Senioren
 

Leiden Dames 06 Res. 3e klasse

 

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach 1 Roel Remkes
Trainer Roel Remkes
Aanvoerder Marriet Krijt
Aanvoerder Fleur Krijt
 

Aankomende speelronde

ZONDAG 31 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Alphen D3 Leonidas D13 14:45
HUDITO D6 Groen-Geel D7 10:45
Leiden D6 HGC D3 12:30
Leonidas D14 Feijenoord D1 14:15
Leonidas D15 Roomburg D5 17:15
Victoria D7 DSHC D5 12:45

Arbitrage verplichting Leiden Dames 06

Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-4-2019 14:15 Leiden Dames 17 (DJ7) Hockeyclub Barendrecht DJ1 Team
31-3-2019 10:45 Leiden Dames 03 HC Alphen D2 Team
 

 

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leonidas D14 13 29 9 2 2 28 14 0
2 Alphen D3 13 28 9 1 3 35 17 0
3 Leonidas D15 13 25 8 1 4 21 17 0
4 Feijenoord D1 13 25 7 4 2 28 10 0
5 Victoria D7 13 23 7 2 4 17 13 0
6 Roomburg D5 13 22 7 1 5 34 20 0
7 HGC D3 12 19 6 1 5 18 20 0
8 Leonidas D13 13 14 4 2 7 31 23 0
9 DSHC D5 13 14 4 2 7 15 23 0
10 Groen-Geel D7 13 11 3 2 8 16 25 0
11 HUDITO D6 12 8 2 2 8 8 21 0
12 Leiden D6 13 3 1 0 12 7 55 0
 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt HGC D3 12:30 thuis - Veld 2
7 apr DSHC D5 n.n.b uit
14 apr HC Feijenoord D1 12:30 thuis - Veld 4
5 mei D.H.C. Hudito D6 n.n.b uit
12 mei R.H.V. Leonidas D14 10:45 thuis - Veld 5
19 mei HV Victoria D7 n.n.b uit
26 mei Groen-Geel D7 n.n.b uit
2 jun R.H.V. Leonidas D15 12:30 thuis - Veld 4
 

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
zondag 9 september 2018
Feijenoord D1 DSHC D5 2-2
HUDITO D6 HGC D3 1-2
Leonidas D14 Roomburg D5 1-2
Victoria D7 Leonidas D13 1-0
Leiden D6 Alphen D3 0-3
Leonidas D15 Groen-Geel D7 0-3
zondag 16 september 2018
Groen-Geel D7 Feijenoord D1 1-0
Alphen D3 Leonidas D15 0-2
Leonidas D13 Leiden D6 9-0
Roomburg D5 Victoria D7 2-2
HGC D3 Leonidas D14 1-3
DSHC D5 HUDITO D6 2-3
zondag 23 september 2018
Leiden D6 Roomburg D5 0-6
Victoria D7 HGC D3 1-3
Leonidas D14 DSHC D5 4-0
HUDITO D6 Feijenoord D1 0-0
Alphen D3 Groen-Geel D7 2-1
Leonidas D15 Leonidas D13 3-2
zondag 30 september 2018
DSHC D5 Victoria D7 0-2
HGC D3 Leiden D6 2-1
Roomburg D5 Leonidas D15 1-2
Leonidas D13 Alphen D3 4-4
Groen-Geel D7 HUDITO D6 0-0
Feijenoord D1 Leonidas D14 0-0
zondag 7 oktober 2018
Victoria D7 Feijenoord D1 0-0
Leiden D6 DSHC D5 2-5
Leonidas D14 HUDITO D6 1-0
Leonidas D13 Groen-Geel D7 1-0
Alphen D3 Roomburg D5 2-1
Leonidas D15 HGC D3 1-1
zondag 14 oktober 2018
Roomburg D5 Leonidas D13 4-2
Groen-Geel D7 Leonidas D14 2-4
HGC D3 Alphen D3 0-3
HUDITO D6 Victoria D7 0-1
Feijenoord D1 Leiden D6 3-1
DSHC D5 Leonidas D15 0-1
zondag 28 oktober 2018
Leiden D6 HUDITO D6 1-0
Victoria D7 Leonidas D14 0-1
Alphen D3 DSHC D5 1-0
Leonidas D13 HGC D3 0-1
Roomburg D5 Groen-Geel D7 3-2
Leonidas D15 Feijenoord D1 0-2
zondag 4 november 2018
HGC D3 Roomburg D5 1-2
DSHC D5 Leonidas D13 2-1
Feijenoord D1 Alphen D3 5-1
Leonidas D14 Leiden D6 3-0
Groen-Geel D7 Victoria D7 1-2
HUDITO D6 Leonidas D15 0-3
zondag 11 november 2018
Leiden D6 Victoria D7 1-3
Alphen D3 HUDITO D6 2-1
Leonidas D13 Feijenoord D1 1-2
Roomburg D5 DSHC D5 3-0
HGC D3 Groen-Geel D7 4-1
Leonidas D15 Leonidas D14 2-3
zondag 18 november 2018
Victoria D7 Leonidas D15 0-2
Leonidas D14 Alphen D3 3-2
Feijenoord D1 Roomburg D5 3-2
DSHC D5 HGC D3 1-0
Leiden D6 Groen-Geel D7 0-3
zondag 25 november 2018
HGC D3 Feijenoord D1 1-5
Roomburg D5 HUDITO D6 6-0
Leonidas D13 Leonidas D14 2-2
Alphen D3 Victoria D7 1-0
Groen-Geel D7 DSHC D5 2-2
Leonidas D15 Leiden D6 4-0
donderdag 29 november 2018
HUDITO D6 Leonidas D13 1-3
zondag 10 maart 2019
Roomburg D5 Leonidas D14 1-2
Leonidas D13 Victoria D7 1-2
Alphen D3 Leiden D6 9-0
Groen-Geel D7 Leonidas D15 0-1
DSHC D5 Feijenoord D1 1-0
zondag 17 maart 2019
Leonidas D14 HGC D3 1-2
Leonidas D15 Alphen D3 0-5
Leiden D6 Leonidas D13 1-5
Victoria D7 Roomburg D5 3-1
HUDITO D6 DSHC D5 2-0
Feijenoord D1 Groen-Geel D7 6-0
zondag 24 maart 2019
Leonidas D13 Leonidas D15 0-1
Roomburg D5 Leiden D6 2-1
DSHC D5 Leonidas D14 1-3
HGC D3 Victoria D7 0-2
Groen-Geel D7 Alphen D3 1-1
Feijenoord D1 HUDITO D6 5-0