Jeugd
 

ZAALBLOK

 

Teamondersteuning

 

Wedstrijdprogramma

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 jan ZAAL hdm MC11 - Noordwijk MC5 16:10 thuis
19 jan ZAAL Forescate JA2 - hdm JA5 17:55 thuis
19 jan ZAAL Kieviten ME10 - Forescate ME6 10:10 thuis
19 jan ZAAL Cartouche JE8 - Forescate JE4 10:10 thuis
19 jan ZAAL Klein Zwitserland M8E7 - Forescate M8E5 14:10 thuis
19 jan ZAAL Catwijck M8E3 - Klein Zwitserland M8E9 12:10 thuis
19 jan ZAAL Rotterdam ME24 - Ypenburg ME10 12:10 thuis
19 jan ZAAL HDS JC1 - Westland JC1 14:10 thuis
19 jan ZAAL Voorhout MB1 - Noordwijk MB2 16:10 thuis
19 jan ZAAL Zoetermeer JA2 - Kieviten JA1 18:10 thuis
19 jan ZAAL Alphen D1 - Rijswijk D1 19:10 thuis
19 jan ZAAL Cartouche D1 - HUDITO D1 20:00 thuis
19 jan ZAAL Zoetermeer D1 - Cartouche D1 21:40 thuis
19 jan ZAAL Zoetermeer D1 - HUDITO D1 18:20 thuis
19 jan ZAAL Craeyenhout MA2 - Alphen MA2 18:10 thuis
20 jan ZAAL Pijnacker H8 - Rijswijk H2 16:10 thuis
20 jan ZAAL Zoetermeer MB1 - Noordwijk MB1 16:10 thuis
20 jan ZAAL Groen-Geel D6 - Alecto D5 16:10 thuis
20 jan ZAAL Forescate MD4 - Klein Zwitserland MD5 12:10 thuis
20 jan ZAAL Kieviten MD2 - Catwijck MD3 10:10 thuis
20 jan ZAAL Hisalis MD3 - Catwijck MD6 12:10 thuis
20 jan ZAAL Roomburg MC5 - Catwijck MC4 14:10 thuis
20 jan ZAAL Rijswijk MA2 - HGC MA3 14:10 thuis
20 jan ZAAL Rijswijk D2 - HUDITO D3 14:10 thuis
20 jan ZAAL Alecto JD3 - Noordwijk JD3 14:10 thuis
20 jan ZAAL Klein Zwitserland JA12 - hdm JA12 16:10 thuis
20 jan ZAAL Noordwijk MC3 - IJssel MC3 14:10 thuis
20 jan ZAAL Hisalis MD1 - Kieviten MD1 10:10 thuis
26 jan ZAAL Klein Zwitserland JE9 - Roomburg JE6 10:10 thuis
26 jan ZAAL Zoetermeer JC1 - Ommoord JC1 14:10 thuis
26 jan ZAAL Derby JB1 - Cartouche JB1 16:10 thuis
26 jan ZAAL Hisalis JC2 - Forescate JC3 14:10 thuis
26 jan ZAAL Souburgh MC1 - hdm MC7 12:10 thuis
26 jan ZAAL Roomburg M8E3 - Forescate M8E3 12:10 thuis
26 jan ZAAL Klein Zwitserland JE6 - Rotterdam JE6 10:10 thuis
26 jan ZAAL Cartouche JA3 - HUDITO JA3 18:10 thuis
26 jan ZAAL Ommoord JB2 - HDS JB3 18:10 thuis
26 jan ZAAL HUDITO H1 - HGC H1 21:40 thuis
26 jan ZAAL HUDITO H1 - Pollux H1 18:20 thuis
26 jan ZAAL Pollux H1 - HGC H1 20:00 thuis
26 jan ZAAL Rijswijk H1 - Zoetermeer H1 19:10 thuis
27 jan ZAAL Klein Zwitserland JD1 - HGC JD1 10:10 thuis
27 jan ZAAL Forescate MD5 - Klein Zwitserland MD4 10:10 thuis
27 jan ZAAL Scoop Delft H2 - HCRB H1 16:10 thuis
27 jan ZAAL Noordwijk MD4 - Alphen MD6 12:10 thuis
27 jan ZAAL Alphen MA2 - Ypenburg MA2 14:10 thuis
27 jan ZAAL Klein Zwitserland H3 - Noordwijk H2 16:10 thuis
27 jan ZAAL Zoetermeer JC3 - Ypenburg JC3 14:10 thuis
27 jan ZAAL Zoetermeer H2 - Cartouche H3 16:10 thuis
27 jan ZAAL Klein Zwitserland MC2 - Alphen MC2 14:10 thuis
27 jan ZAAL Kieviten MC2 - Rijswijk MC3 12:10 thuis
2 feb ZAAL Alecto J8E1 - hdm J8E3 14:10 thuis
2 feb ZAAL Noordwijk M8E1 - Alecto M8E1 14:10 thuis
2 feb ZAAL Rotterdam ME24 - Pijnacker ME8 16:10 thuis
2 feb ZAAL Catwijck ME5 - HGC ME9 10:10 thuis
2 feb ZAAL Catwijck M8E2 - Noordwijk M8E2 16:10 thuis
