Jeugd
 

Meisjes A03 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Igna Oomen
Manager Anne Carsouw
Manager Isabel Klein
Manager Anna Leinarts
Manager Sigrid Pikker
Trainer Rolf Esser
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto MA3 Leiden MA3 12:00
Klein Zwitserland MA3 HDS MA2 11:30
Rotterdam MA4 Roomburg MA2 14:15
hdm MA3 Noordwijk MA2 14:15

Arbitrage verplichting Meisjes A03

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
13-4-2019 16:15 Meisjes B06 MHC Forescate MB3 Madelijn  Smit , Sophie van Spronsen
30-3-2019 09:00 Jongens D01 Hockey Club Rotterdam JD1 Irene  Touw
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Roomburg MA2 8 18 5 3 0 24 6 0
2 Leiden MA3 8 15 5 0 3 21 12 0
3 Noordwijk MA2 8 12 3 3 2 17 18 0
4 Klein Zwitserland MA3 8 10 4 1 3 16 15 3
5 HDS MA2 8 10 3 1 4 13 18 0
6 hdm MA3 8 9 2 3 3 17 17 0
7 Alecto MA3 8 8 2 2 4 11 20 0
8 Rotterdam MA4 8 4 1 1 6 9 22 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt L.S.C. ALECTO MA3 12:00 uit
6 apr HDS MA2 15:30 uit
13 apr Leidse Hockey Club Roomburg MA2 14:45 thuis - Veld 5
11 mei Noordwijk MA2 n.n.b uit
18 mei Klein Zwitserland MA3 n.n.b thuis
25 mei hdm MA3 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Rotterdam MA4 Leiden MA3 4-1
Klein Zwitserland MA3 Noordwijk MA2 4-2
hdm MA3 Roomburg MA2 2-2
zaterdag 3 november 2018
Noordwijk MA2 hdm MA3 2-2
Roomburg MA2 Rotterdam MA4 3-0
Leiden MA3 Alecto MA3 4-0
HDS MA2 Klein Zwitserland MA3 1-3
zaterdag 10 november 2018
Rotterdam MA4 Noordwijk MA2 0-2
hdm MA3 Klein Zwitserland MA3 1-2
Leiden MA3 HDS MA2 0-1
Alecto MA3 Roomburg MA2 0-3
zaterdag 17 november 2018
Noordwijk MA2 Alecto MA3 3-3
Roomburg MA2 Leiden MA3 3-1
HDS MA2 hdm MA3 0-5
zaterdag 24 november 2018
Leiden MA3 Noordwijk MA2 6-0
Alecto MA3 Klein Zwitserland MA3 1-0
Rotterdam MA4 hdm MA3 1-3
Roomburg MA2 HDS MA2 5-0
maandag 26 november 2018
Klein Zwitserland MA3 Rotterdam MA4 3-1
zaterdag 1 december 2018
Alecto MA3 HDS MA2 0-5
zaterdag 9 maart 2019
hdm MA3 Alecto MA3 2-2
Rotterdam MA4 HDS MA2 2-2
Noordwijk MA2 Roomburg MA2 1-1
Klein Zwitserland MA3 Leiden MA3 3-4
zaterdag 16 maart 2019
Leiden MA3 hdm MA3 2-1
Alecto MA3 Rotterdam MA4 5-1
HDS MA2 Noordwijk MA2 2-3
Roomburg MA2 Klein Zwitserland MA3 1-1
zaterdag 23 maart 2019
HDS MA2 Alecto MA3 2-0
Leiden MA3 Rotterdam MA4 3-0
Roomburg MA2 hdm MA3 6-1
Noordwijk MA2 Klein Zwitserland MA3 4-0