Senioren
 

Leiden Dames 03 Res. 2e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Bas Pinkster
Aanvoerder Jasmijn van Dongen
Aanvoerder Emma Meijer
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D3 22 57 18 3 1 68 24 0
2 Leiden D3 22 52 16 4 2 69 26 0
3 Victoria D4 22 46 14 4 4 66 31 0
4 Berkel-Rodenrijs D2 22 39 12 3 7 64 46 0
5 Forescate D2 22 34 10 4 8 40 30 0
6 Catwijck D2 22 32 10 2 10 56 47 0
7 HDS D2 22 29 8 5 9 47 41 0
8 Roomburg D4 22 26 8 2 12 48 61 0
9 Alphen D2 22 23 7 2 13 34 46 0
10 Schiedam D3 22 21 6 3 13 33 45 0
11 Alecto D4 22 19 6 1 15 46 63 0
12 Ypenburg D2 22 1 0 1 21 20 131 0
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Victoria D4 Catwijck D2 (O) 0-0
Alecto D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) HDS D2 4-0
Leiden D3 hdm D3 1-3
Roomburg D4 Schiedam D3 2-2
Alphen D2 (O) Ypenburg D2 (O) 4-0
zondag 16 september 2018
Schiedam D3 Leiden D3 0-5
Ypenburg D2 (O) Roomburg D4 1-5
HDS D2 Alphen D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Forescate D2 (O) 2-0
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Victoria D4 0-1
hdm D3 Alecto D4 3-1
zondag 23 september 2018
Catwijck D2 (O) HDS D2 0-1
Roomburg D4 Alphen D2 (O) 2-1
Leiden D3 Ypenburg D2 (O) 12-3
Alecto D4 Schiedam D3 1-1
Victoria D4 hdm D3 1-1
Forescate D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-2
zondag 30 september 2018
HDS D2 Roomburg D4 2-4
Alphen D2 (O) Leiden D3 0-2
Ypenburg D2 (O) Alecto D4 3-5
Schiedam D3 Victoria D4 0-1
hdm D3 Forescate D2 (O) 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Catwijck D2 (O) 4-2
zondag 7 oktober 2018
Forescate D2 (O) Schiedam D3 0-2
Alecto D4 Alphen D2 (O) 3-1
Catwijck D2 (O) hdm D3 2-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) HDS D2 4-4
Leiden D3 Roomburg D4 5-1
Victoria D4 Ypenburg D2 (O) 10-0
zondag 14 oktober 2018
Alphen D2 (O) Victoria D4 1-3
Ypenburg D2 (O) Forescate D2 (O) 1-1
HDS D2 Leiden D3 1-1
Schiedam D3 Catwijck D2 (O) 0-2
hdm D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-0
Roomburg D4 Alecto D4 5-2
zondag 28 oktober 2018
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Schiedam D3 1-0
hdm D3 HDS D2 0-3
Alecto D4 Leiden D3 1-2
Catwijck D2 (O) Ypenburg D2 (O) 8-0
Victoria D4 Roomburg D4 2-2
Forescate D2 (O) Alphen D2 (O) 2-1
zondag 4 november 2018
Roomburg D4 Forescate D2 (O) 1-0
Leiden D3 Victoria D4 2-0
Alphen D2 (O) Catwijck D2 (O) 3-2
Ypenburg D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 4-10
Schiedam D3 hdm D3 0-2
HDS D2 Alecto D4 0-3
zondag 11 november 2018
Forescate D2 (O) Leiden D3 1-1
Victoria D4 Alecto D4 5-2
Schiedam D3 HDS D2 1-0
hdm D3 Ypenburg D2 (O) 7-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alphen D2 (O) 5-1
donderdag 15 november 2018
Catwijck D2 (O) Roomburg D4 0-5
zondag 18 november 2018
Ypenburg D2 (O) Schiedam D3 1-4
Alphen D2 (O) hdm D3 0-2
