Senioren
 

Leiden/Leidse Studs D02 Reserve overgangsklasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Harry Kleuver
Trainer Harry Kleuver
Aanvoerder Anne Middeldorp
Aanvoerder Simone Schoof
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D2 hdm D2 (O)
HBS D2 (O) Cartouche D2 (O)
HUDITO D2 (O) Almere D2 (O)
Klein Zwitserland D2 (O) Amsterdam D3
Leiden D2 (O) Leonidas D4
Ring Pass Delft D3 Pinoké D3
 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 hdm D2 11 26 8 2 1 29 12 0
2 HBS D2 11 22 6 4 1 33 21 0
3 Almere D2 11 21 6 3 2 25 14 0
4 Leonidas D4 11 18 5 3 3 25 20 0
5 Klein Zwitserland D2 11 18 5 3 3 20 19 0
6 Pinoké D3 11 17 5 2 4 33 22 0
7 Groen-Geel D2 11 16 4 4 3 11 16 0
8 Cartouche D2 11 12 3 3 5 19 20 0
9 HUDITO D2 11 12 3 3 5 19 25 0
10 Amsterdam D3 11 9 2 3 6 18 24 0
11 Leiden D2 11 7 2 1 8 16 29 0
12 Ring Pass Delft D3 11 3 0 3 8 13 39 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt R.H.V. Leonidas D4 n.n.b thuis
17 mrt V.M.H.C. CARTOUCHE D2 n.n.b uit
24 mrt Groen-Geel D2 n.n.b thuis
31 mrt Pinoké D3 n.n.b uit
7 apr Klein Zwitserland D2 n.n.b thuis
14 apr Almeerse HC D2 n.n.b uit
5 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b thuis
12 mei AH & BC D3 n.n.b uit
19 mei Ring Pass Delft D3 n.n.b thuis
26 mei hdm D2 n.n.b thuis
2 jun MHCHBS D2 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Pinoké D3 Ring Pass Delft D3 9-1
Cartouche D2 (O) HBS D2 (O) 3-3
Almere D2 (O) HUDITO D2 (O) 5-0
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2 (O) 1-1
Leonidas D4 Leiden D2 (O) 2-0
hdm D2 (O) Groen-Geel D2 4-1
zondag 16 september 2018
Leiden D2 (O) Cartouche D2 (O) 1-4
HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-3
Ring Pass Delft D3 Almere D2 (O) 1-3
HBS D2 (O) Pinoké D3 4-3
Klein Zwitserland D2 (O) hdm D2 (O) 0-0
Groen-Geel D2 Leonidas D4 2-2
zondag 23 september 2018
hdm D2 (O) HUDITO D2 (O) 2-1
Groen-Geel D2 Leiden D2 (O) 3-2
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
Amsterdam D3 Ring Pass Delft D3 3-3
Almere D2 (O) HBS D2 (O) 2-2
zondag 30 september 2018
Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 2-2
Ring Pass Delft D3 hdm D2 (O) 1-4
Leiden D2 (O) Pinoké D3 2-2
HUDITO D2 (O) Leonidas D4 3-3
Klein Zwitserland D2 (O) Groen-Geel D2 0-0
HBS D2 (O) Amsterdam D3 2-1
zondag 7 oktober 2018
Almere D2 (O) Pinoké D3 4-1
Amsterdam D3 Cartouche D2 (O) 3-3
hdm D2 (O) HBS D2 (O) 3-2
Leonidas D4 Ring Pass Delft D3 4-2
Klein Zwitserland D2 (O) Leiden D2 (O) 5-3
Groen-Geel D2 HUDITO D2 (O) 1-0
zondag 14 oktober 2018
HUDITO D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 4-2
Leiden D2 (O) Almere D2 (O) 1-3
Ring Pass Delft D3 Groen-Geel D2 1-1
Pinoké D3 Amsterdam D3 3-2
HBS D2 (O) Leonidas D4 4-2
Cartouche D2 (O) hdm D2 (O) 1-3
dinsdag 16 oktober 2018
Pinoké D3 Cartouche D2 (O) 2-1
zondag 28 oktober 2018
Klein Zwitserland D2 (O) Ring Pass Delft D3 3-1
Leonidas D4 Cartouche D2 (O) 2-1
HUDITO D2 (O) Leiden D2 (O) 2-1
hdm D2 (O) Pinoké D3 3-1
Amsterdam D3 Almere D2 (O) 2-0
Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 0-0
zondag 4 november 2018
Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-1
Ring Pass Delft D3 HUDITO D2 (O) 2-2
HBS D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 4-2
Pinoké D3 Leonidas D4 2-2
Almere D2 (O) hdm D2 (O) 1-1
Leiden D2 (O) Amsterdam D3 2-0
zondag 11 november 2018
hdm D2 (O) Amsterdam D3 4-1
Ring Pass Delft D3 Leiden D2 (O) 0-2
HUDITO D2 (O) HBS D2 (O) 2-2
Klein Zwitserland D2 (O) Cartouche D2 (O) 0-2
Leonidas D4 Almere D2 (O) 2-3
Groen-Geel D2 Pinoké D3 0-5
zondag 18 november 2018
Amsterdam D3 Leonidas D4 1-2
Cartouche D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-3
Pinoké D3 Klein Zwitserland D2 (O) 2-3
Almere D2 (O) Groen-Geel D2 1-0
HBS D2 (O) Ring Pass Delft D3 7-1
hdm D2 (O) Leiden D2 (O) 5-0
zondag 25 november 2018
Groen-Geel D2 Amsterdam D3 2-1
Leiden D2 (O) HBS D2 (O) 2-3
Klein Zwitserland D2 (O) Almere D2 (O) 2-1
Ring Pass Delft D3 Cartouche D2 (O) 0-1
Leonidas D4 hdm D2 (O) 3-0
HUDITO D2 (O) Pinoké D3 0-3