Senioren
 

Leiden/Leidse Studs D10 (DJ1) 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sanne Steggerda
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
DSHC DJ2 (D6) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 14:45
Dordrecht DJ1 Hudito DJ2 (D8) 12:45
HDS DJ1 (O) Crayenhout DJ1 (D5) 10:45
Leonidas DJ3 (D22) Ommoord DJ1 (D4) 15:45
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Berkel-Rodenrijs DJ1 14:30
Victoria DJ1 (D10) Scoop Delft DJ2 (D3) 12:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse Studs D10 (DJ1)

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 14:15 Leiden/Leidse studs D07 HV Westland D3 Team
31-3-2019 12:30 Leiden/Leidse Studs D13 (DJ3) V.M.H.C. CARTOUCHE DJ1 (D5) Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Berkel-Rodenrijs DJ1 13 36 12 0 1 49 9 0
2 HDS DJ1 13 30 10 0 3 45 14 0
3 Scoop Delft DJ2 13 28 9 1 3 56 22 0
4 Victoria DJ1 13 24 8 0 5 42 21 0
5 Dordrecht DJ1 13 23 7 2 4 38 22 0
6 Leonidas DJ3 13 20 6 2 5 25 33 0
7 Ring Pass Delft DJ1 13 18 6 0 7 26 35 0
8 Craeyenhout DJ1 13 16 5 1 7 21 34 0
9 HUDITO DJ2 12 13 4 1 7 21 21 0
10 Ommoord DJ1 13 13 4 1 8 27 45 0
11 Leiden DJ1 12 6 2 0 10 25 49 0
12 DSHC DJ2 13 0 0 0 13 8 78 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt DSHC DJ2 (D6) 14:45 uit
31 mrt HDS DJ1 (O) 10:45 thuis - Veld 4
7 apr Craeyenhout DJ1 n.n.b uit
14 apr HV Victoria DJ1 16:00 thuis - Veld 3
5 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club DJ1 16:00 thuis - Veld 2
12 mei OMHC DJ1 10:30 uit
19 mei Berkel Rodenrijs DJ1 12:30 thuis - Veld 3
26 mei Scoop Delft DJ2 n.n.b uit
2 jun Ring Pass Delft DJ1 16:00 thuis - Veld 3
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Ommoord DJ1 (D4) Scoop Delft DJ2 (D3) 3-4
Dordrecht DJ1 Ring Pass Delft DJ1 (D8) 5-1
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) Leonidas DJ3 (D22) 2-3
Crayenhout DJ1 (D5) Hudito DJ2 (D8) 0-3
HDS DJ1 (O) DSHC DJ2 (D6) 5-0
Berkel-Rodenrijs DJ1 Victoria DJ1 (D10) 3-2
zondag 16 september 2018
Hudito DJ2 (D8) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 2-1
Leonidas DJ3 (D22) Dordrecht DJ1 2-2
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Ommoord DJ1 (D4) 2-5
Victoria DJ1 (D10) HDS DJ1 (O) 0-4
Berkel-Rodenrijs DJ1 Scoop Delft DJ2 (D3) 2-1
DSHC DJ2 (D6) Crayenhout DJ1 (D5) 0-9
dinsdag 18 september 2018
Hudito DJ2 (D8) Dordrecht DJ1 1-2
zondag 23 september 2018
Ommoord DJ1 (D4) Leonidas DJ3 (D22) 4-2
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) DSHC DJ2 (D6) 12-0
Scoop Delft DJ2 (D3) Victoria DJ1 (D10) 3-1
Crayenhout DJ1 (D5) HDS DJ1 (O) 0-7
Berkel-Rodenrijs DJ1 Ring Pass Delft DJ1 (D8) 7-0
zondag 30 september 2018
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Scoop Delft DJ2 (D3) 1-7
Leonidas DJ3 (D22) Berkel-Rodenrijs DJ1 0-4
Hudito DJ2 (D8) Ommoord DJ1 (D4) 3-0
