Senioren
 

Leiden Dames 05 Res. 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Trainer Roderik van Rossem
Aanvoerder Lisanne Tebeest
Aanvoerder Lara Tullenaar
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 24 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D3 Alecto D5 14:30
Groen-Geel D6 Rotterdam D4 12:45
Leiden D5 Pijnacker D2 (O) 12:30
Leonidas D11 Forescate D4 12:30
Leonidas D12 Ring Pass Delft D6 15:45
Victoria D6 Schiedam D8 11:00

Arbitrage verplichting Leiden Dames 05

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 12:30 Leiden Dames 06 HC Feijenoord D1 Team
24-3-2019 10:45 Leiden Dames 04 Klein Zwitserland D3 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pijnacker D2 13 39 13 0 0 65 13 0
2 Leonidas D12 13 28 9 1 3 35 23 0
3 Leonidas D11 13 26 8 2 3 30 23 0
4 Ring Pass Delft D6 13 25 7 4 2 35 18 0
5 Groen-Geel D6 13 21 6 3 4 26 25 0
6 Schiedam D8 13 18 5 3 5 24 23 0
7 Victoria D6 14 17 5 2 7 37 30 0
8 Alecto D5 14 17 5 2 7 30 32 0
9 Leiden D5 13 15 4 3 6 25 32 0
10 Rotterdam D4 13 14 4 2 7 27 31 0
11 Forescate D4 13 5 1 2 10 12 33 0
12 Dordrecht D3 13 0 0 0 13 7 70 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt HC Pijnacker D2 (O) 12:30 thuis - Veld 2
31 mrt MHC Forescate D4 11:00 uit
7 apr R.H.V. Leonidas D11 n.n.b uit
14 apr R.H.V. Leonidas D12 10:45 thuis - Veld 4
5 mei Dordrechtse Mixed Hockey Club D3 n.n.b uit
12 mei HV Victoria D6 12:30 thuis - Veld 4
19 mei Groen-Geel D6 n.n.b uit
26 mei Hockey Club Rotterdam D4 12:30 thuis - Veld 4
2 jun HC Schiedam D8 n.n.b uit
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Groen-Geel D6 Victoria D6 0-3
Rotterdam D4 Dordrecht D3 7-0
Pijnacker D2 (O) Leonidas D11 5-1
Schiedam D8 Leonidas D12 3-1
Ring Pass Delft D6 Forescate D4 5-1
Alecto D5 Leiden D5 2-3
zondag 16 september 2018
Leonidas D11 Groen-Geel D6 3-2
Forescate D4 Pijnacker D2 (O) 1-5
Leonidas D12 Alecto D5 4-2
Dordrecht D3 Schiedam D8 0-1
Victoria D6 Rotterdam D4 1-1
Leiden D5 Ring Pass Delft D6 2-6
zondag 23 september 2018
Ring Pass Delft D6 Leonidas D12 1-1
Alecto D5 Dordrecht D3 5-1
Schiedam D8 Victoria D6 3-2
Rotterdam D4 Groen-Geel D6 1-3
Forescate D4 Leonidas D11 0-2
Pijnacker D2 (O) Leiden D5 4-0
zondag 30 september 2018
Leiden D5 Forescate D4 2-1
Leonidas D11 Rotterdam D4 6-4
Leonidas D12 Pijnacker D2 (O) 2-5
Groen-Geel D6 Schiedam D8 4-2
Victoria D6 Alecto D5 2-3
Dordrecht D3 Ring Pass Delft D6 0-5
zondag 7 oktober 2018
Forescate D4 Leonidas D12 1-3
Leiden D5 Leonidas D11 0-1
Pijnacker D2 (O) Dordrecht D3 13-1
Schiedam D8 Rotterdam D4 2-5
Alecto D5 Groen-Geel D6 2-1
Ring Pass Delft D6 Victoria D6 5-1
zondag 14 oktober 2018
Leonidas D11 Schiedam D8 5-1
Leonidas D12 Leiden D5 4-1
Victoria D6 Pijnacker D2 (O) 1-2
Groen-Geel D6 Ring Pass Delft D6 1-1
Rotterdam D4 Alecto D5 1-4
Dordrecht D3 Forescate D4 1-3
zondag 28 oktober 2018
Ring Pass Delft D6 Rotterdam D4 2-0
Alecto D5 Schiedam D8 1-1
Forescate D4 Victoria D6 1-2
Leiden D5 Dordrecht D3 3-0
Leonidas D12 Leonidas D11 2-1
Pijnacker D2 (O) Groen-Geel D6 5-0
zondag 4 november 2018
Schiedam D8 Ring Pass Delft D6 2-0
Leonidas D11 Alecto D5 1-0
Dordrecht D3 Leonidas D12 1-5
Victoria D6 Leiden D5 3-3
Groen-Geel D6 Forescate D4 1-1
Rotterdam D4 Pijnacker D2 (O) 1-5
zondag 11 november 2018
Forescate D4 Rotterdam D4 0-1
Leiden D5 Groen-Geel D6 2-3
Leonidas D12 Victoria D6 4-3
Dordrecht D3 Leonidas D11 2-4
Ring Pass Delft D6 Alecto D5 2-2
Pijnacker D2 (O) Schiedam D8 1-0
zondag 18 november 2018
Victoria D6 Dordrecht D3 9-0
Groen-Geel D6 Leonidas D12 3-2
Rotterdam D4 Leiden D5 1-1
Schiedam D8 Forescate D4 0-0
Alecto D5 Pijnacker D2 (O) 3-5
Ring Pass Delft D6 Leonidas D11 1-1
zondag 25 november 2018
Leiden D5 Schiedam D8 2-2
Pijnacker D2 (O) Ring Pass Delft D6 4-1
Dordrecht D3 Groen-Geel D6 1-5
Leonidas D12 Rotterdam D4 3-0
Forescate D4 Alecto D5 0-3
Leonidas D11 Victoria D6 4-0
zondag 3 maart 2019
Alecto D5 Victoria D6 1-5
Ring Pass Delft D6 Leiden D5 4-2
zondag 10 maart 2019
Leiden D5 Alecto D5 4-1
Leonidas D11 Pijnacker D2 (O) 0-5
Dordrecht D3 Rotterdam D4 0-4
Forescate D4 Ring Pass Delft D6 1-2
Victoria D6 Groen-Geel D6 1-2
Leonidas D12 Schiedam D8 2-1
zondag 17 maart 2019
Alecto D5 Leonidas D12 1-2
Schiedam D8 Dordrecht D3 6-0
Rotterdam D4 Victoria D6 1-4
Pijnacker D2 (O) Forescate D4 6-2
Groen-Geel D6 Leonidas D11 1-1