Senioren
 

Leiden Dames 09 Res. 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Hanne Houwaard
Trainer Oscar Allan
Aanvoerder Sanne Bouwman
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Craeyenhout D4 20 52 17 1 2 90 18 0
2 HUDITO D7 20 50 16 2 2 68 26 0
3 Barendrecht D2 20 48 16 0 4 62 21 0
4 Ring Pass Delft D7 20 40 13 1 6 68 32 0
5 Leonidas D20 20 37 12 1 7 77 35 0
6 Alecto D6 20 34 11 1 8 71 52 0
7 Victoria D9 20 20 6 2 12 36 79 0
8 Leonidas D21 20 16 5 1 14 26 55 0
9 Leiden D9 20 13 4 1 15 27 85 0
10 Groen-Geel D10 20 9 2 3 15 15 66 0
11 Pollux D3 20 4 1 1 18 25 96 0
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Groen-Geel D10 Leonidas D20 1-7
Victoria D9 Catwijck D3 4-1
Pollux D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Leonidas D21 Ring Pass Delft D7 0-1
Leiden D9 Alecto/Augustinus D6 0-6
Craeyenhout D4 HUDITO D7 4-2
zondag 16 september 2018
Ring Pass Delft D7 Groen-Geel D10 4-0
Catwijck D3 Leonidas D21 3-8
HUDITO D7 Victoria D9 5-1
Barendrecht D2 (O) Craeyenhout D4 0-3
Leonidas D20 Leiden D9 5-0
Alecto/Augustinus D6 Pollux D3 3-2
zondag 23 september 2018
Victoria D9 Barendrecht D2 (O) 0-1
Craeyenhout D4 Alecto/Augustinus D6 4-1
Pollux D3 Leonidas D20 0-6
Leiden D9 Groen-Geel D10 3-1
Catwijck D3 Ring Pass Delft D7 1-7
Leonidas D21 HUDITO D7 0-3
zondag 30 september 2018
Groen-Geel D10 Pollux D3 0-0
Leonidas D20 Craeyenhout D4 2-4
Barendrecht D2 (O) Leonidas D21 4-1
HUDITO D7 Catwijck D3 7-1
Ring Pass Delft D7 Leiden D9 9-0
Alecto/Augustinus D6 Victoria D9 5-0
zondag 7 oktober 2018
HUDITO D7 Ring Pass Delft D7 1-0
Pollux D3 Leiden D9 1-6
Leonidas D21 Alecto/Augustinus D6 0-4
Craeyenhout D4 Groen-Geel D10 5-0
Catwijck D3 Barendrecht D2 (O) 0-3
Victoria D9 Leonidas D20 0-4
zondag 14 oktober 2018
Ring Pass Delft D7 Pollux D3 7-0
Barendrecht D2 (O) HUDITO D7 1-2
Groen-Geel D10 Victoria D9 0-3
Leiden D9 Craeyenhout D4 0-3
Leonidas D20 Leonidas D21 6-1
zondag 28 oktober 2018
Victoria D9 Leiden D9 4-3
Craeyenhout D4 Pollux D3 7-2
Barendrecht D2 (O) Ring Pass Delft D7 4-2
HUDITO D7 Alecto/Augustinus D6 4-2
Leonidas D21 Groen-Geel D10 1-2
zondag 4 november 2018
Pollux D3 Victoria D9 3-4
Ring Pass Delft D7 Craeyenhout D4 3-2
Alecto/Augustinus D6 Barendrecht D2 (O) 1-2
Leonidas D20 HUDITO D7 1-3
Leiden D9 Leonidas D21 0-1
zondag 11 november 2018
Alecto/Augustinus D6 Ring Pass Delft D7 1-5
Victoria D9 Craeyenhout D4 0-5
Barendrecht D2 (O) Leonidas D20 0-2
HUDITO D7 Groen-Geel D10 2-1
Leonidas D21 Pollux D3 1-4
zondag 18 november 2018
