Senioren
 

Leiden Dames C Veteranen 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Alison Lee
Trainer Alison Sutton
Aanvoerder Sarah Lette
Aanvoerder Biedie Ravensbergen
Aanvoerder Japke Weeteling
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
IJssel DA Cartouche DE 10:30
Roomburg DC Leiden DC 12:45
Victoria DD Ring Pass Delft DA 11:00
Voorne DA Berkel-Rodenrijs DB 10:15
hdm DE Voorhout DA 12:45

Arbitrage verplichting Leiden Dames C

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 12:30 Leiden Dames 03 HDS D2 Team
31-3-2019 12:30 Leiden Dames 09 Ring Pass Delft D7 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 IJssel DA 12 31 10 1 1 36 16 0
2 Voorne DA 12 30 10 0 2 61 13 0
3 Ring Pass Delft DA 12 27 9 0 3 31 12 0
4 Victoria DD 12 25 8 1 3 49 21 0
5 Voorhout DA 12 15 5 0 7 28 31 0
6 Leiden DB 12 15 4 3 5 22 22 0
7 Roomburg DC 12 14 4 2 6 17 34 0
8 Cartouche DE 12 13 3 4 5 12 23 0
9 Berkel-Rodenrijs DB 11 8 2 2 7 13 30 0
10 Leiden DC 11 4 0 4 7 7 45 0
11 hdm DE 12 3 0 3 9 8 37 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Leidse Hockey Club Roomburg DC 12:45 uit
31 mrt hdm DE 10:45 thuis - Veld 6
7 apr HC De IJssel DA 12:45 uit
14 apr HV Victoria DD 10:45 thuis - Veld 3
5 mei Ring Pass Delft DA n.n.b uit
12 mei V.M.H.C. CARTOUCHE DE 10:45 thuis - Veld 6
19 mei MHC Voorhout DA 11:30 uit
26 mei LOHC DB 10:45 uit
2 jun Berkel Rodenrijs DB 10:45 thuis - Veld 3
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 2 september 2018
Roomburg DC Berkel-Rodenrijs DB 5-1
zondag 9 september 2018
Ring Pass Delft DA hdm DE 4-0
Victoria DD IJssel DA 2-4
Voorhout DA Voorne DA 1-3
Cartouche DE Roomburg DC 1-1
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DB 1-2
zondag 16 september 2018
hdm DE Cartouche DE 0-0
Roomburg DC Voorhout DA 5-4
Leiden DB Victoria DD 2-2
Voorne DA Leiden DC 7-0
IJssel DA Ring Pass Delft DA 1-0
zondag 23 september 2018
Ring Pass Delft DA Victoria DD 5-1
Cartouche DE IJssel DA 1-5
Voorhout DA hdm DE 4-3
Berkel-Rodenrijs DB Voorne DA 0-5
Leiden DC Roomburg DC 1-1
zondag 30 september 2018
Leiden DB Ring Pass Delft DA 0-2
hdm DE Leiden DC 1-1
Victoria DD Cartouche DE 1-2
IJssel DA Voorhout DA 3-2
zondag 7 oktober 2018
Voorhout DA Victoria DD 1-3
Berkel-Rodenrijs DB hdm DE 2-0
Cartouche DE Ring Pass Delft DA 0-1
Voorne DA Leiden DB 2-1
Leiden DC IJssel DA 3-3
zondag 14 oktober 2018
IJssel DA Berkel-Rodenrijs DB 3-1
Ring Pass Delft DA Voorhout DA 2-1
Roomburg DC Voorne DA 0-8
Leiden DB Cartouche DE 1-1
woensdag 24 oktober 2018
Victoria DD Leiden DC 9-0
zondag 28 oktober 2018
Berkel-Rodenrijs DB Victoria DD 2-6
Leiden DC Ring Pass Delft DA 0-4
Voorhout DA Cartouche DE 1-0
Voorne DA hdm DE 6-1
Roomburg DC Leiden DB 0-4
zondag 4 november 2018
hdm DE Roomburg DC 0-1
IJssel DA Voorne DA 2-1
Ring Pass Delft DA Berkel-Rodenrijs DB 2-1
Cartouche DE Leiden DC 2-1
Leiden DB Voorhout DA 0-3
zondag 11 november 2018
Voorne DA Victoria DD 2-4
Roomburg DC IJssel DA 0-3
Leiden DC Voorhout DA 0-6
hdm DE Leiden DB 1-3
Berkel-Rodenrijs DB Cartouche DE 2-0
zondag 18 november 2018
IJssel DA hdm DE 3-0
Victoria DD Roomburg DC 7-1
Ring Pass Delft DA Voorne DA 2-3
Voorhout DA Berkel-Rodenrijs DB 5-1
Leiden DC Leiden DB 1-5
zondag 25 november 2018
Voorne DA Cartouche DE 8-2
Leiden DB IJssel DA 1-4
Roomburg DC Ring Pass Delft DA 1-4
Berkel-Rodenrijs DB Leiden DC 0-0
hdm DE Victoria DD 0-6
zondag 10 maart 2019
Leiden DB Berkel-Rodenrijs DB 2-2
Voorne DA Voorhout DA 9-0
Roomburg DC Cartouche DE 0-1
hdm DE Ring Pass Delft DA 0-5
IJssel DA Victoria DD 1-5
zondag 17 maart 2019
Ring Pass Delft DA IJssel DA 0-4
Victoria DD Leiden DB 3-1
Cartouche DE hdm DE 2-2
Voorhout DA Roomburg DC 0-2
Leiden DC Voorne DA 0-7