2 feb ZAAL Alecto M8E4 - Nieuwkoop M8D1 12:10 thuis
2 feb ZAAL HGC MB2 - Hisalis MB12 18:10 thuis
2 feb ZAAL Voorhout M8E2 - Noordwijk M8E3 12:10 thuis
2 feb ZAAL Cartouche JA5 - Zoetermeer JA3 18:10 thuis
2 feb ZAAL Pijnacker MB6 - HGC MB3 16:10 thuis
2 feb ZAAL Roomburg ME8 - hdm ME15 10:10 thuis
3 feb ZAAL Kieviten MD12 - Hisalis MD2 10:10 thuis
3 feb ZAAL Alphen MC4 - HGC MC6 16:10 thuis
3 feb ZAAL Alecto/Augustinus D4 - Roomburg D8 16:10 thuis
3 feb ZAAL hdm MC8 - Alphen MC6 14:10 thuis
3 feb ZAAL Forescate JD2 - Roomburg JD2 12:10 thuis
3 feb ZAAL Noordwijk MC2 - Voorhout MC2 14:10 thuis
3 feb ZAAL Forescate MA2 - HDS MA1 14:10 thuis
3 feb ZAAL Rotterdam JD12 - hdm JD12 10:10 thuis
3 feb ZAAL Alphen JD3 - Roomburg JD4 12:10 thuis
3 feb ZAAL Leonidas D3 - Zoetermeer D2 16:10 thuis
9 feb ZAAL Zoetermeer JE7 - HDS JE3 10:10 thuis
9 feb ZAAL HDS JE4 - HGC JE5 12:10 thuis
9 feb ZAAL Klein Zwitserland JC12 - Victoria JC12 14:10 thuis
9 feb ZAAL Alphen J8E1 - Voorhout J8D1 14:10 thuis
9 feb ZAAL Hisalis ME3 - Catwijck ME8 12:10 thuis
9 feb ZAAL Klein Zwitserland M8E9 - Hisalis M8E2 12:10 thuis
9 feb ZAAL Cartouche ME9 - Noordwijk ME6 10:10 thuis
9 feb ZAAL Cartouche MB5 - Hisalis MB4 18:10 thuis
9 feb ZAAL hdm MB6 - Pijnacker MB4 16:10 thuis
9 feb ZAAL Roomburg MB3 - Voorhout MB2 18:10 thuis
9 feb ZAAL Cartouche JB2 - Pijnacker JB1 16:10 thuis
10 feb ZAAL Noordwijk MB1 - Berkel-Rodenrijs MB1 14:10 thuis
10 feb ZAAL Craeyenhout MB4 - Kieviten MB3 14:40 thuis
10 feb ZAAL Cartouche JA5 - Catwijck JA1 14:10 thuis
10 feb ZAAL HGC JD3 - hdm JD13 12:10 thuis
10 feb ZAAL Pijnacker H8 - Zoetermeer H3 14:10 thuis
10 feb ZAAL HDS MD3 - Wateringse veld MD4 12:10 thuis
10 feb ZAAL Derby D2 - Leonidas D7 16:10 thuis
10 feb ZAAL Noordwijk MD4 - Catwijck MD5 10:10 thuis
10 feb ZAAL hdm JD3 - Klein Zwitserland JD3 14:10 thuis
10 feb ZAAL Zoetermeer MD12 - hdm MD12 10:10 thuis
10 feb ZAAL Zoetermeer H2 - Alecto H2 16:10 thuis
16 feb ZAAL HDS ME11 - Alecto ME9 10:10 thuis
16 feb ZAAL Rotterdam ME23 - Wateringse veld ME11 12:10 thuis
16 feb ZAAL Voorhout MB4 - Alkemade MB2 16:10 thuis
16 feb ZAAL IJssel MC3 - Klein Zwitserland MC6 14:10 thuis
16 feb ZAAL Rijswijk JB2 - Noordwijk JB12 16:10 thuis
16 feb ZAAL Catwijck ME6 - Cartouche ME9 10:10 thuis
16 feb ZAAL Zoetermeer M8E2 - Rijswijk M8E3 14:10 thuis
16 feb ZAAL Klein Zwitserland J8E2 - Roomburg J8E1 12:10 thuis
16 feb ZAAL Gouda JB2 - Ommoord JB2 18:10 thuis
17 feb ZAAL hdm MA4 - Pijnacker MA2 14:10 thuis
17 feb ZAAL Groen-Geel D8 - HUDITO D7 16:10 thuis
17 feb ZAAL Schiedam D12 - Catwijck D4 16:10 thuis
17 feb ZAAL Wateringse veld MD4 - hdm MD6 14:10 thuis
17 feb ZAAL Alecto DJ8 - Hisalis DJ1 16:10 thuis
17 feb ZAAL Leonidas JA1 - Forescate JA1 14:10 thuis
17 feb ZAAL HGC MA3 - Catwijck MA3 14:10 thuis
17 feb ZAAL Zoetermeer MD1 - Klein Zwitserland MD1 10:10 thuis
17 feb ZAAL Alecto JD3 - hdm JD6 12:10 thuis
17 feb ZAAL Kieviten MD1 - Catwijck MD1 10:10 thuis
17 feb ZAAL Kieviten MB5 - Alphen MB8 12:40 thuis
17 feb ZAAL Cartouche MD12 - Klein Zwitserland MD12 12:10 thuis