Senioren
 

Leiden/Leidse studs D07 Res. 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Loes Stijntjes
Aanvoerder Charlotte Van Koeveringe
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D3 Westland D3 12:15
Groen-Geel D8 Spijkenisse D2 (O) 9:30
Leonidas D17 Rijswijk D4 9:30
Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D16 16:00
Ommoord D3 hdm D4 10:45

Arbitrage verplichting Leiden/Leidse studs D07

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 16:00 Leiden/Leidse Studs D10 (DJ1) HV Victoria DJ1 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westland D3 14 42 14 0 0 65 9 0
2 hdm D4 14 33 11 0 3 46 20 0
3 Leiden D7 16 31 10 1 5 49 21 0
4 Craeyenhout D3 15 29 10 2 3 46 24 3
5 Nieuwkoop D2 14 25 8 1 5 43 27 0
6 Groen-Geel D8 14 24 8 0 6 44 27 0
7 Leonidas D17 14 20 6 2 6 29 31 0
8 Spijkenisse D2 14 15 4 3 7 30 41 0
9 Pijnacker D3 15 13 4 1 10 27 56 0
10 Rijswijk D4 14 9 3 0 11 13 43 0
11 Leonidas D16 14 6 2 0 12 12 60 0
12 Ommoord D3 14 3 1 0 13 14 59 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr HV Westland D3 14:15 thuis - Veld 3
5 mei HC Nieuwkoop D2 14:15 thuis - Veld 2
12 mei OMHC D3 14:00 uit
19 mei R.H.V. Leonidas D17 10:45 thuis - Veld 3
26 mei Groen-Geel D8 n.n.b uit
2 jun HV Spijkenisse D2 14:15 thuis - Veld 3
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Ommoord D3 Groen-Geel D8 2-4
Leonidas D17 Westland D3 1-5
Nieuwkoop D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 7-1
Leiden-Leidse Studs D7 Rijswijk D4 5-1
Craeyenhout D3 hdm D4 1-8
Pijnacker D3 Leonidas D16 5-2
zondag 16 september 2018
Rijswijk D4 Nieuwkoop D2 (O) 0-2
hdm D4 Leiden-Leidse Studs D7 5-3
Spijkenisse D2 (O) Ommoord D3 2-3
Westland D3 Pijnacker D3 2-1
Groen-Geel D8 Leonidas D17 3-2
zondag 23 september 2018
Leonidas D17 Spijkenisse D2 (O) 1-1
Ommoord D3 Rijswijk D4 0-1
Nieuwkoop D2 (O) hdm D4 0-2
Craeyenhout D3 Pijnacker D3 2-3
Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D16 9-0
Groen-Geel D8 Westland D3 0-3
zondag 30 september 2018
Rijswijk D4 Leonidas D17 0-2
Pijnacker D3 Leiden-Leidse Studs D7 0-4
Leonidas D16 Nieuwkoop D2 (O) 1-4
hdm D4 Ommoord D3 8-0
Spijkenisse D2 (O) Groen-Geel D8 2-4
Westland D3 Craeyenhout D3 5-2
woensdag 3 oktober 2018
Westland D3 Spijkenisse D2 (O) 7-1
zondag 7 oktober 2018
Groen-Geel D8 Rijswijk D4 4-1
Leonidas D17 hdm D4 3-4
Leiden-Leidse Studs D7 Craeyenhout D3 1-1
Nieuwkoop D2 (O) Pijnacker D3 10-3
Ommoord D3 Leonidas D16 2-3
zondag 14 oktober 2018
Westland D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-0
hdm D4 Groen-Geel D8 2-1
Leonidas D16 Leonidas D17 1-3
Pijnacker D3 Ommoord D3 4-2
Craeyenhout D3 Nieuwkoop D2 (O) 4-0
Rijswijk D4 Spijkenisse D2 (O) 1-4
zondag 21 oktober 2018
Leonidas D16 Craeyenhout D3 0-4
zondag 28 oktober 2018
Ommoord D3 Craeyenhout D3 0-6
Groen-Geel D8 Leonidas D16 10-0
Spijkenisse D2 (O) hdm D4 1-2
Rijswijk D4 Westland D3 0-6
Nieuwkoop D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-0
Leonidas D17 Pijnacker D3 3-2
zondag 4 november 2018
Leiden-Leidse Studs D7 Ommoord D3 3-1
Westland D3 Nieuwkoop D2 (O) 5-1
hdm D4 Rijswijk D4 3-1
Leonidas D16 Spijkenisse D2 (O) 2-3
Pijnacker D3 Groen-Geel D8 0-7
Craeyenhout D3 Leonidas D17 1-1
zondag 11 november 2018
Leonidas D17 Leiden-Leidse Studs D7 3-1
Ommoord D3 Nieuwkoop D2 (O) 0-8
hdm D4 Westland D3 1-3
Rijswijk D4 Leonidas D16 2-1
Spijkenisse D2 (O) Pijnacker D3 3-3
Groen-Geel D8 Craeyenhout D3 1-2
zondag 18 november 2018
Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D17 1-3
Ommoord D3 Westland D3 0-7
Leiden-Leidse Studs D7 Groen-Geel D8 3-1
Leonidas D16 hdm D4 0-2
Pijnacker D3 Rijswijk D4 3-2
Craeyenhout D3 Spijkenisse D2 (O) 3-2
dinsdag 20 november 2018
Westland D3 Leonidas D16 10-0
zondag 25 november 2018
Leonidas D17 Ommoord D3 3-1
hdm D4 Pijnacker D3 4-0
Groen-Geel D8 Nieuwkoop D2 (O) 2-5
Spijkenisse D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-2
Rijswijk D4 Craeyenhout D3 0-5
zondag 2 december 2018
Leiden-Leidse Studs D7 Pijnacker D3 5-0
zondag 3 maart 2019
Craeyenhout D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-1
zondag 10 maart 2019
hdm D4 Craeyenhout D3 1-4
Spijkenisse D2 (O) Nieuwkoop D2 (O) 2-2
Groen-Geel D8 Ommoord D3 3-1
Westland D3 Leonidas D17 3-0
Leonidas D16 Pijnacker D3 1-0
Rijswijk D4 Leiden-Leidse Studs D7 0-5
zondag 17 maart 2019
Leonidas D17 Groen-Geel D8 1-4
Nieuwkoop D2 (O) Rijswijk D4 2-0
Pijnacker D3 Westland D3 2-3
Craeyenhout D3 Leonidas D16 2-0
Leiden-Leidse Studs D7 hdm D4 3-0
Ommoord D3 Spijkenisse D2 (O) 1-3
zondag 24 maart 2019
Westland D3 Groen-Geel D8 3-0
Spijkenisse D2 (O) Leonidas D17 4-3
Rijswijk D4 Ommoord D3 4-1
hdm D4 Nieuwkoop D2 (O) 4-0
Pijnacker D3 Craeyenhout D3 1-6
Leonidas D16 Leiden-Leidse Studs D7 1-4