Roomburg D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-4
Leiden D3 Catwijck D2 (O) 1-1
Victoria D4 HDS D2 2-2
zondag 25 november 2018
HDS D2 Ypenburg D2 (O) 8-0
Catwijck D2 (O) Alecto D4 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leiden D3 3-4
hdm D3 Roomburg D4 2-1
Schiedam D3 Alphen D2 (O) 1-2
Forescate D2 (O) Victoria D4 1-4
dinsdag 27 november 2018
Alecto D4 Forescate D2 (O) 1-2
zondag 10 maart 2019
HDS D2 Forescate D2 (O) 1-1
Catwijck D2 (O) Victoria D4 3-5
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Alecto D4 3-2
Schiedam D3 Roomburg D4 4-1
hdm D3 Leiden D3 2-2
Ypenburg D2 (O) Alphen D2 (O) 1-2
zondag 17 maart 2019
Alphen D2 (O) HDS D2 4-2
Roomburg D4 Ypenburg D2 (O) 5-0
Leiden D3 Schiedam D3 2-1
Alecto D4 hdm D3 2-6
Victoria D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Forescate D2 (O) Catwijck D2 (O) 2-1
zondag 24 maart 2019
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Forescate D2 (O) 1-3
HDS D2 Catwijck D2 (O) 3-2
hdm D3 Victoria D4 2-1
Alphen D2 (O) Roomburg D4 4-0
Ypenburg D2 (O) Leiden D3 0-3
Schiedam D3 Alecto D4 2-4
zondag 31 maart 2019
Catwijck D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Roomburg D4 HDS D2 0-4
Leiden D3 Alphen D2 (O) 4-1
Alecto D4 Ypenburg D2 (O) 5-3
Victoria D4 Schiedam D3 5-1
Forescate D2 (O) hdm D3 0-1
zondag 7 april 2019
Schiedam D3 Forescate D2 (O) 1-2
hdm D3 Catwijck D2 (O) 4-0
HDS D2 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-3
Ypenburg D2 (O) Victoria D4 0-8
Alphen D2 (O) Alecto D4 5-2
Roomburg D4 Leiden D3 1-6
zondag 14 april 2019
Catwijck D2 (O) Schiedam D3 7-3
Berkel-Rodenrijs D2 (O) hdm D3 3-3
Leiden D3 HDS D2 2-1
Alecto D4 Roomburg D4 2-3
Victoria D4 Alphen D2 (O) 3-1
Forescate D2 (O) Ypenburg D2 (O) 7-0
dinsdag 30 april 2019
Alphen D2 (O) Forescate D2 (O) 0-0
zondag 5 mei 2019
HDS D2 hdm D3 2-5
Schiedam D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-2
Ypenburg D2 (O) Catwijck D2 (O) 0-4
Roomburg D4 Victoria D4 1-3
Leiden D3 Alecto D4 4-1
zondag 12 mei 2019
Catwijck D2 (O) Alphen D2 (O) 3-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Ypenburg D2 (O) 7-0
hdm D3 Schiedam D3 1-0
Alecto D4 HDS D2 1-2
Victoria D4 Leiden D3 0-3
Forescate D2 (O) Roomburg D4 4-1
zondag 19 mei 2019
Ypenburg D2 (O) hdm D3 0-7
HDS D2 Schiedam D3 3-2
Alphen D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Alecto D4 Victoria D4 4-5
Leiden D3 Forescate D2 (O) 2-0
Roomburg D4 Catwijck D2 (O) 5-6
zondag 26 mei 2019
HDS D2 Victoria D4 0-1
Catwijck D2 (O) Leiden D3 4-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D4 4-0
hdm D3 Alphen D2 (O) 4-0
Schiedam D3 Ypenburg D2 (O) 4-1
Forescate D2 (O) Alecto D4 0-1
zondag 2 juni 2019
Roomburg D4 hdm D3 1-3
Alphen D2 (O) Schiedam D3 0-2
Ypenburg D2 (O) HDS D2 0-5
Leiden D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-1
Alecto D4 Catwijck D2 (O) 0-2
Victoria D4 Forescate D2 (O) 3-4