Jeugd
 

Meisjes A05 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Albert de Vlieger
Coach 2 Danielle Ashton
Manager Maartje Zeevat
Trainer Rolf Esser
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Cartouche MA4 Craeyenhout MA3 16:00
HGC MA3 Catwijck MA3 14:00
Klein Zwitserland MA5 Rotterdam MA8 17:30
Leiden MA5 Voorhout MA4 11:45

Arbitrage verplichting Meisjes A05

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 13:15 Meisjes B09 D.H.C. Hudito MB5 Frederique  Verschelling , Cato  Wensveen
6-4-2019 16:15 Meisjes C08 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC10 Emma de Vlieger , Roosmarijn  Swinkels
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Klein Zwitserland MA5 8 19 6 1 1 23 11 0
2 HGC MA3 8 17 5 2 1 20 13 0
3 Craeyenhout MA3 8 17 5 2 1 18 12 0
4 Cartouche MA4 8 10 3 1 4 26 23 0
5 Rotterdam MA8 8 10 3 1 4 16 20 0
6 Catwijck MA3 8 8 2 2 4 19 24 0
7 Voorhout MA4 8 6 1 3 4 12 18 0
8 Leiden MA5 8 2 0 2 6 8 21 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt MHC Voorhout MA4 11:45 thuis - Veld 6
6 apr Klein Zwitserland MA5 14:45 thuis - Veld 5
13 apr V.M.H.C. CARTOUCHE MA4 10:45 uit
11 mei HGC MA3 n.n.b thuis
18 mei Catwijck MA3 15:15 uit
25 mei Craeyenhout MA3 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Klein Zwitserland MA5 Craeyenhout MA3 5-2
HGC MA3 Voorhout MA4 2-0
Cartouche MA4 Catwijck MA3 7-1
zaterdag 3 november 2018
Craeyenhout MA3 Cartouche MA4 4-2
Rotterdam MA8 Klein Zwitserland MA5 2-5
Catwijck MA3 HGC MA3 4-4
Voorhout MA4 Leiden MA5 2-2
zaterdag 10 november 2018
Catwijck MA3 Voorhout MA4 1-1
Klein Zwitserland MA5 Leiden MA5 3-1
Cartouche MA4 Rotterdam MA8 5-2
HGC MA3 Craeyenhout MA3 2-2
zaterdag 17 november 2018
Leiden MA5 Cartouche MA4 0-3
Rotterdam MA8 HGC MA3 2-4
Voorhout MA4 Klein Zwitserland MA5 0-2
zaterdag 24 november 2018
Cartouche MA4 Klein Zwitserland MA5 1-3
HGC MA3 Leiden MA5 4-2
Rotterdam MA8 Catwijck MA3 4-2
zondag 25 november 2018
Craeyenhout MA3 Voorhout MA4 2-0
zaterdag 1 december 2018
Leiden MA5 Rotterdam MA8 1-1
vrijdag 8 maart 2019
Craeyenhout MA3 Catwijck MA3 2-1
zaterdag 9 maart 2019
Rotterdam MA8 Craeyenhout MA3 0-2
Cartouche MA4 Voorhout MA4 6-6
Leiden MA5 Catwijck MA3 0-2
Klein Zwitserland MA5 HGC MA3 0-1
zaterdag 16 maart 2019
Voorhout MA4 Rotterdam MA8 0-2
Craeyenhout MA3 Leiden MA5 3-1
HGC MA3 Cartouche MA4 2-0
Catwijck MA3 Klein Zwitserland MA5 3-4
zaterdag 23 maart 2019
Craeyenhout MA3 Klein Zwitserland MA5 1-1
Voorhout MA4 HGC MA3 3-1
Catwijck MA3 Cartouche MA4 5-2
Rotterdam MA8 Leiden MA5 3-1