Senioren
 

Leiden Heren VETA Veteranen hoofdklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Robbert van Hasselt
Coach 2 Niels van den Wall Bake
Manager Robbert van Hasselt
Manager Niels van den Wall Bake
Aanvoerder Robbert van Hasselt
Aanvoerder Niels van den Wall Bake
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 3 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Voordaan HA Gooische HB
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voordaan HA 10 25 8 1 1 44 12 0
2 Klein Zwitserland HA 11 22 7 1 3 27 19 0
3 Gooische HA 11 20 6 2 3 24 14 0
4 Hurley HA 11 19 5 4 2 35 23 0
5 Amsterdam HA 11 17 5 2 4 42 32 0
6 Rotterdam HA 11 17 5 2 4 26 27 0
7 Rood-Wit HA 11 16 5 1 5 21 30 0
8 Huizen HA 11 15 4 3 4 28 40 0
9 Pinoké HA 11 14 4 2 5 27 28 0
10 Gooische HB 10 14 4 2 4 19 21 0
11 Leiden HA 11 3 0 3 8 11 30 0
12 AthenA HA 11 1 0 1 10 18 46 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt Klein Zwitserland HA n.n.b thuis
17 mrt Huizer HC HA n.n.b uit
24 mrt Pinoké HA n.n.b thuis
31 mrt MMHC Voordaan HA n.n.b uit
7 apr HC Athena HA n.n.b thuis
14 apr Gooische Hockey Club HB n.n.b uit
5 mei AH & BC HA n.n.b thuis
12 mei A.M.H.C. Rood-Wit HA n.n.b uit
19 mei Hockey Club Rotterdam HA n.n.b thuis
26 mei THC Hurley HA n.n.b uit
2 jun Gooische Hockey Club HA n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
AthenA HA Amsterdam HA 3-6
Voordaan HA Rood-Wit HA 5-1
Gooische HB Gooische HA 1-3
Pinoké HA Rotterdam HA 2-2
Huizen HA Hurley HA 6-6
Klein Zwitserland HA Leiden HA 3-1
zondag 16 september 2018
Gooische HA Klein Zwitserland HA 1-1
Amsterdam HA Gooische HB 7-3
Rotterdam HA Voordaan HA 3-0
Hurley HA Pinoké HA 2-2
Leiden HA Huizen HA 1-1
Rood-Wit HA AthenA HA 2-1
zondag 23 september 2018
Amsterdam HA Gooische HA 0-1
Huizen HA Klein Zwitserland HA 2-3
Pinoké HA Leiden HA 2-0
Voordaan HA Hurley HA 1-0
AthenA HA Rotterdam HA 2-4
Gooische HB Rood-Wit HA 1-1
zondag 30 september 2018
Leiden HA Voordaan HA 1-8
Hurley HA AthenA HA 6-2
Rotterdam HA Gooische HB 3-1
Rood-Wit HA Amsterdam HA 1-7
Gooische HA Huizen HA 5-0
Klein Zwitserland HA Pinoké HA 3-0
zondag 7 oktober 2018
Amsterdam HA Rotterdam HA 6-3
Rood-Wit HA Gooische HA 2-1
Pinoké HA Huizen HA 5-2
Voordaan HA Klein Zwitserland HA 3-2
AthenA HA Leiden HA 3-3
Gooische HB Hurley HA 2-2
zondag 14 oktober 2018
Gooische HA Pinoké HA 3-4
Rotterdam HA Rood-Wit HA 4-2
Hurley HA Amsterdam HA 4-4
Leiden HA Gooische HB 0-2
Klein Zwitserland HA AthenA HA 2-1
Huizen HA Voordaan HA 0-11
zondag 28 oktober 2018
Gooische HB Klein Zwitserland HA 2-1
Amsterdam HA Leiden HA 2-2
Rood-Wit HA Hurley HA 3-2
Rotterdam HA Gooische HA 1-2
Voordaan HA Pinoké HA 3-2
AthenA HA Huizen HA 3-5
zondag 4 november 2018
Huizen HA Gooische HB 2-1
Klein Zwitserland HA Amsterdam HA 5-3
Leiden HA Rood-Wit HA 1-3
Hurley HA Rotterdam HA 5-1
Gooische HA Voordaan HA 1-1
Pinoké HA AthenA HA 5-2
zondag 11 november 2018
Amsterdam HA Huizen HA 2-3
Gooische HB Pinoké HA 3-2
AthenA HA Voordaan HA 1-7
Hurley HA Gooische HA 3-1
Rotterdam HA Leiden HA 1-0
Rood-Wit HA Klein Zwitserland HA 1-2
zondag 18 november 2018
Klein Zwitserland HA Rotterdam HA 5-2
Pinoké HA Amsterdam HA 2-4
AthenA HA Gooische HA 0-3
Leiden HA Hurley HA 1-2
zondag 25 november 2018
Gooische HB AthenA HA 3-0
Gooische HA Leiden HA 3-1
Amsterdam HA Voordaan HA 1-5
Rood-Wit HA Pinoké HA 4-1
Rotterdam HA Huizen HA 2-2
Hurley HA Klein Zwitserland HA 3-0
zondag 2 december 2018
Huizen HA Rood-Wit HA 5-1