Jeugd
 

Meisjes B02 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Wouter van Dongen
Coach 1 Rick Ottenhof
Manager Annette van Cranenburgh
Manager Kristin Vossen
Trainer Oscar Allan
Trainer Bruno Sousa
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 23 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
HDS MB1 Rotterdam MB4 13:45
Ring Pass Delft MB2 HCRB MB1 17:30
Voorhout MB1 Leiden MB2 14:00

Arbitrage verplichting Meisjes B02

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
30-3-2019 13:15 Meisjes C05 V.M.H.C. CARTOUCHE MC4 Sarah  Janssen , Maxime  Houtkoop
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HDS MB1 7 18 6 0 1 25 9 0
2 Pijnacker MB3 7 18 6 0 1 19 9 0
3 Leiden MB2 7 11 3 2 2 32 23 0
4 Voorhout MB1 7 11 3 2 2 22 14 0
5 Ring Pass Delft MB2 7 11 3 2 2 13 14 0
6 Rotterdam MB4 7 6 2 0 5 12 16 0
7 Ypenburg MB2 7 4 1 1 5 10 18 0
8 HCRB MB1 7 1 0 1 6 6 36 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 mrt MHC Voorhout MB1 14:00 uit
30 mrt HDS MB1 11:45 thuis - Veld 4
6 apr Ring Pass Delft MB2 17:30 uit
13 apr HCRB MB1 n.n.b thuis
11 mei Hockey Club Rotterdam MB4 n.n.b uit
18 mei HC Ypenburg MB2 15:45 uit
25 mei HC Pijnacker MB3 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Leiden MB2 Voorhout MB1 2-2
HCRB MB1 Ring Pass Delft MB2 1-1
Pijnacker MB3 Ypenburg MB2 3-0
zaterdag 3 november 2018
Ypenburg MB2 HCRB MB1 2-0
Voorhout MB1 Pijnacker MB3 1-2
HDS MB1 Leiden MB2 5-3
Ring Pass Delft MB2 Rotterdam MB4 2-1
zaterdag 10 november 2018
Pijnacker MB3 HDS MB1 4-1
Rotterdam MB4 HCRB MB1 2-0
Leiden MB2 Ring Pass Delft MB2 5-5
Voorhout MB1 Ypenburg MB2 3-3
zaterdag 17 november 2018
HDS MB1 Voorhout MB1 4-1
Ypenburg MB2 Rotterdam MB4 0-3
HCRB MB1 Leiden MB2 2-10
Ring Pass Delft MB2 Pijnacker MB3 1-0
zaterdag 24 november 2018
Voorhout MB1 Ring Pass Delft MB2 2-0
Pijnacker MB3 HCRB MB1 4-2
Leiden MB2 Rotterdam MB4 6-3
HDS MB1 Ypenburg MB2 2-1
zaterdag 1 december 2018
Rotterdam MB4 HDS MB1 0-3
zaterdag 9 maart 2019
Ring Pass Delft MB2 HDS MB1 0-3
HCRB MB1 Voorhout MB1 1-10
Leiden MB2 Ypenburg MB2 3-2
Rotterdam MB4 Pijnacker MB3 1-2
zaterdag 16 maart 2019
Ypenburg MB2 Ring Pass Delft MB2 2-4
Voorhout MB1 Rotterdam MB4 3-2
HDS MB1 HCRB MB1 7-0
Pijnacker MB3 Leiden MB2 4-3