Senioren
 

Leiden/Leidse Studs H05 Res. 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Paul Coumans
Aanvoerder Wouter Westerhout
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H3 Leonidas H11 10:00
Dopie H2 (O) Leonidas H10 16:15
Groen-Geel H4 DSHC H3 9:30
HDS H3 (O) Zoetermeer H3 14:45
Ommoord H2 (O) Victoria H6 10:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs H05

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 16:00 Leiden/Leidse Studs H04 Hockey Club Rotterdam H4 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden H5 12 28 9 1 2 36 23 0
2 Alecto H3 12 26 8 2 2 35 20 0
3 Leonidas H11 13 21 7 0 6 36 25 0
4 Zoetermeer H3 13 21 6 3 4 35 23 0
5 HDS H3 12 21 6 3 3 23 19 0
6 Leonidas H10 11 20 6 2 3 30 21 0
7 Groen-Geel H4 11 16 5 1 5 33 33 0
8 Dopie H2 12 12 3 3 6 23 25 0
9 Ommoord H2 13 10 3 1 9 22 44 0
10 Victoria H6 12 9 3 0 9 28 37 0
11 DSHC H3 13 5 2 2 9 15 46 3
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 apr DSHC H3 n.n.b uit
14 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H3 17:30 thuis - Veld 2
5 mei L.S.C. ALECTO H3 n.n.b uit
12 mei HDS H3 16:00 thuis - Veld 4
19 mei Groen-Geel H4 n.n.b uit
26 mei R.H.V. Leonidas H11 n.n.b uit
2 jun Dopie H2 12:30 thuis - Veld 2
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Groen-Geel H4 Victoria H6 5-2
HDS H3 (O) Leonidas H10 1-1
Leiden-Leidse Studs H5 Ommoord H2 (O) 5-2
Dopie H2 (O) Leonidas H11 2-3
Zoetermeer H3 DSHC H3 5-0
zondag 16 september 2018
Victoria H6 Leiden-Leidse Studs H5 2-4
Ommoord H2 (O) Dopie H2 (O) 2-1
Leonidas H10 Groen-Geel H4 5-0
DSHC H3 Alecto/Augustinus H3 2-6
Leonidas H11 Zoetermeer H3 2-3
zondag 23 september 2018
HDS H3 (O) DSHC H3 2-0
Dopie H2 (O) Victoria H6 5-4
Alecto/Augustinus H3 Zoetermeer H3 3-2
Ommoord H2 (O) Leonidas H11 6-4
Leiden-Leidse Studs H5 Leonidas H10 4-3
zondag 30 september 2018
DSHC H3 Groen-Geel H4 0-5
Zoetermeer H3 HDS H3 (O) 2-2
Leonidas H11 Alecto/Augustinus H3 0-2
Leonidas H10 Dopie H2 (O) 3-2
Victoria H6 Ommoord H2 (O) 3-2
zondag 7 oktober 2018
Groen-Geel H4 Zoetermeer H3 3-5
Ommoord H2 (O) Leonidas H10 1-5
Victoria H6 Leonidas H11 2-4
Leiden-Leidse Studs H5 DSHC H3 2-1
HDS H3 (O) Alecto/Augustinus H3 2-1
zondag 14 oktober 2018
DSHC H3 Dopie H2 (O) 2-6
Alecto/Augustinus H3 Groen-Geel H4 6-2
Leonidas H10 Victoria H6 3-2
Leonidas H11 HDS H3 (O) 3-0
Zoetermeer H3 Leiden-Leidse Studs H5 2-0
zondag 28 oktober 2018
Dopie H2 (O) Zoetermeer H3 0-0
Ommoord H2 (O) DSHC H3 1-1
Leiden-Leidse Studs H5 Alecto/Augustinus H3 4-1
Leonidas H10 Leonidas H11 2-1
Groen-Geel H4 HDS H3 (O) 2-1
zondag 4 november 2018
HDS H3 (O) Leiden-Leidse Studs H5 2-2
Zoetermeer H3 Ommoord H2 (O) 5-0
Leonidas H11 Groen-Geel H4 4-3
DSHC H3 Victoria H6 2-0
Alecto/Augustinus H3 Dopie H2 (O) 1-1
zondag 11 november 2018
Dopie H2 (O) HDS H3 (O) 1-2
Ommoord H2 (O) Alecto/Augustinus H3 2-3
Leiden-Leidse Studs H5 Groen-Geel H4 4-2
Victoria H6 Zoetermeer H3 1-3
zondag 18 november 2018
HDS H3 (O) Ommoord H2 (O) 4-1
Leiden-Leidse Studs H5 Leonidas H11 2-1
Alecto/Augustinus H3 Victoria H6 3-0
Zoetermeer H3 Leonidas H10 3-3
zondag 25 november 2018
Dopie H2 (O) Leiden-Leidse Studs H5 1-5
Victoria H6 HDS H3 (O) 4-1
Leonidas H10 Alecto/Augustinus H3 1-4
Leonidas H11 DSHC H3 8-0
Ommoord H2 (O) Groen-Geel H4 1-5
woensdag 28 november 2018
Groen-Geel H4 Dopie H2 (O) 1-1
Leonidas H10 DSHC H3 3-1
zondag 10 maart 2019
DSHC H3 Zoetermeer H3 3-2
Leonidas H10 HDS H3 (O) 1-2
Victoria H6 Groen-Geel H4 4-5
Ommoord H2 (O) Leiden-Leidse Studs H5 2-4
Leonidas H11 Dopie H2 (O) 2-0
zondag 17 maart 2019
Zoetermeer H3 Leonidas H11 1-3
Alecto/Augustinus H3 DSHC H3 2-2
Dopie H2 (O) Ommoord H2 (O) 3-0
Leiden-Leidse Studs H5 Victoria H6 0-4
zondag 24 maart 2019
Zoetermeer H3 Alecto/Augustinus H3 2-3
DSHC H3 HDS H3 (O) 1-4
Leonidas H11 Ommoord H2 (O) 1-2