 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H6 n.n.b thuis
12 mei Leidse Hockey Club Roomburg H6 n.n.b uit
19 mei R.H.V. Leonidas H26 n.n.b uit
26 mei DSHC H10 n.n.b thuis
2 jun Rijswijksche Hockey Club H5 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Klein Zwitserland H7 Leonidas H26 6-3
Ring Pass Delft H7 Cartouche H6 3-5
Pijnacker H4 Roomburg H6 8-0
Zoetermeer H6 Leiden H13 5-3
Rijswijk H5 DSHC H10 3-0
Groen-Geel H10 Scoop Delft H3 3-1
zondag 16 september 2018
Roomburg H6 Ring Pass Delft H7 3-5
Cartouche H6 Groen-Geel H10 2-2
Leonidas H26 Rijswijk H5 0-3
Leiden H13 Pijnacker H4 2-5
Klein Zwitserland H7 Scoop Delft H3 6-4
DSHC H10 Zoetermeer H6 3-1
zondag 23 september 2018
Zoetermeer H6 Rijswijk H5 1-6
Scoop Delft H3 Leonidas H26 1-4
Pijnacker H4 DSHC H10 5-1
Ring Pass Delft H7 Leiden H13 5-1
Groen-Geel H10 Roomburg H6 5-0
Klein Zwitserland H7 Cartouche H6 1-3
zondag 30 september 2018
Rijswijk H5 Pijnacker H4 2-2
DSHC H10 Ring Pass Delft H7 2-2
Leiden H13 Groen-Geel H10 2-7
Roomburg H6 Klein Zwitserland H7 0-9
Cartouche H6 Scoop Delft H3 2-2
Leonidas H26 Zoetermeer H6 4-1
zondag 7 oktober 2018
Groen-Geel H10 DSHC H10 3-6
Klein Zwitserland H7 Leiden H13 5-1
Ring Pass Delft H7 Rijswijk H5 0-3
Pijnacker H4 Zoetermeer H6 6-1
Cartouche H6 Leonidas H26 1-2
Scoop Delft H3 Roomburg H6 3-3
zondag 14 oktober 2018
Leonidas H26 Pijnacker H4 1-2
Roomburg H6 Cartouche H6 5-4
Leiden H13 Scoop Delft H3 0-3
DSHC H10 Klein Zwitserland H7 1-0
Rijswijk H5 Groen-Geel H10 0-2
Zoetermeer H6 Ring Pass Delft H7 3-0
zondag 28 oktober 2018
Scoop Delft H3 DSHC H10 0-3
Cartouche H6 Leiden H13 0-3
Roomburg H6 Leonidas H26 5-1
Ring Pass Delft H7 Pijnacker H4 1-3
Groen-Geel H10 Zoetermeer H6 11-0
Klein Zwitserland H7 Rijswijk H5 0-0
zondag 4 november 2018
Leonidas H26 Ring Pass Delft H7 4-2
Leiden H13 Roomburg H6 2-2
DSHC H10 Cartouche H6 5-2
Rijswijk H5 Scoop Delft H3 2-1
Zoetermeer H6 Klein Zwitserland H7 2-4
Pijnacker H4 Groen-Geel H10 2-1
zondag 11 november 2018
Roomburg H6 DSHC H10 5-3
Klein Zwitserland H7 Pijnacker H4 5-2
Groen-Geel H10 Ring Pass Delft H7 6-0
Leiden H13 Leonidas H26 1-2
Cartouche H6 Rijswijk H5 3-4
zondag 18 november 2018
Rijswijk H5 Roomburg H6 3-0
Zoetermeer H6 Cartouche H6 2-5
Pijnacker H4 Scoop Delft H3 1-0
Groen-Geel H10 Leonidas H26 2-1
DSHC H10 Leiden H13 5-2
Ring Pass Delft H7 Klein Zwitserland H7 3-1
zondag 25 november 2018
Scoop Delft H3 Ring Pass Delft H7 2-3
Leonidas H26 DSHC H10 3-1
Roomburg H6 Zoetermeer H6 4-1
Klein Zwitserland H7 Groen-Geel H10 1-0
Leiden H13 Rijswijk H5 2-3
Cartouche H6 Pijnacker H4 4-5
donderdag 29 november 2018
Scoop Delft H3 Zoetermeer H6 3-3