Jeugd
 

Meisjes B07 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Stephan Huijbregts
Coach 2 Jeroen Nagel
Manager Ymke Huijbregts-Kegels
Trainer Jesper van Reisen
Trainer Jesper Stienen
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
HDS MB3 Gouda MB4 14:15
Leiden MB7 Zoetermeer MB6 16:15
Ring Pass Delft MB3 Schiedam MB3 17:30
Wateringse veld MB4 HUDITO MB3 14:15

Arbitrage verplichting Meisjes B07

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 14:45 Meisjes D03 Noordwijk MD2 Brigitte van der Luit , Anouk  Maas
30-3-2019 14:45 Meisjes C04 MHC Forescate MC4 Sarah  Huijbregts , Sofie  Kubinek
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schiedam MB3 8 22 7 1 0 29 8 0
2 Ring Pass Delft MB3 8 21 7 0 1 25 8 0
3 Gouda MB4 8 12 3 3 2 14 12 0
4 Leiden MB7 8 10 2 4 2 13 16 0
5 Wateringse veld MB4 8 9 2 3 3 12 18 0
6 HUDITO MB3 8 8 2 2 4 14 16 0
7 Zoetermeer MB6 8 5 1 2 5 10 18 0
8 HDS MB3 8 1 0 1 7 4 25 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB6 16:15 thuis - Veld 5
6 apr HDS MB3 17:45 thuis - Veld 1
13 apr Wateringse veld MB4 n.n.b uit
11 mei Ring Pass Delft MB3 n.n.b thuis
18 mei HC Schiedam MB3 n.n.b uit
25 mei D.H.C. Hudito MB3 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 3 november 2018
HUDITO MB3 Wateringse veld MB4 2-2
Schiedam MB3 Ring Pass Delft MB3 4-2
Gouda MB4 HDS MB3 4-1
Zoetermeer MB6 Leiden MB7 1-2
zaterdag 10 november 2018
Ring Pass Delft MB3 HUDITO MB3 2-1
HDS MB3 Leiden MB7 0-3
Wateringse veld MB4 Gouda MB4 1-1
Schiedam MB3 Zoetermeer MB6 0-0
zaterdag 17 november 2018
Leiden MB7 Wateringse veld MB4 3-3
Gouda MB4 Ring Pass Delft MB3 1-4
HUDITO MB3 Schiedam MB3 1-3
zaterdag 24 november 2018
Ring Pass Delft MB3 Leiden MB7 4-0
Wateringse veld MB4 HDS MB3 2-0
HUDITO MB3 Zoetermeer MB6 1-4
Schiedam MB3 Gouda MB4 2-0
maandag 26 november 2018
Zoetermeer MB6 HDS MB3 1-1
zaterdag 1 december 2018
Wateringse veld MB4 Schiedam MB3 0-4
Ring Pass Delft MB3 Zoetermeer MB6 3-1
Leiden MB7 Gouda MB4 1-1
HDS MB3 HUDITO MB3 0-2
zaterdag 9 maart 2019
Gouda MB4 HUDITO MB3 3-2
Leiden MB7 Schiedam MB3 2-5
HDS MB3 Ring Pass Delft MB3 0-2
Wateringse veld MB4 Zoetermeer MB6 3-1
zaterdag 16 maart 2019
Ring Pass Delft MB3 Wateringse veld MB4 4-0
Schiedam MB3 HDS MB3 8-2
HUDITO MB3 Leiden MB7 2-2
Zoetermeer MB6 Gouda MB4 1-4
zaterdag 23 maart 2019
Zoetermeer MB6 Ring Pass Delft MB3 1-4
Schiedam MB3 Wateringse veld MB4 3-1
Gouda MB4 Leiden MB7 0-0
HUDITO MB3 HDS MB3 3-0