DSHC DJ2 (D6) Dordrecht DJ1 0-3
Victoria DJ1 (D10) Crayenhout DJ1 (D5) 6-1
HDS DJ1 (O) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 5-0
zondag 7 oktober 2018
Dordrecht DJ1 HDS DJ1 (O) 1-2
Ommoord DJ1 (D4) DSHC DJ2 (D6) 6-4
Berkel-Rodenrijs DJ1 Hudito DJ2 (D8) 1-0
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) Crayenhout DJ1 (D5) 6-2
Scoop Delft DJ2 (D3) Leonidas DJ3 (D22) 8-3
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Victoria DJ1 (D10) 3-1
zondag 14 oktober 2018
Crayenhout DJ1 (D5) Dordrecht DJ1 2-1
HDS DJ1 (O) Ommoord DJ1 (D4) 6-0
DSHC DJ2 (D6) Berkel-Rodenrijs DJ1 0-10
Hudito DJ2 (D8) Scoop Delft DJ2 (D3) 2-2
Leonidas DJ3 (D22) Ring Pass Delft DJ1 (D8) 2-1
Victoria DJ1 (D10) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 6-0
zondag 28 oktober 2018
Berkel-Rodenrijs DJ1 HDS DJ1 (O) 3-2
Ommoord DJ1 (D4) Crayenhout DJ1 (D5) 1-1
Dordrecht DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 9-0
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Hudito DJ2 (D8) 6-2
Leonidas DJ3 (D22) Victoria DJ1 (D10) 1-7
Scoop Delft DJ2 (D3) DSHC DJ2 (D6) 9-0
zondag 4 november 2018
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) Ommoord DJ1 (D4) 1-4
Crayenhout DJ1 (D5) Berkel-Rodenrijs DJ1 0-3
DSHC DJ2 (D6) Ring Pass Delft DJ1 (D8) 1-2
Hudito DJ2 (D8) Leonidas DJ3 (D22) 0-1
Victoria DJ1 (D10) Dordrecht DJ1 5-1
HDS DJ1 (O) Scoop Delft DJ2 (D3) 2-1
zondag 11 november 2018
Ommoord DJ1 (D4) Dordrecht DJ1 1-4
Berkel-Rodenrijs DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 4-0
Hudito DJ2 (D8) Victoria DJ1 (D10) 1-3
Leonidas DJ3 (D22) DSHC DJ2 (D6) 5-1
Ring Pass Delft DJ1 (D8) HDS DJ1 (O) 1-0
Scoop Delft DJ2 (D3) Crayenhout DJ1 (D5) 4-0
zondag 18 november 2018
Ommoord DJ1 (D4) Victoria DJ1 (D10) 2-3
Dordrecht DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 3-1
Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) Scoop Delft DJ2 (D3) 1-7
Crayenhout DJ1 (D5) Ring Pass Delft DJ1 (D8) 1-0
HDS DJ1 (O) Leonidas DJ3 (D22) 2-0
DSHC DJ2 (D6) Hudito DJ2 (D8) 0-4
zondag 25 november 2018
Hudito DJ2 (D8) HDS DJ1 (O) 2-3
Berkel-Rodenrijs DJ1 Ommoord DJ1 (D4) 6-0
Leonidas DJ3 (D22) Crayenhout DJ1 (D5) 2-0
Victoria DJ1 (D10) DSHC DJ2 (D6) 3-0
Scoop Delft DJ2 (D3) Dordrecht DJ1 5-4
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 4-1
zondag 10 maart 2019
DSHC DJ2 (D6) HDS DJ1 (O) 2-7
Hudito DJ2 (D8) Crayenhout DJ1 (D5) 1-2
Leonidas DJ3 (D22) Leiden-Leidse Studs DJ1 (D10) 3-1
Ring Pass Delft DJ1 (D8) Dordrecht DJ1 1-2
Scoop Delft DJ2 (D3) Ommoord DJ1 (D4) 5-0
Victoria DJ1 (D10) Berkel-Rodenrijs DJ1 1-2
zondag 17 maart 2019
Ommoord DJ1 (D4) Ring Pass Delft DJ1 (D8) 1-4
HDS DJ1 (O) Victoria DJ1 (D10) 0-4
Crayenhout DJ1 (D5) DSHC DJ2 (D6) 3-0
Dordrecht DJ1 Leonidas DJ3 (D22) 1-1
Scoop Delft DJ2 (D3) Berkel-Rodenrijs DJ1 0-3