Groen-Geel D10 Barendrecht D2 (O) 1-3
Leonidas D20 Alecto/Augustinus D6 2-2
Leiden D9 HUDITO D7 0-2
Victoria D9 Ring Pass Delft D7 2-4
Craeyenhout D4 Leonidas D21 1-1
zondag 25 november 2018
Alecto/Augustinus D6 Groen-Geel D10 6-0
Barendrecht D2 (O) Leiden D9 7-0
Ring Pass Delft D7 Leonidas D20 2-3
HUDITO D7 Pollux D3 7-0
Leonidas D21 Victoria D9 1-2
zondag 10 maart 2019
Alecto/Augustinus D6 Leiden D9 9-1
Ring Pass Delft D7 Leonidas D21 2-0
Barendrecht D2 (O) Pollux D3 4-2
Leonidas D20 Groen-Geel D10 5-1
zondag 17 maart 2019
Groen-Geel D10 Ring Pass Delft D7 1-4
Leiden D9 Leonidas D20 1-2
Pollux D3 Alecto/Augustinus D6 1-4
Victoria D9 HUDITO D7 4-4
Craeyenhout D4 Barendrecht D2 (O) 0-3
zondag 24 maart 2019
Barendrecht D2 (O) Victoria D9 4-0
Groen-Geel D10 Leiden D9 2-2
Leonidas D20 Pollux D3 5-0
Alecto/Augustinus D6 Craeyenhout D4 0-5
HUDITO D7 Leonidas D21 5-1
zondag 31 maart 2019
Victoria D9 Alecto/Augustinus D6 3-2
Craeyenhout D4 Leonidas D20 4-2
Pollux D3 Groen-Geel D10 1-3
Leiden D9 Ring Pass Delft D7 1-6
Leonidas D21 Barendrecht D2 (O) 1-4
donderdag 4 april 2019
Leiden D9 Pollux D3 4-1
zondag 7 april 2019
Leonidas D20 Victoria D9 12-1
Ring Pass Delft D7 HUDITO D7 0-0
Groen-Geel D10 Craeyenhout D4 0-6
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D21 6-1
zondag 14 april 2019
Leonidas D21 Leonidas D20 1-5
Victoria D9 Groen-Geel D10 1-1
Craeyenhout D4 Leiden D9 11-1
HUDITO D7 Barendrecht D2 (O) 3-0
donderdag 18 april 2019
Pollux D3 Ring Pass Delft D7 0-9
vrijdag 19 april 2019
HUDITO D7 Craeyenhout D4 0-2
zondag 5 mei 2019
Pollux D3 Craeyenhout D4 0-7
Leiden D9 Victoria D9 4-2
Groen-Geel D10 Leonidas D21 0-3
Alecto/Augustinus D6 HUDITO D7 3-7
Ring Pass Delft D7 Barendrecht D2 (O) 1-2
zondag 12 mei 2019
Leonidas D21 Leiden D9 4-0
Victoria D9 Pollux D3 6-5
Craeyenhout D4 Ring Pass Delft D7 5-1
Barendrecht D2 (O) Alecto/Augustinus D6 10-2
HUDITO D7 Leonidas D20 4-3
zondag 19 mei 2019
Ring Pass Delft D7 Alecto/Augustinus D6 1-6
Craeyenhout D4 Victoria D9 8-0
Pollux D3 Leonidas D21 1-4
Groen-Geel D10 HUDITO D7 0-2
Leonidas D20 Barendrecht D2 (O) 0-2
zondag 26 mei 2019
Leonidas D21 Craeyenhout D4 0-4
Alecto/Augustinus D6 Leonidas D20 5-3
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D10 5-0
HUDITO D7 Leiden D9 6-1
Ring Pass Delft D7 Victoria D9 4-2
zondag 2 juni 2019
Victoria D9 Leonidas D21 1-4
Pollux D3 HUDITO D7 2-6
Leiden D9 Barendrecht D2 (O) 0-3
Groen-Geel D10 Alecto/Augustinus D6 1-3
Leonidas D20 Ring Pass Delft D7 2-3