Jeugd
 

Meisjes B04 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Eelco van Es
Coach 1 Evert Jan Stoffels
Trainer Eelco van Es
Trainer Kiki Tesselaar
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Leonidas MB3 Craeyenhout MB3 16:30
Pijnacker MB6 Alecto MB2 16:15
Wateringse veld MB1 Leiden MB4 16:00
Zoetermeer MB3 HGC MB3 16:00

Arbitrage verplichting Meisjes B04

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 16:15 Meisjes C07 Craeyenhout MC3 Lena  Jacobs , Trije  Lusink
13-4-2019 16:15 Meisjes C08 Craeyenhout MC6 Mara  Tesselaar , Mirte  Meijer
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zoetermeer MB3 8 16 5 1 2 22 9 0
2 Wateringse veld MB1 8 16 5 1 2 17 11 0
3 Alecto MB2 8 11 3 2 3 17 18 0
4 Leonidas MB3 8 11 3 2 3 14 17 0
5 Craeyenhout MB3 8 10 3 1 4 11 12 0
6 HGC MB3 8 10 2 4 2 14 16 0
7 Leiden MB4 8 8 2 2 4 8 15 0
8 Pijnacker MB6 8 6 1 3 4 9 14 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Wateringse veld MB1 16:00 uit
6 apr HGC MB3 10:45 uit
13 apr L.S.C. ALECTO MB2 17:45 thuis - Veld 1
11 mei Craeyenhout MB3 14:15 uit
18 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB3 n.n.b thuis
25 mei R.H.V. Leonidas MB3 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Wateringse veld MB1 HGC MB3 3-1
zaterdag 3 november 2018
Craeyenhout MB3 Leonidas MB3 2-2
HGC MB3 Zoetermeer MB3 4-3
Leiden MB4 Wateringse veld MB1 1-3
Alecto MB2 Pijnacker MB6 4-4
zaterdag 10 november 2018
Wateringse veld MB1 Alecto MB2 1-4
Pijnacker MB6 Craeyenhout MB3 1-0
Leonidas MB3 Zoetermeer MB3 1-1
Leiden MB4 HGC MB3 0-0
zaterdag 17 november 2018
Alecto MB2 Leiden MB4 2-1
HGC MB3 Leonidas MB3 4-2
zaterdag 24 november 2018
Pijnacker MB6 Leonidas MB3 1-2
Wateringse veld MB1 Zoetermeer MB3 1-3
Alecto MB2 HGC MB3 2-2
zondag 25 november 2018
Leiden MB4 Craeyenhout MB3 2-1
zaterdag 1 december 2018
Leonidas MB3 Alecto MB2 3-2
Zoetermeer MB3 Craeyenhout MB3 3-1
Pijnacker MB6 Leiden MB4 1-2
zaterdag 8 december 2018
Zoetermeer MB3 Pijnacker MB6 3-0
donderdag 7 maart 2019
Craeyenhout MB3 Wateringse veld MB1 1-3
zaterdag 9 maart 2019
Craeyenhout MB3 Alecto MB2 1-0
Zoetermeer MB3 Leiden MB4 4-1
Pijnacker MB6 HGC MB3 1-1
Leonidas MB3 Wateringse veld MB1 0-4
zaterdag 16 maart 2019
HGC MB3 Craeyenhout MB3 1-4
Alecto MB2 Zoetermeer MB3 0-5
Wateringse veld MB1 Pijnacker MB6 1-0
Leiden MB4 Leonidas MB3 0-3
zaterdag 23 maart 2019
Alecto MB2 Leonidas MB3 3-1
Leiden MB4 Pijnacker MB6 1-1
HGC MB3 Wateringse veld MB1 1-1
Craeyenhout MB3 Zoetermeer MB3 1-0