Senioren
 

Leiden/Leidse Studs H09 (HJ1) 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marc Koppel
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
Thuis Uit Aanvang
Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) Ring Pass Delft HJ2 (H8)
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Ring Pass Delft HJ1 10 28 9 1 0 44 19 0
2 Ring Pass Delft HJ2 8 17 5 2 1 25 14 0
3 Cartouche HJ1 10 17 5 2 3 23 13 0
4 IJssel HJ1 8 16 5 1 2 27 19 0
5 Victoria HJ1 9 15 5 0 4 35 23 0
6 Leonidas HJ1 9 9 3 0 6 14 31 0
7 Dopie HJ1 8 7 3 1 4 14 19 3
8 DSHC HJ1 10 7 2 1 7 12 32 0
9 HUDITO HJ1 9 6 2 0 7 21 31 0
10 Victoria HJ2 3 3 1 0 2 10 18 0
11 Leiden HJ1 6 0 1 0 5 8 14 3
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 feb Ring Pass Delft HJ2 n.n.b thuis
3 mrt HC De IJssel HJ1 n.n.b uit
10 mrt HV Victoria HJ2 n.n.b uit
24 mrt DSHC HJ1 n.n.b uit
31 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE HJ1 n.n.b thuis
7 apr Ring Pass Delft HJ1 14:30 uit
14 apr R.H.V. Leonidas HJ1 n.n.b thuis
5 mei D.H.C. Hudito HJ1 n.n.b thuis
12 mei HV Victoria HJ1 n.n.b uit
19 mei Dopie HJ1 n.n.b thuis
26 mei Ring Pass Delft HJ2 n.n.b uit
2 jun HC De IJssel HJ1 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Victoria HJ1 (H9) Ring Pass Delft HJ2 (H8) 2-3
Ring Pass Delft HJ1 (H6) Kieviten HJ1 (O) 9-3
Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) Roomburg HJ1 5-0
Hudito HJ1 (H9) IJssel HJ1 (H3) 3-6
Cartouche HJ1 (H4) DSHC HJ1 (H9) 4-1
Dopie HJ1 (H4) Leonidas HJ1 (H23) 2-1
zondag 16 september 2018
Kieviten HJ1 (O) Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) 2-7
Ring Pass Delft HJ1 (H6) DSHC HJ1 (H9) 5-1
Leonidas HJ1 (H23) Cartouche HJ1 (H4) 1-2
IJssel HJ1 (H3) Victoria HJ1 (H9) 4-1
Roomburg HJ1 Hudito HJ1 (H9) 1-6
Ring Pass Delft HJ2 (H8) Dopie HJ1 (H4) 4-2
zondag 23 september 2018
Victoria HJ1 (H9) Roomburg HJ1 7-5
Dopie HJ1 (H4) IJssel HJ1 (H3) 0-3
Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) DSHC HJ1 (H9) 1-2
Ring Pass Delft HJ1 (H6) Cartouche HJ1 (H4) 4-3
Hudito HJ1 (H9) Kieviten HJ1 (O) 4-0
Ring Pass Delft HJ2 (H8) Leonidas HJ1 (H23) 4-2
zondag 30 september 2018
Roomburg HJ1 Dopie HJ1 (H4) 3-5
Cartouche HJ1 (H4) Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) 1-0
Leonidas HJ1 (H23) Ring Pass Delft HJ1 (H6) 0-5
Kieviten HJ1 (O) Victoria HJ1 (H9) 1-9
DSHC HJ1 (H9) Hudito HJ1 (H9) 2-4
IJssel HJ1 (H3) Ring Pass Delft HJ2 (H8) 4-6
zondag 7 oktober 2018
Victoria HJ1 (H9) DSHC HJ1 (H9) 7-1
Ring Pass Delft HJ2 (H8) Roomburg HJ1 6-3
Hudito HJ1 (H9) Cartouche HJ1 (H4) 0-2
Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) Ring Pass Delft HJ1 (H6) 3-5
IJssel HJ1 (H3) Leonidas HJ1 (H23) 3-2
zondag 14 oktober 2018
Ring Pass Delft HJ1 (H6) Hudito HJ1 (H9) 3-2
Cartouche HJ1 (H4) Victoria HJ1 (H9) 1-2
DSHC HJ1 (H9) Dopie HJ1 (H4) 1-1
Roomburg HJ1 IJssel HJ1 (H3) 1-10
Leonidas HJ1 (H23) Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) 3-1
zondag 28 oktober 2018
Victoria HJ1 (H9) Ring Pass Delft HJ1 (H6) 3-5
Dopie HJ1 (H4) Cartouche HJ1 (H4) 2-1
Hudito HJ1 (H9) Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) 0-1
Ring Pass Delft HJ2 (H8) DSHC HJ1 (H9) 0-2
Roomburg HJ1 Leonidas HJ1 (H23) 4-4
zondag 4 november 2018
DSHC HJ1 (H9) IJssel HJ1 (H3) 0-3
Ring Pass Delft HJ1 (H6) Dopie HJ1 (H4) 3-2
Leiden-Leidse Studs HJ1 (H9) Victoria HJ1 (H9) 2-3
Cartouche HJ1 (H4) Ring Pass Delft HJ2 (H8) 0-0
Leonidas HJ1 (H23) Hudito HJ1 (H9) 3-1
zondag 11 november 2018
Victoria HJ1 (H9) Hudito HJ1 (H9) 4-3
Ring Pass Delft HJ2 (H8) Ring Pass Delft HJ1 (H6) 0-0
Victoria HJ2 (H11) DSHC HJ1 (H9) 6-2
IJssel HJ1 (H3) Cartouche HJ1 (H4) 3-3
zondag 18 november 2018
Ring Pass Delft HJ1 (H6) IJssel HJ1 (H3) 4-1
Victoria HJ1 (H9) Leonidas HJ1 (H23) 13-1
Hudito HJ1 (H9) Dopie HJ1 (H4) 6-2
Cartouche HJ1 (H4) Victoria HJ2 (H11) 6-0
zondag 25 november 2018
Dopie HJ1 (H4) Victoria HJ1 (H9) 3-0
Victoria HJ2 (H11) Ring Pass Delft HJ1 (H6) 4-10
Ring Pass Delft HJ2 (H8) Hudito HJ1 (H9) 8-2
Leonidas HJ1 (H23) DSHC HJ1 (H9) 1-0