Senioren
 

Leiden Dames 12 Res. 4e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Alison Lee
Trainer Alison Sutton
Aanvoerder Lonneke Blom
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus D7 Voorhout D2 (O) 10:30
Craeyenhout D6 Roomburg D6 9:00
Groen-Geel D11 hdm D6 11:00
Leiden D12 Catwijck D4 14:15
Leonidas D25 Klein Zwitserland D5 12:30
Victoria D12 Leonidas D24 14:15

Arbitrage verplichting Leiden Dames 12

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
7-4-2019 10:45 Leiden/Leidse Studs D11 (DJ2) HDS DJ2 Team
24-3-2019 16:00 Leiden Dames 17 (DJ7) DSHC DJ3 (D7) Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leiden D12 13 28 9 1 3 40 17 0
2 Craeyenhout D6 13 26 8 2 3 31 8 0
3 Alecto D7 13 25 7 4 2 27 17 0
4 Catwijck D4 12 24 7 3 2 29 11 0
5 Klein Zwitserland D5 12 23 7 2 3 26 20 0
6 Roomburg D6 13 19 6 1 6 23 23 0
7 Victoria D12 13 17 5 2 6 20 30 0
8 Voorhout D2 13 13 5 1 7 26 35 3
9 Leonidas D24 13 12 2 6 5 20 29 0
10 Leonidas D25 13 11 3 2 8 20 30 0
11 hdm D6 13 8 2 2 9 12 32 0
12 Groen-Geel D11 13 7 1 4 8 12 34 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Catwijck D4 14:15 thuis - Veld 3
31 mrt R.H.V. Leonidas D24 12:30 uit
7 apr Craeyenhout D6 12:30 thuis - Veld 5
14 apr hdm D6 n.n.b uit
5 mei R.H.V. Leonidas D25 17:30 thuis - Veld 2
12 mei MHC Voorhout D2 15:30 uit
19 mei L.S.C. ALECTO D7 16:00 thuis - Veld 4
26 mei Klein Zwitserland D5 17:30 thuis - Veld 2
2 jun Groen-Geel D11 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Victoria D12 Groen-Geel D11 1-0
Leonidas D24 Alecto/Augustinus D7 2-2
Roomburg D6 Leiden D12 3-1
hdm D6 Leonidas D25 0-5
Klein Zwitserland D5 Catwijck D4 0-0
Voorhout D2 (O) Craeyenhout D6 0-5
zondag 16 september 2018
Leiden D12 Victoria D12 5-0
Catwijck D4 Roomburg D6 2-1
Leonidas D25 Voorhout D2 (O) 4-2
Alecto/Augustinus D7 hdm D6 1-1
Groen-Geel D11 Leonidas D24 7-1
Craeyenhout D6 Klein Zwitserland D5 7-1
zondag 23 september 2018
Klein Zwitserland D5 Leonidas D25 3-0
Voorhout D2 (O) Alecto/Augustinus D7 2-3
hdm D6 Groen-Geel D11 0-0
Leonidas D24 Victoria D12 1-3
Catwijck D4 Leiden D12 0-3
Roomburg D6 Craeyenhout D6 1-0
zondag 30 september 2018
Craeyenhout D6 Catwijck D4 0-1
Leiden D12 Leonidas D24 3-3
Leonidas D25 Roomburg D6 1-3
Victoria D12 hdm D6 3-1
Groen-Geel D11 Voorhout D2 (O) 1-1
Alecto/Augustinus D7 Klein Zwitserland D5 3-1
zondag 7 oktober 2018
Catwijck D4 Leonidas D25 0-2
Craeyenhout D6 Leiden D12 5-0
Roomburg D6 Alecto/Augustinus D7 0-3
hdm D6 Leonidas D24 2-1
Voorhout D2 (O) Victoria D12 2-3
Klein Zwitserland D5 Groen-Geel D11 5-0
zondag 14 oktober 2018
Leiden D12 hdm D6 4-0
Leonidas D25 Craeyenhout D6 1-4
Groen-Geel D11 Roomburg D6 0-4
Victoria D12 Klein Zwitserland D5 2-3
Leonidas D24 Voorhout D2 (O) 4-0
Alecto/Augustinus D7 Catwijck D4 1-1
zondag 28 oktober 2018
Klein Zwitserland D5 Leonidas D24 2-1
Voorhout D2 (O) hdm D6 3-1
Catwijck D4 Groen-Geel D11 6-0
Craeyenhout D6 Alecto/Augustinus D7 3-0
Leonidas D25 Leiden D12 0-3
Roomburg D6 Victoria D12 1-1
zondag 4 november 2018
hdm D6 Klein Zwitserland D5 2-3
Leiden D12 Voorhout D2 (O) 1-3
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D25 1-0
Groen-Geel D11 Craeyenhout D6 0-1
Victoria D12 Catwijck D4 1-4
Leonidas D24 Roomburg D6 0-4
zondag 11 november 2018
Craeyenhout D6 Victoria D12 1-0
Leonidas D25 Groen-Geel D11 2-2
Roomburg D6 hdm D6 1-0
Alecto/Augustinus D7 Leiden D12 1-2
Klein Zwitserland D5 Voorhout D2 (O) 5-1
Catwijck D4 Leonidas D24 0-0
zondag 18 november 2018
Klein Zwitserland D5 Leiden D12 0-3
Voorhout D2 (O) Roomburg D6 4-2
hdm D6 Catwijck D4 1-6
Leonidas D24 Craeyenhout D6 1-1
Victoria D12 Leonidas D25 1-1
Groen-Geel D11 Alecto/Augustinus D7 0-3
zondag 25 november 2018
Roomburg D6 Klein Zwitserland D5 0-2
Alecto/Augustinus D7 Victoria D12 6-3
Craeyenhout D6 hdm D6 2-0
Leiden D12 Groen-Geel D11 6-0
Catwijck D4 Voorhout D2 (O) 4-1
Leonidas D25 Leonidas D24 1-2
zondag 10 maart 2019
Alecto/Augustinus D7 Leonidas D24 2-2
Leiden D12 Roomburg D6 4-2
Craeyenhout D6 Voorhout D2 (O) 1-2
Leonidas D25 hdm D6 2-4
Groen-Geel D11 Victoria D12 0-2
zondag 17 maart 2019
Victoria D12 Leiden D12 0-5
Leonidas D24 Groen-Geel D11 2-2
hdm D6 Alecto/Augustinus D7 0-1
Voorhout D2 (O) Leonidas D25 5-1
Roomburg D6 Catwijck D4 1-5
Klein Zwitserland D5 Craeyenhout D6 1-1