Jeugd
 

Meisjes B10 6e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Henk Hartgrink
Coach 1 Lukas Teijema
Coach 2 Peter Dekkers
Trainer Anna Leinarts
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alkemade MB2 HGC MB6 14:00
Nieuwkoop MB3 Klein Zwitserland MB6 14:15
Rapid MB4 Alphen MB7 15:45
Voorhout MB4 Leiden MB10 12:45

Arbitrage verplichting Meisjes B10

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 11:45 Meisjes D05 Catwijck MD4 Nadine  Schümmer , Eline  Teijema
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkemade MB2 8 20 6 2 0 31 10 0
2 Rapid MB4 8 16 5 1 2 24 18 0
3 Alphen MB7 8 13 4 1 3 25 17 0
4 Klein Zwitserland MB6 8 13 4 1 3 18 22 0
5 Leiden MB10 8 10 3 1 4 17 15 0
6 Nieuwkoop MB3 8 7 2 1 5 20 31 0
7 Voorhout MB4 8 6 1 3 4 14 19 0
8 HGC MB6 8 5 1 2 5 12 29 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt MHC Voorhout MB4 12:45 uit
6 apr HC Nieuwkoop MB3 13:15 thuis - Veld 6
13 apr Hockeyclub Alkemade MB2 12:45 uit
11 mei HGC MB6 n.n.b thuis
18 mei Klein Zwitserland MB6 n.n.b uit
25 mei HC Alphen MB7 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Alkemade MB2 Alphen MB7 6-1
Rapid MB4 Leiden MB10 2-0
zaterdag 3 november 2018
Alphen MB7 Rapid MB4 6-0
HGC MB6 Alkemade MB2 0-2
Klein Zwitserland MB6 Nieuwkoop MB3 5-2
Leiden MB10 Voorhout MB4 3-2
zaterdag 10 november 2018
Nieuwkoop MB3 Leiden MB10 2-8
Alkemade MB2 Klein Zwitserland MB6 5-1
Voorhout MB4 Rapid MB4 1-1
HGC MB6 Alphen MB7 4-3
zaterdag 17 november 2018
Leiden MB10 Alkemade MB2 1-3
Rapid MB4 Nieuwkoop MB3 4-1
Klein Zwitserland MB6 HGC MB6 2-1
Alphen MB7 Voorhout MB4 4-1
zaterdag 24 november 2018
HGC MB6 Leiden MB10 1-1
Alkemade MB2 Rapid MB4 5-1
Nieuwkoop MB3 Voorhout MB4 4-1
Klein Zwitserland MB6 Alphen MB7 0-2
zaterdag 1 december 2018
Nieuwkoop MB3 HGC MB6 1-1
Voorhout MB4 Klein Zwitserland MB6 1-4
zaterdag 9 maart 2019
Rapid MB4 HGC MB6 6-2
Leiden MB10 Klein Zwitserland MB6 1-2
Voorhout MB4 Alkemade MB2 1-1
zaterdag 16 maart 2019
Alkemade MB2 Nieuwkoop MB3 5-1
Klein Zwitserland MB6 Rapid MB4 2-8
HGC MB6 Voorhout MB4 0-5
Alphen MB7 Leiden MB10 1-2
maandag 18 maart 2019
Nieuwkoop MB3 Alphen MB7 0-4
zaterdag 23 maart 2019
Klein Zwitserland MB6 Voorhout MB4 2-2
HGC MB6 Nieuwkoop MB3 3-9
Alphen MB7 Alkemade MB2 4-4
Leiden MB10 Rapid MB4 1-2