Senioren
 

Leiden/Leidse Studs D11 (DJ2) 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Noortje Stijntjes
Aanvoerder Claire de Graaf
Aanvoerder Lotte de Jong
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs DJ2 Thor DJ1 (O) D2 15:00
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Victoria DJ2 (D11) 12:30
Leonidas DJ4 (D23) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 17:15
Noordwijk DJ1 (D3) Zoetermeer DJ2 12:45
Schoonhoven DJ1 HDS DJ2 13:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs D11 (DJ2)

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
7-4-2019 12:30 Leiden Dames 12 Craeyenhout D6 Team
24-3-2019 10:45 Leiden Dames 08 Groen-Geel D9 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Klein Zwitserland DJ1 12 28 9 1 2 33 18 0
2 Zoetermeer DJ2 11 23 7 2 2 26 15 0
3 Leiden DJ2 12 23 6 5 1 37 21 0
4 Schoonhoven DJ1 12 21 6 3 3 28 19 0
5 Berkel-Rodenrijs DJ2 12 18 4 6 2 22 20 0
6 Noordwijk DJ1 12 17 4 5 3 21 18 0
7 Victoria DJ2 12 16 6 1 5 26 27 3
8 Thor DJ1 11 15 5 0 6 19 14 0
9 HUDITO DJ3 12 7 2 1 9 12 25 0
10 HDS DJ2 12 6 2 0 10 9 33 0
11 Leonidas DJ4 12 5 1 2 9 10 33 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HV Victoria DJ2 (D11) 12:30 thuis - Veld 3
31 mrt Klein Zwitserland DJ1 (D4) 15:15 uit
7 apr HDS DJ2 10:45 thuis - Veld 5
14 apr R.H.V. Leonidas DJ4 n.n.b uit
5 mei Schoonhovense MHC DJ1 12:00 uit
19 mei Berkel Rodenrijs DJ2 n.n.b uit
26 mei Noordwijk DJ1 16:00 thuis - Veld 3
2 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer DJ2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Hudito DJ3 (D9) Leonidas DJ4 (D23) 5-0
Victoria DJ2 (D11) HDS DJ2 3-0
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Schoonhoven DJ1 0-4
Thor DJ1 (O) D2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 4-0
Noordwijk DJ1 (D3) Berkel-Rodenrijs DJ2 1-1
zondag 16 september 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Zoetermeer DJ2 0-0
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Hudito DJ3 (D9) 3-0
Schoonhoven DJ1 Noordwijk DJ1 (D3) 1-0
HDS DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 1-4
Leonidas DJ4 (D23) Victoria DJ2 (D11) 0-1
zondag 23 september 2018
Victoria DJ2 (D11) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-3
Zoetermeer DJ2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-3
HDS DJ2 Schoonhoven DJ1 2-3
maandag 24 september 2018
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Leonidas DJ4 (D23) 1-0
zondag 30 september 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Hudito DJ3 (D9) 2-1
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 2-2
Leonidas DJ4 (D23) HDS DJ2 1-2
Schoonhoven DJ1 Zoetermeer DJ2 2-4
Noordwijk DJ1 (D3) Thor DJ1 (O) D2 3-0
zondag 7 oktober 2018
Victoria DJ2 (D11) Berkel-Rodenrijs DJ2 1-3
Hudito DJ3 (D9) Noordwijk DJ1 (D3) 1-1
Thor DJ1 (O) D2 Zoetermeer DJ2 0-2
Leonidas DJ4 (D23) Schoonhoven DJ1 2-2
HDS DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-3
zondag 14 oktober 2018
Zoetermeer DJ2 Hudito DJ3 (D9) 1-0
Noordwijk DJ1 (D3) Victoria DJ2 (D11) 2-2
Berkel-Rodenrijs DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Leonidas DJ4 (D23) 7-0
Schoonhoven DJ1 Thor DJ1 (O) D2 3-1
zondag 21 oktober 2018
Thor DJ1 (O) D2 Berkel-Rodenrijs DJ2 4-1
zondag 28 oktober 2018
HDS DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Schoonhoven DJ1 1-1
Hudito DJ3 (D9) Thor DJ1 (O) D2 1-0
Victoria DJ2 (D11) Zoetermeer DJ2 0-4
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Noordwijk DJ1 (D3) 3-2
zondag 4 november 2018
Berkel-Rodenrijs DJ2 Leonidas DJ4 (D23) 2-2
Noordwijk DJ1 (D3) HDS DJ2 3-1
Zoetermeer DJ2 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 3-2
Schoonhoven DJ1 Hudito DJ3 (D9) 3-1
zondag 11 november 2018
HDS DJ2 Zoetermeer DJ2 0-3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Berkel-Rodenrijs DJ2 5-5
Victoria DJ2 (D11) Hudito DJ3 (D9) 3-2
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Thor DJ1 (O) D2 1-0
Leonidas DJ4 (D23) Noordwijk DJ1 (D3) 1-3
zondag 18 november 2018
Thor DJ1 (O) D2 HDS DJ2 2-0
Zoetermeer DJ2 Leonidas DJ4 (D23) 3-1
Noordwijk DJ1 (D3) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-1
Victoria DJ2 (D11) Schoonhoven DJ1 2-1
zondag 25 november 2018
Klein Zwitserland DJ1 (D4) Victoria DJ2 (D11) 6-4
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Zoetermeer DJ2 4-4
HDS DJ2 Hudito DJ3 (D9) 1-0
Schoonhoven DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-1
Leonidas DJ4 (D23) Thor DJ1 (O) D2 0-2
zondag 2 december 2018
Hudito DJ3 (D9) Klein Zwitserland DJ1 (D4) 0-2
Thor DJ1 (O) D2 Victoria DJ2 (D11) 5-1
zondag 10 maart 2019
Schoonhoven DJ1 Klein Zwitserland DJ1 (D4) 2-4
HDS DJ2 Victoria DJ2 (D11) 1-3
Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) Thor DJ1 (O) D2 2-1
Berkel-Rodenrijs DJ2 Noordwijk DJ1 (D3) 1-1
Leonidas DJ4 (D23) Hudito DJ3 (D9) 3-0
zondag 17 maart 2019
Noordwijk DJ1 (D3) Schoonhoven DJ1 1-5
Zoetermeer DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-3
Hudito DJ3 (D9) Leiden-Leidse Studs DJ2 (D11) 1-6
Klein Zwitserland DJ1 (D4) HDS DJ2 5-0
Victoria DJ2 (D11) Leonidas DJ4 (D23) 5-0