Jeugd
 

Meisjes A02 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 2 Edwin Verver
Manager Annemarie Monster
Trainer Oscar Allan
Trainer Jan Zonnenberg
 

Aankomende speelronde

ZATERDAG 30 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Forescate MA2 HGC MA2 17:00
Leiden MA2 Zoetermeer MA2 14:00
Rijswijk MA1 Alecto MA2 10:45
Westland MA2 HDS MA1 16:00

Arbitrage verplichting Meisjes A02

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
6-4-2019 17:45 Meisjes B07 HDS MB3 Willemijn  Speur , Roosmarijn  Frohn
6-4-2019 17:45 Meisjes B08 MHC Forescate MB6 Josephine  Verver , Eleonore  Veldman
6-4-2019 12:15 Meisjes D02 HC Schiedam MD1 Annemijn  Monster , Dieuwertje Kaat  Londema
30-3-2019 16:15 Meisjes B09 HC Pijnacker MB8 Janna  Berg , Maud van Dulken
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 HGC MA2 8 22 7 1 0 31 11 0
2 Rijswijk MA1 8 19 6 1 1 19 11 0
3 Westland MA2 8 17 5 2 1 20 15 0
4 Alecto MA2 8 12 3 3 2 16 16 0
5 Zoetermeer MA2 8 8 2 2 4 14 18 0
6 Leiden MA2 8 7 2 1 5 13 16 0
7 HDS MA1 8 4 1 1 6 7 16 0
8 Forescate MA2 8 1 0 1 7 11 28 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
30 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2 14:00 thuis - Veld 2
6 apr MHC Forescate MA2 15:45 thuis - Veld 2
13 apr Rijswijksche Hockey Club MA1 n.n.b uit
11 mei HV Westland MA2 n.n.b thuis
18 mei HDS MA1 n.n.b uit
25 mei L.S.C. ALECTO MA2 n.n.b thuis
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zaterdag 27 oktober 2018
Westland MA2 Zoetermeer MA2 2-1
Leiden MA2 HGC MA2 2-4
Forescate MA2 Alecto MA2 0-1
zaterdag 3 november 2018
HGC MA2 Forescate MA2 7-1
HDS MA1 Westland MA2 0-1
Alecto MA2 Rijswijk MA1 1-4
Zoetermeer MA2 Leiden MA2 3-0
zaterdag 10 november 2018
Forescate MA2 Leiden MA2 1-3
HDS MA1 Zoetermeer MA2 1-0
Westland MA2 Alecto MA2 3-3
Rijswijk MA1 HGC MA2 1-3
zaterdag 17 november 2018
Leiden MA2 Rijswijk MA1 1-2
HGC MA2 Westland MA2 2-2
Alecto MA2 HDS MA1 3-1
Zoetermeer MA2 Forescate MA2 4-1
zaterdag 24 november 2018
HDS MA1 HGC MA2 0-2
Westland MA2 Leiden MA2 3-2
Rijswijk MA1 Forescate MA2 2-0
Alecto MA2 Zoetermeer MA2 0-0
zaterdag 1 december 2018
Rijswijk MA1 HDS MA1 2-1
zaterdag 9 maart 2019
Rijswijk MA1 Zoetermeer MA2 2-2
Leiden MA2 HDS MA1 3-0
HGC MA2 Alecto MA2 3-2
Forescate MA2 Westland MA2 1-3
zaterdag 16 maart 2019
HDS MA1 Forescate MA2 3-3
Westland MA2 Rijswijk MA1 2-4
Zoetermeer MA2 HGC MA2 2-8
Alecto MA2 Leiden MA2 1-1
zaterdag 23 maart 2019
Zoetermeer MA2 Westland MA2 2-4
HDS MA1 Rijswijk MA1 1-2
Alecto MA2 Forescate MA2 5-4
HGC MA2 Leiden MA2 2-1