Jeugd
 

Meisjes A04 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Paul Gerrits
Coach 2 Hans Gelderblom
Manager Marjolein Mellema
Trainer Rolf Esser
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alphen MA2 Cartouche MA3 9:15
Barendrecht MA4 Leiden MA4 15:30
Craeyenhout MA2 Alkemade MA1 14:15
Voorhout MA2 hdm MA4 17:15

Arbitrage verplichting Meisjes A04

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 13:15 Meisjes B05 HC Pijnacker MB4 Dorte  Waasdorp , Elsa van der Vliet
13-4-2019 14:45 Meisjes C05 De Kieviten MC2 Meike van der Zande , Calle  Wagenaar
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Alkemade MA1 8 15 5 0 3 24 16 0
2 Alphen MA2 8 15 5 0 3 15 13 0
3 Cartouche MA3 8 15 4 3 1 26 14 0
4 hdm MA4 8 12 3 3 2 17 14 0
5 Leiden MA4 8 11 3 2 3 20 26 0
6 Craeyenhout MA2 8 10 3 1 4 19 20 0
7 Voorhout MA2 8 9 3 0 5 22 15 0
8 Barendrecht MA4 8 3 0 3 5 6 31 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Hockeyclub Barendrecht MA4 15:30 uit
6 apr V.M.H.C. CARTOUCHE MA3 17:30 uit
13 apr hdm MA4 16:15 thuis - Veld 5
11 mei Hockeyclub Alkemade MA1 15:30 uit
18 mei HC Alphen MA2 n.n.b thuis
25 mei Craeyenhout MA2 12:30 uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Voorhout MA2 Leiden MA4 8-1
Alphen MA2 Alkemade MA1 2-0
Barendrecht MA4 Cartouche MA3 0-8
zaterdag 3 november 2018
Alkemade MA1 Craeyenhout MA2 4-3
Leiden MA4 Barendrecht MA4 2-2
hdm MA4 Voorhout MA2 2-1
Cartouche MA3 Alphen MA2 6-0
zaterdag 10 november 2018
Craeyenhout MA2 Alphen MA2 2-3
Leiden MA4 Cartouche MA3 3-3
Barendrecht MA4 hdm MA4 1-1
Voorhout MA2 Alkemade MA1 0-3
zaterdag 17 november 2018
Alphen MA2 Voorhout MA2 2-1
Alkemade MA1 Barendrecht MA4 8-0
hdm MA4 Leiden MA4 3-6
Cartouche MA3 Craeyenhout MA2 3-2
zaterdag 24 november 2018
Leiden MA4 Alkemade MA1 3-2
Barendrecht MA4 Alphen MA2 0-5
Voorhout MA2 Craeyenhout MA2 2-3
hdm MA4 Cartouche MA3 1-1
zaterdag 1 december 2018
Craeyenhout MA2 hdm MA4 1-1
zaterdag 9 maart 2019
Voorhout MA2 Cartouche MA3 6-0
Alphen MA2 Leiden MA4 2-0
Alkemade MA1 hdm MA4 4-3
Craeyenhout MA2 Barendrecht MA4 3-2
zaterdag 16 maart 2019
Leiden MA4 Craeyenhout MA2 1-5
Barendrecht MA4 Voorhout MA2 0-3
Cartouche MA3 Alkemade MA1 4-1
hdm MA4 Alphen MA2 2-0
zaterdag 23 maart 2019
Cartouche MA3 Barendrecht MA4 1-1
Leiden MA4 Voorhout MA2 4-1
hdm MA4 Craeyenhout MA2 4-0
Alkemade MA1 Alphen MA2 2-1